Lantania

Lantania to włoska firma działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od ponad 40 lat. Produkuje i sprzedaje produkty do czyszczenia, ochrony i konserwacji powierzchni z marmuru, kamienia, granitu, gresu porcelanowego, terakoty, lastryko i betonu.

Lantania korzysta z szerokiej gamy produktów opracowanych specjalnie dla firm kamieniarskich jak i użytkowników kamienia.

Wewnętrzne laboratorium pozwala badać nowe rozwiązania dla najbardziej specyficznych wymagań, ulepszać istniejące produkty i opracowywać nowe, będąc na bieżąco z coraz nowszymi surowcami do produkcji produktów chemicznych.

Doświadczenie, ciągłe badania, wysoka jakość i pomoc to tylko niektóre słowa klucz, które w połączeniu ze ściśle kontrolowaną produkcją czynią z Lantanii ważny punkt odniesienia dla każdego, kto zaczyna działać w tej branży kamieniarskiej.

Aktywne filtry

5
5
Do-blatów-kuchennych,-kamiennych

Impregnat przeciw plamom do kamieni takich jak granit, marmur, trawertyn, łupek,...

65,00 zł
antyplama impregnat
favorite_border

Lantania avo

Wzmacniacz koloru dla groszkowanych, surowych, płomieniowanych i polerowanych kamieni naturalnych, AVO podkreśla naturalne tony i odcienie kamienia. Nadaje się zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Zapewnia również ochronę hydro i oleofobową.

Lantania twins

Nadaje się do zabezpieczania przed plamami polerowanego marmuru, kamienia, granitu i kamionki, TWINS.TW zapewnia doskonałą ochronę przed wodą i olejami bez zmiany wyglądu powierzchni. Produkt na bazie rozpuszczalnika.

Lantania to włoska firma działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od ponad 40 lat. Produkuje i sprzedaje produkty do czyszczenia, ochrony kamienia

Moje ulubione produkty

close

CTS SG -2...

close
close

Klej APOLLON...

close

FLEX CS 60 WET

close

Impregnat do...

close

Litery...

close
close

Hydrostone NANO...

close

Zestaw do...

close

HYDROSTONE WET...

close

Tenax Solido

close

AP-303 Mocny...

close

KLAR

close
close

klej i szczeliwo...

close

KLEJ I SZCZELIWO...

close

Zestaw do...

close

Chwytak NEPTUN II

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-103 WET LOOK...

close
close

Flex GRS 1600

close

DYNASIL FX...

close

Protect Remover...

close
close

Zestaw przeciw...

close