• Obniżka
favorite Zapisz do ulubionych
5
5

SZLIFIERKA KĄTOWA CZOŁOWA EPO 115

Stara cena: 1 500,00 zł (brutto)
1 400,00 zł 1 500,00 zł (Cena z VAT)

Dane techniczne

 Moc znamionowa 1100W

 Napięcie znamionowe 115V

 Częstotliwość 50Hz

 Wymiary gabarytowe 295x75x120mm

 Waga 2,00 kg

 Prędkość obrotowa przy obciążeniu znamionowym 3500/min

 Narzędzie klasy II

 Max. średnica dysku elastycznego 125 mm

 Max. średnica ściernicy 115 mm

Szlifierko polerka idealnie sprawdza się przy polerowaniu trudno dostępnych miejsc jak otwory pod zlewozmywaki. Jest poręczna i łatwa w manewrowaniu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Szlifierko polerka kątowa czołowa EPO 115  do pracy na mokro. Najbardziej wytrzymała szlifierka na rynku wyprodukowana na częściach firmy Bosch. Szlifierka o znacznie lepszej jakości i parametrach niż FLex, Celna, Makita, Syntetyk, Wet polisher.

 ZALETY PRODUKTU:

  PRZEZNACZENIE: PRACA NA MOKRO

  ALUMINIOWA OBUDOWA PRZEKŁADNI

  ŁATWA WYMIANA SZCZOTEK

  WYGODNY WYŁĄCZNIK Z BLOKADĄ

  ERGONOMICZNA RĘKOJEŚĆ

  MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU DODATKOWEJ RĘKOJEŚCI W TRZECH POZYCJACH

 Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce.

Do prawidłowej pracy narzędzia potrzebny jest transformator separacyjny 230/110 V


Maszyna posiada roczną gwarancję producenta.

Polerka firmy EPO ma zastosowanie do szlifowania i polerowania na mokro marmuru, granitu oraz wszelkich innych rodzajów kamienia. Jej cechy użytkowe charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką odpornością na obciążenia. Mocny silnik, który jest niezawodny i niezależnie od obrabianego materiału zapewnia stałą wydajność i moc roboczą również przy obróbce kamieniami.

Szlifierka do kamienia na mokro wyposażona została w dolny dopływ wody, który nie tylko umożliwia równomierne, wydajne i energiczne szlifowanie na mokro, ale również eliminuje pył powstający przy obróbce kamienia naturalnego. Podłączenie węża doprowadzającego wodę jest szybkie i łatwe poprzez  szybkozłącze.

Szlifierka posiada dyszę rozbryzgową, która zapewnia równomierny dopływ wody, zapobiegając jednocześnie nagrzewaniu się obrabianej powierzchni i Jeszce lepszym wypłukiwaniu szlamu roboczego.

Urządzenie wyposażone jest również w dodatkowy uchwyt pozwalający na wygodną i efektywną pracę. Dzięki temu szlifierka EPO zapewni użytkownikowi stabilność i bezproblemową pracę praktycznie w każdej pozycji.

Szlifierka na mokro

Na rynku w ostatnich latach pojawił się duży wybór elektrycznych szlifierek do kamienia na mokro.
Szlifierki te są zasilane napięciem bezpiecznym 110V przez co są rekomendowane przez inspektorów bhp a także samych profesjonalistów kamieniarskich. 
Woda jak chłodziwo do wypłukiwania szlamu kamieniarskiego doprowadzona jest bezpośrednio do wrzeciona gdzie przez końcówkę wprowadzana do narzędzia roboczego kamienia lub rzepków diamentowych.
Ważną rzeczą w szlifierkach profesjonalnych są uszczelniacze zabezpieczające przed dostaniem się wody płynącej przez głowicę do wnętrza przekładni zębatej co znacząco wydłuża żywotność podzespołów mechanicznych elektronarzędzia.
Dobre uszczelnienie musi także występować w dostępie do miejsc elektrycznych jak szczotko trzymacze gdzie następuje iskrzenie na wirniku. Dostęp do wymiany szczotek powinien być bezpośredni w taki sposób aby umożliwićić ich wymianę bezinwazyjnie.
Ważną sprawa również jest długość przewodu zasilającego, który powinien występować w takiej długości aby swobodnie polernik mógł operować maszynką bez zahaczania o stół obróbczy.

