Cena

Cena

Rodzaj

Rodzaj

Lastryko

Impregnacja zabezpiecza powierzchnie przed wnikaniem wody  i oleju co ma istotne znaczenie w przypadku nagrobków wykonanych z lastryko, które z łatwością absorbuje tego typu zanieczyszczenia. W stałej ofercie sklepu  posiadamy bardzo wydajne preparaty, które zapewnią ochronę także przed  mrozem, uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi.Aktywne filtry

4,5
4,5
lakier-do-betonu

Lakier do szorstkich powierzchni efekt mokry kamień i delikatnym połyskiem.

97,00 zł
PRODARK MAX impregnat-lakier
favorite_border
1
1
impregnat-do-kamienia-i-betonu

Impregnat do kamienia naturalnego, kostki brukowej oraz posadzek betonowych....

65,00 zł
impregnat do kamienia i betonu
favorite_border
0
Impregnat efekt mokrego...

Impregnat Akemi przeznaczony do wzmacniania koloru kamienia pozostawiając go w...

155,00 zł
favorite_border
0
krystalizator do kamienia

Jednoskładnikowy krystalizator do kamieni 100% TEFLONU, utwardza powierzchnie...

99,00 zł
favorite_border
5
5
lakier-do-kamieni-szorstkich

Lakier z żywic niemieckiej firmy Lithofin, uwydatnia barwę i strukturę, nadaje...

130,00 zł
favorite_border
4,5
4,5
powłoka-do-beton

Wodo i mrozo odporny lakier poliuretanowy przeznaczony do miejsc o dużym obciążeniu...

160,00 zł
favorite

Zabezpieczenie lastryko przed zabrudzeniami jest niezwykle ważne. W tym celu używa się środków impregnujących, które zabezpieczają lastryko przed wnikaniem wody i oleju.

W takim zadaniu pomocnymi mogą okazać się impregnaty do kamienia, którymi dysponuje nasz sklep. Są to sprawdzone produkty najwyższej jakości. 

Lakier do lastryko

Impregnaty i lakiery chronią przed mrozem, wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi oraz chemicznymi. Zakup odpowiednich środków chemicznych służących do pielęgnacji naszych kamieni to bez wątpienia potrzebna i świetna inwestycja. Kamienie naturalne powinny być chronione i zabezpieczone przez odpowiednie impregnaty czy lakiery. To niezwykle ważna kwestia.

Impregnat do lastryko

Preparaty dostępne w naszej ofercie produktowej są niezwykle skuteczne. Tworzą specjalną powłokę hydrofobową, która rewelacyjnie chroni i zapobiega przed plamami.

Impregnacja naturalnych kamieni jest wymagająca. Impregnaty, które oferujemy skutecznie ułatwiają ochronę oraz czyszczenie kamieni. Do impregnacji warto używać sprawdzonych środków, które nie uszkodzą naszego kamienia.

Impregnat należy dobrać w zależności od materiału skalnego. Impregnaty różnią się składem chemicznym, dlatego odpowiedni wybór w zależności od kamienia jest tak ważny. 

Lakier do nagrobków

W swej bogatej ofercie produktowej posiadamy także lakiery do nagrobków. Doskonałe zabezpieczają i chronią kamienie naturalne.

Tworzą błyszczącą błonkę powierzchniową, która zamyka pory. Taki zabieg skutecznie ułatwia pielęgnację. Lakiery fenomenalnie uwydatniają kolory i tworzą efekt mokrej powierzchni. Nadają lekki połysk i wzmacniają podłoże. Skutecznie uodparniają kamień na czynniki atmosferyczne oraz promienie UV. Lakier do lastryko zwiększa wytrzymałość na ścieranie mechaniczne oraz zapewnia naprawdę długotrwały efekt. 

Impregnaty oraz lakiery dostępne w naszej ofercie to świetne rozwiązanie zapewniające przyjemną i skuteczną pielęgnację kamieni naturalnych. Pozytywne rekomendacje klientów oraz wysoka jakość produktów zapewniają gwarancję satysfakcji i zadowolenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Konserwacja lastryko

Zabezpieczenie lastryko jest bardzo ważne. Każdy kto nie zdaje sobie z tego sprawy szybko spotka się nawet już po paru latach z problemem pękania cementu i oddzielania się od wystających kamyczków zastosowanych przy produkcji lastryka. Takie zjawisko jest naturalnym procesem w tym produkcie dlatego istotne jest jego zabezpieczenie poprzez impregnacje aby wszelkie mikropęknięcia odizolować od wnikania wody w postaci deszczu, która w okresach jesienno zimowych będzie zamarzała i rozsadzała cement powodując zniszczenie lastryko.

Impregnat do lastryko

Dobry jakościowo impregnat musi cechować się łatwym nanoszeniem na lastryko, odpowiednim wnikaniem w spoiwo lastryka czyli cementu, zabezpieczeniem mikropęknięcia powstałych na materiale a także dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju.

