Akcesoria

Dodatki i akcesoria z kamienia w kuchni

Dodatki i akcesoria w kuchni stanowią o jej charakterze i ostatecznie definiują jej styl. Jeśli urządzasz elegancką i ponadczasową kuchnię z elementami kamienia naturalnego zadbaj o gustowne dodatki.Aktywne filtry

W ofercie naszego sklepu znajdziesz elementy dekoracyjne w postaci desek do krojenia czy dozowników na płyn, które idealnie pasują do kuchni z elementami kamienia naturalnego. Jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego lub oryginalnego do kuchni wykonanego z kamienia naturalnego skontaktuj się z obsługą naszego sklepu. 

Deska do krojenia z kamienia

Deska ma za zadanie ochronić blat przed porysowaniem oraz uszkodzeniem podczas cięcia nożem. Deska wykonana z kamienia nie tylko chroni blat, ale także doskonale wygląda i prezentuje się w kuchni. Kamień jest materiałem bardzo odpornym przed krojeniem, dlatego w zupełności będzie służyła bardzo długo w Twojej kuchni.

Dozownik do płynu do naczyń

Dozowniki kuchni w większości wyglądają tak, że stoi sama butelka prosto ze sklepu. Nie jest to wyjątkowy wygląd. W naszym sklepie możecie nabyć dozowniki chowane w blacie w dwóch kolorach srebrne i złote. Dozowniki zapewnią funkcjonalność w kuchni oraz porządek na blacie.

Dozownik na mydło

Dozownik w kuchni czy łazience nie musi być standardowy plastikowy, czy szklany. Proponujemy Państwu dozowniki chromowane chowane w blacie w kolorach srebrnych lub złotych. A także dozowniki stojące na blacie wykonane z marmuru w dowolnej kolorystyce. Dozownik marmurowy to piękno naturalnego kamienia, a także niepowtarzalny i ponad czasowy wygląd.

Stojak na ręcznik papierowy

Ręczniki kuchenne występują w każdej kuchni w każdym domu. Jednak miejsca na ręcznik są różne. Pozwól zagospodarować sobie miejsce na ręcznik, stawiając kamienny stojak, który zapewni Ci stabilne rozwijanie ręcznika oraz prestiżowy wygląd stojaka wykonanego z marmuru.

Ładowarka indukcyjna

Ładowarka telefonu w dzisiejszych czasach jest jednym z najważniejszych produktów używanych codziennie. Ładowanie indukcyjne posiada wiele zalet, jednak sam wygląd ładowarki jest też bardzo istotny. Ładowarka wykonana z marmuru może stać u Ciebie w domu w salonie. Wygląda pierwszorzędnie, a wygląd marmuru będzie zauważalny dla każdej osoby ceniącej dobry gust.

Dodatki i akcesoria w kuchni stanowią o jej charakterze i ostatecznie definiują jej styl.

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

LÖSEFIX Lithofin

close

WEXA Lithofin

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

Zestaw do...

close
close

Klej epoksydowy...

close
close

Blocker Flekk...

close

QUARTZ TONER...

close
close

MEBA CLEAN...

close
close
close

LISTWA, SZYNA...

close

Wet&Strong WS...

close

AP-307 Silny...

close

AP-302 Łagodny...

close

LATIO silny...

close

ALGES koncentrat

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

Klej do granitu...

close

klej do kamienia...

close
close
close

Konsultacje o...

close

DYNASIL FX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Ekspertyza...

close

czcionka ROMANO...

close

AP-110...

close
close

GRAVESTONE płyn...

close
close
close
close
close

Protect Remover...

close

Pasta R52