Polerka na mokro do kamienia

Te elektronarzędzia są podstawowymi narzędziami na placu budowy czy profesjonalnych halach produkcyjnych a także dla majsterkowiczów domowych.
Szlifierki takie są używane przez wykonawców płytek ceramicznych do szlifowania krawędzi pod katem 45 stopni, fazowania a także polerowania.
Polerki te są używane także przez profesjonalnych pracowników warsztatów, zakładów kamieniarskich oraz monterów marmuru, granitu, kamienia elewacyjnego i innych kamienio podobnych materiałów takich jak spieki, konglomeraty czy Dektony.
Solidna polerka na mokro pracująca na kamieniach szlifierskich, frezach czy tarczach powinna być ciężka i stabilna aby podczas prowadzenia polernik nie musiał tracić niepotrzebnie sił na jej utrzymanie. 
Szlifierko polerki pracujące na elastycznych rzepkach wielkości 100 lub 125 mm może z powodzeniem używać polerek mniejszych, które bardziej są poręczne i lżejsze. Takie szlifierki doskonale sprawdzają się przy polerowaniu otworów 
pod zlewozmywaki w których krawędzie wewnętrzne mają ograniczony dostęp i wymagają lepszej koordynacji manualnej.


Obecnie na rynku trwa wyścig, które szlifierki do polerowania na mokro staną się przyjazne zakładom kamieniarskim i które przypadną do gustu fachowcom podczas pracy ale także pod katem bezawaryjności.
Pojawiło się wiele produktów aspirujących do tego miana, jednak nie wszystkie firmy nawet te markowe spełniają te kryteria z powodu produkcji części oraz podzespopłów na drugim końcu świata.
Znane są szlifierki, które dotychczas pracowały w zakładach przez długie lata jednak zmiany w tych firmach spowodowały zmniejszenie zaufania do strych wyrobów z powodu wycofania się z rynku lub wprowadzenia zmian powodujące mniejsze 
komfort podczas pracy. Na to miejsce wkroczyły zagraniczne firmy z podobnymi szlifierkami lecz w natłoku większego zapotrzebowania na tego rodzaju maszynki jakość ich gwałtownie spadła tym samym zwiększyła się ich awaryjność.
Pozostałe firmy próbują wdrążyć się na rynku jednak podbicie wymagań kamieniarz nie jest takie proste. Są też na rynku znane marki jak Bosch na których częściach bazuje producenci takich szlifierek. Patrząc na tą markę jak radzi sobie latami na rynku 
Można być spokojnym o ich jakość i powodzenie także w szlifierkach na mokro.
RozwińZwiń

Opinie

2022-05-22

Szlifierka na prawdę dobra. Opis zgodny z rzeczywistością. Mała i poręczna a do tego bardzo mocna i solidnie wykonana.

Napisz swoją opinię

SZLIFIERKA KĄTOWA CZOŁOWA EPO 115

Szlifierko polerka kątowa czołowa EPO 115  do pracy na mokro. Najbardziej wytrzymała szlifierka na rynku wyprodukowana na częściach firmy Bosch. Szlifierka o znacznie lepszej jakości i parametrach niż FLex, Celna, Makita, Syntetyk, Wet polisher.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

95,00 zł
55,00 zł
39,00 zł
45,00 zł
Oszczędzasz 6 zł
1 550,00 zł
1 650,00 zł
Oszczędzasz 100 zł

Moje ulubione produkty

close
close
close

LAMPION kamienny...

close

WEXA Lithofin

close

HYDROSTONE MAX...

close

Zestaw do...

close
close
close

AP-K2 Płyn do...

close
close
close

Szczotka do...

close

Zestaw do...

close

AP-302 Łagodny...

close

FLEX CS 60 WET

close

KLEJ I SZCZELIWO...

close

EGOPOXID 2000 Rapid

close
close

ANTYPOLER

close

AP-209 Pasta...

close

DAYSTONE COVER...

close
close

przyssawka -...

close

AP-110...

close

Blocker Flekk...

close
close

HYDROSTONE ECO...

close

Zestaw do...

close

Zestaw do kominków

close

! ZESTAW DO...

close

AP-312 Pasta do...

close
close

Piła, tarcza...

close

Marmolit Solid...

close

Pasta OIL FREE

close
close
close

klej i szczeliwo...

close

LATIO koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

ALGES koncentrat

close

Piła, tarcza...

close

Chwytak ALIGATOR...

close

OCZYSZCZALNIA...

close

ADEX Koncentrat

close
close
close

Osłona dyszy...