Lantania

Lantania to włoska firma działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od ponad 40 lat. Produkuje i sprzedaje produkty do czyszczenia, ochrony i konserwacji powierzchni z marmuru, kamienia, granitu, gresu porcelanowego, terakoty, lastryko i betonu.

Lantania korzysta z szerokiej gamy produktów opracowanych specjalnie dla firm kamieniarskich jak i użytkowników kamienia.

Wewnętrzne laboratorium pozwala badać nowe rozwiązania dla najbardziej specyficznych wymagań, ulepszać istniejące produkty i opracowywać nowe, będąc na bieżąco z coraz nowszymi surowcami do produkcji produktów chemicznych.

Doświadczenie, ciągłe badania, wysoka jakość i pomoc to tylko niektóre słowa klucz, które w połączeniu ze ściśle kontrolowaną produkcją czynią z Lantanii ważny punkt odniesienia dla każdego, kto zaczyna działać w tej branży kamieniarskiej.

Aktywne filtry

5
5
Do-blatów-kuchennych,-kamiennych

Impregnat przeciw plamom do kamieni takich jak granit, marmur, trawertyn, łupek,...

65,00 zł
antyplama impregnat
favorite

Lantania avo

Wzmacniacz koloru dla groszkowanych, surowych, płomieniowanych i polerowanych kamieni naturalnych, AVO podkreśla naturalne tony i odcienie kamienia. Nadaje się zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Zapewnia również ochronę hydro i oleofobową.

Lantania twins

Nadaje się do zabezpieczania przed plamami polerowanego marmuru, kamienia, granitu i kamionki, TWINS.TW zapewnia doskonałą ochronę przed wodą i olejami bez zmiany wyglądu powierzchni. Produkt na bazie rozpuszczalnika.

Lantania to włoska firma działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od ponad 40 lat. Produkuje i sprzedaje produkty do czyszczenia, ochrony kamienia

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...