Pozostałe

Postarzany kamień naturalny?

Spośród różnych rodzajów obróbki kamienia coraz większą popularność zyskuje proces zwany antykowaniem, czyli nadawanie kamieniom starego, antycznego wyglądu. Tego rodzaju powierzchnie zyskują coraz większe grono zwolenników a ich wykonanie z pomocą odpowiednich narzędzi wcale nie jest takie trudne.Aktywne filtry

0
przecinak-do-granitu

Odbijak kamieniarski przeznaczony do ciągłej i profesjonalnej obróbki twardego...

290,00 zł
favorite_border
0
szczotka-do-antykowania-wagon

Do surowego kamienia, nadają kamieniom stary, antyczny wygląd. Typu WAGON 140 mm.

93,50 zł
favorite_border
5
5
Szczotki do Antykowania 100mm

Do surowego kamienia, nadają kamieniom stary, antyczny wygląd.

93,50 zł
favorite_border

Jakie szczotki do postarzania kamienia naturalnego?

Oferujemy szczotki do postarzania kamienia z możliwością zakupu pojedynczo lub w zestawach z rabatem.  Prowadzimy też sprzedaż wełny stalowej, która idealnie sprawdza się do czyszczenia marmurów, granitów oraz szyb kominkowych. Nie rysuje powierzchni i jest dostępna na opakowania lub rolki.

Szczotki do postarzania kamienia

Są to szczotki z mocowaniem na szlifierki z gwintem M14 lub do mocowania na maszynach stacjonarnych na tzw. kopytko. Po użyciu pełnej sekwencji szczotek 24, 60, 12,240,400,800,1200 powstaje powierzchnia satynowa (półmat). Atutem szczotek jest to, że można obrobić powierzchnię nierówną. Włosie szczotek jest miękkie i dojdzie do wszelkich zagłębień w kamieniu bez potrzeby użycie chemii.

Wełna stalowa

Wełna służy do polerowania pasty polerskie wcześniej naniesionej na kamień granit czy marmur. Wełna stalową szybko i sprawnie spolerujemy wcześniej naniesiony wosk lub pastę bez konieczności użycia elektronarzędzi. Po użyciu wełny połysk jest bardziej wypielęgnowany a kolory kamienia podniesione i ożywione.

Wata stalowa

Nazywana także wełną stalową doskonale sprawdza się przy ręcznym polerowaniu kamienia, stali nierdzewnej, szkła oraz każdego materiału podatnego na zarysowania. Nie rysuje powierzchni, ładnie ją doczyszczając z powierzchownych zabrudzeń. Używana w wielu gałęziach przemysłu produkcyjnego na końcowym etapie uzyskania połysku.

Wata metalowa

Doskonale sprawdza się podczas ręcznego polerownia past, wosków nabłyszczających czy powłok polerskich bez konieczności użycia urządzeń mechanicznych. Pasty polerskie szybko zostają nabłyszczone a efekt brylantowego połysku otrzymany.

Wełna stalowa do polerowania

Wełnę stalową stosuje się również w postaci padów przy renowacji posadzek kamiennych podczas wykończenia posadzki do uzyskania wysokiego połysku. Pady polerskie montuje się wówczas na maszyny do polerowania posadzek, uzyskując tym samy doskonałe efekty renowacyjne. Można na posadzce w końcowej fazie polerowania użyć pasty polerskiej w płynie, co zwiększy błysk i zakonserwuje posadzkę przed wchłanianiem zabrudzeń.

Wełna stalowa Castorama

Wełnę stalową można nabyć w wielu różnych sklepach, jednak zwrócić trzeba uwagę na jej sprzedawaną wielkość. W ogólnych sklepach wykończeniowe-budowlanych występują bardzo małe opakowania, w odróżnieniu od oferty w sklepach branżowych co powoduje podniesienie kosztów zakupu wełny.

Szczotki do surowego kamienia, nadają kamieniom stary, antyczny wygląd. Wełna stalowa służy do polerowania ręcznego za pomocą pasty polerskiej. Sprawdź

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close