Wszystko opisane właściwości ukierunkowują na lakier, który dokładnie pokryje lastryko wypełniając wszelkie szczeliny w cemencie. Dodatkowo pogłębi kolor lastryka z tzw. Efektem mokrej powierzchni. Takie stworzy również na powierzchni ochronna barierę w postaci powłoki, która będzie ochroną zarówno dla kamienia oraz cementu występującego w lastryko.

Impregnat do lastryko opinie

Zgodność jest w tym, że impregnat, który się sprawdza musi posiadać pozytywne opinie w zakresie jego zastosowania oraz żywotności. Dlatego nasz sklep jako jeden z nielicznych sklepów dba bardzo oto aby klient kupujący produkt w naszym sklepie wydał swoją niezależną opinię o zastosowaniu oraz użytkowaniu nagrobka z lastryko. Taki prośby wysyłane są automatycznie z naszego systemu sklepowego oraz z niezależnego programu do zbierania opinii. Opinie te dotyczącą zakupionego produktu  oraz obsługi naszego sklepu. Chcą dbać o pozytywny wizerunek oraz jakość produktów nie unikamy wyrażeni przez klientów własnych opinii na dany produkt.

Impregnat do lastryko castorama

W ostatnich latach impregnatów i lakierów do różnych celów weszło na rynek bardzo dużo. Są wszędzie. W sklepach wielkopowierzchniowych, straganach a także w sklepach spożywczych. Producenci środków domowych również zaczęli produkować preparaty do kamienia i lastryko widząc hossę na rynku kamieniarskim. Jednak nie wszystko preparaty są sprawdzone a wyznacznikiem była jedynie niska cen, która ni jak przekładała się na jakość oferowanego preparatu. Dlatego wszystkie preparaty znajdujące się na sklepie są sprawdzone i opisy adekwatne do ich podanych parametrów.

Silikonowy impregnat do lastryko

Najbardziej znane na rynku są impregnaty silikonowe z jednego tylko powodu. Były pierwsze na rynku znane pod marką Sarsil. Jednak lata uciekają a i technologia produkcji chemii budowlanej i kamieniarskiej mocno poszła do przodu. Dzisiaj impregnaty silikonowe dawno zostały z tyłu a zastąpiły je bardziej zaawansowane impregnaty hydrofobowe, chroniące przed oraz oleofobowe chroniące przed woda i plamami. Do lastryko natomiast najbardziej się sprawdzają środki w postaci lakieru produkowane na bazie żywic akrylowych z wytrzymałością do 4 lat oraz na bazie żywic poliuretanowych z wytrzymałością do 8 lat na zewnątrz. 

Lakier do lastryko. Preparaty zabezpieczające przed osadami. Chronią przed brudem, wodą, nalotami. Impregnacja płyt nagrobnych z lastryko. Pogłębia kolor.

Moje ulubione produkty

close

PRZECIW PLAMOM...

close

Uchwyt, nosidło...

close

Szlifierka do...

close

POLITURA PASTA...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

DAYSTONE COVER...

close

klej i szczeliwo...

close

Kamienie...

close

SUPER MAR pasta...

close

HYDROSTONE MAX...

close

Hydrostone NANO...

close

Blocker Flekk...

close

Zestaw przeciw...

close

Lampion nagrobkowy

close

QUARTZ PROTECT...

close

Róża

close

Lithofin FVE...

close

Zestaw do...

close

AP-103 WET LOOK...

close

BETAWAX impregnat

close

HYDREX TENAX...

close

Marmolit Solid...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

MEBA PROTECT...

close

Klej-szpachla...

close

ODLEW JEZUSA...

close

QUARTZ...

close

POLITURA KREM...

close

wizerunek Jezusa...

close

Ławeczka składana

close

AP-206 Samo...

close

Klej APOLLON...

close

Litery CYRYLICA...

close

Wet&Strong WS...

close

PODSTAWOWA...

close

AP-209 Pasta...

close

Zestaw do...

close
close

Klej poliestrowy...

close

Daystone FLOOR...

close

CTS SG -2...

close
close

TENAX BLACK 67

close

Diamentowe dyski...

close

LÖSEFIX Lithofin

close
close

Lithofin LEV...

close

Pady diamentowe...

close

Lithofin ASR Pro...

close

Dynasil Renowal...

close

QUARTZ TONER...

close

BLOCKER FLEKK

close

NANOPHOS...

close

DYNASIL FX...

close
close

Piła wypukła...

close

Tarcza FICINA -...

close
close

Filc polerski do...

close

Impregnat do...

close

DAWID Piaskarka...

close

ADEX środek do...

close

Litery...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

HYDROSTONE WET...

close

AP-304...

close

FLEKK OUT...

close

ALGES koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

GRAVESTONE płyn...

close

Zestaw do...

close

AP-102 Impregnat...

close

Coat Remover...

close

AP-207 Pasta...