Akcesoria

Dodatki i akcesoria z kamienia w kuchni

Dodatki i akcesoria w kuchni stanowią o jej charakterze i ostatecznie definiują jej styl. Jeśli urządzasz elegancką i ponadczasową kuchnię z elementami kamienia naturalnego zadbaj o gustowne dodatki.Aktywne filtry

W ofercie naszego sklepu znajdziesz elementy dekoracyjne w postaci desek do krojenia czy dozowników na płyn, które idealnie pasują do kuchni z elementami kamienia naturalnego. Jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego lub oryginalnego do kuchni wykonanego z kamienia naturalnego skontaktuj się z obsługą naszego sklepu. 

Deska do krojenia z kamienia

Deska ma za zadanie ochronić blat przed porysowaniem oraz uszkodzeniem podczas cięcia nożem. Deska wykonana z kamienia nie tylko chroni blat, ale także doskonale wygląda i prezentuje się w kuchni. Kamień jest materiałem bardzo odpornym przed krojeniem, dlatego w zupełności będzie służyła bardzo długo w Twojej kuchni.

Dozownik do płynu do naczyń

Dozowniki kuchni w większości wyglądają tak, że stoi sama butelka prosto ze sklepu. Nie jest to wyjątkowy wygląd. W naszym sklepie możecie nabyć dozowniki chowane w blacie w dwóch kolorach srebrne i złote. Dozowniki zapewnią funkcjonalność w kuchni oraz porządek na blacie.

Dozownik na mydło

Dozownik w kuchni czy łazience nie musi być standardowy plastikowy, czy szklany. Proponujemy Państwu dozowniki chromowane chowane w blacie w kolorach srebrnych lub złotych. A także dozowniki stojące na blacie wykonane z marmuru w dowolnej kolorystyce. Dozownik marmurowy to piękno naturalnego kamienia, a także niepowtarzalny i ponad czasowy wygląd.

Stojak na ręcznik papierowy

Ręczniki kuchenne występują w każdej kuchni w każdym domu. Jednak miejsca na ręcznik są różne. Pozwól zagospodarować sobie miejsce na ręcznik, stawiając kamienny stojak, który zapewni Ci stabilne rozwijanie ręcznika oraz prestiżowy wygląd stojaka wykonanego z marmuru.

Ładowarka indukcyjna

Ładowarka telefonu w dzisiejszych czasach jest jednym z najważniejszych produktów używanych codziennie. Ładowanie indukcyjne posiada wiele zalet, jednak sam wygląd ładowarki jest też bardzo istotny. Ładowarka wykonana z marmuru może stać u Ciebie w domu w salonie. Wygląda pierwszorzędnie, a wygląd marmuru będzie zauważalny dla każdej osoby ceniącej dobry gust.

Dodatki i akcesoria w kuchni stanowią o jej charakterze i ostatecznie definiują jej styl.

Moje ulubione produkty

close

Piła do marmuru...

close

QUARTZ PROTECT...

close
close

Zestaw do...

close

Płyty świetlne...

close

Zestaw do...

close

Piła, tarcza...

close

SEA B-CHEM

close
close

GREASY OUT (...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

PRZECIW PLAMOM...

close
close
close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Pady diamentowe...

close

Klej poliestrowy...

close

Uchwyt, nosidło...

close

DYNASIL ST BRUK...

close

GRAVESTONE płyn...

close

DeSalin™ Rust...

close

RSG Lithofin...

close
close

Zestaw do...

close

GREINPLAST HR

close

Klej APOLLON...

close

Dynasil Renowal...

close

Szlifierka do...

close

Impregnat efekt...

close

klej i szczeliwo...

close

AP-110...

close

AGER impregnat

close

Ławeczka składana

close

AP-207 Pasta...

close

AP-312 Pasta do...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

farbka do...

close

LATIO silny...

close

HYDROSTONE WET...

close
close
close
close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

SOLVED krem do...

close

KLAR