Cena

Cena

Liternictwo

Liternictwo na płytach nagrobnych

Nieodłącznym elementem kamieniarstwa nagrobkowego są napisy na płycie. Jest to element, który można wykonać na kilka sposobów ( litery piaskowane, kute lub metalowe) w zależności od tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać lub od rodzaju kamienia. Sama metoda wykonywana liter w kamieniu za pomocą dłuta stosowana była w czasach starożytnych. Dziś nieliczni już liternicy potrafią wykonać tą metodą litery na nagrobkach.Aktywne filtry

5
5
folia-do-piaskowania-kamienia

Folia do piaskowania liter w kamieniu, szara, gruba o dużej wytrzymałości.

420,00 zł
favorite_border
0
czcionka ROMANO litery na...

Litery wykonane z granitu naturalnego, które są bardzo prestiżowe i eleganckie przed...

24,00 zł
favorite_border
5
5
piaskarka-bezpylowa-dawid

Dynamiczna piaskarka bezpyłowa, charakteryzująca się małym zużyciem piasku,...

8 200,00 zł
favorite_border
0
Dysza do piaskowania liter w kamieniu.

Dysza do piaskowania liter nagrobkowych w kamieniu. Pasująca do piaskarek typu...

154,00 zł
favorite_border
0
elektrokorund

Elektro korund to niezastąpiony materiał przy efektywnym piaskowaniu liter...

219,00 zł
favorite_border
0
KLIPARTY-NAGROBNE -Christian-Graphics

TO III część zawierająca 312 klipartów plus w gratisie ponad 1200 czcionek.

473,00 zł
favorite_border
0
Kompresor - Sprężarka WALTER

Bardzo wytrzymały kompresor o dużej wydajności efektywnej 440 l/min .

6 357,00 zł
favorite_border
0
litery-na-nagrobek

Prestiżowe litery na nagrobek wykonane ze spieku kwarcowego w grubości 12 mm do...

24,00 zł
litery ze spieku
favorite_border
0
Litery szklane

Litery klejone, szklane

21,78 zł
favorite_border
0
MIXTION LEFRANC 3h

Klej olejno-żywiczny do nakładania płatków złota,srebra po 1-3 godz.

49,50 zł
favorite_border
  • Nowy
0
farba-do-liter-na-pomniku

Farba do liternictwa nagrobkowego w postaci lakieru dekoracyjnego, szybkoschnąca...

69,00 zł
favorite_border
0
Obsadka dyszy piaskarki David

Obsadka dyszy piaskarki David Bp-Sx umieszczona jest pod osłoną dyszy.

154,00 zł
favorite_border
0
Osłona dyszy piaskarki David

Obsadka, obudowa dyszy do piaskarki bezpyłowej David Bp-Sx.

165,00 zł
favorite_border
0
piaskarka-do-liter-w-kamieniu

Dla średnich i dużych zakładów kamieniarskich , wykonujących ponad 200 tablic w...

18 700,00 zł
favorite_border
0
złoto-w-proszku-do-liter-na-pomnik

Złoto, srebro w proszku pochodzenia mineralnego do liternictwa nagrobkowego.

60,50 zł
favorite_border
5
5
ploter-jaguar

Ploter tnący dla wszystkich zajmujących się profesjonalnie grafiką wycinaną z folii...

11 990,00 zł
favorite_border

Specjalistyczne maszyny do wykonywania liter na nagrobkach

W ofercie naszego sklepu znajdziecie profesjonalne maszyny umożliwiające wykonanie liter metodą piaskowania, które uważane jest za jedną z najbardziej popularną metodę. Jej zaletą jest stosunkowo niska cena za wykonanie i bardzo dobre efekty wizualne.

Za pomocą maszyny, można na twardej kamiennej powierzchni wykonać dowolną czcionką napis, ornament czy wizerunek. Istnieje możliwość doboru koloru wykonanych napisów.

Proponowany przez nas sprzęt  pozwala na profesjonalne wykonanie napisów na nagrobkach. Zestaw  zawiera Ploter do wycinania liter SUMMA PHAROS D60, aktualne oprogramowanie COREL, Kompresor WALTER GK 630-4.0/270, Piaskarka bezpyłowa DAWID Bp-Sx, Folia do piaskowania BLASTER 2000 wraz z możliwością zainstalowania maszyny jak i oprogramowania u klienta oraz jednodniowym szkoleniem przygotowującym do wykonania liternictwa nagrobkowego. W zestawie jest jeszcze pakiet klipartów, czcionek, farby do liter, piasek do piaskowania i zapasowe szczotki  i dysze.

Profesjonalne plotery, kompresory i inne sprzęty

W ofercie sklepu posiadamy także plotery przeznaczone do profesjonalnego wykonania grafiki na samoprzylepnych foliach i innych materiałach. Możecie się u nas zaopatrzyć także w kompresory, odkurzacze przemysłowe i piaskarki bezpyłowe renomowanych firm.

Gwarancja ceny i jakości

Wszystkie sprzęty są na gwarancji. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu. Zapraszamy też na naszego bloga gdzie można zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi metod wykonywania liter na nagrobkach.

Liternictwo nagrobkowe

Liternictwo nagrobkowe to dziedzina rzemiosła artystycznego, która zajmuje się projektowaniem i wykonaniem napisów, liter, cyfr oraz ozdób nagrobnych. W liternictwie nagrobkowym skupiamy się na tworzeniu indywidualnych projektów nagrobków oraz tablic z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, takich jak granit, marmur, piaskowiec, szkło czy stal. Liternicy, którzy z pasją i precyzją wykonują każde zlecenie to fachowcy i pasjonaci. Dzięki liternictwu nagrobkowemu stworzysz wyjątkową pamiątkę dla swoich bliskich, która na długo pozostanie trwałą i piękną ozdobą grobu.

Zestaw do piaskowania liter

Zestaw do liter to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie wykonać piękne, trwałe i oryginalne napisy i ozdoby na różnych powierzchniach. Zestaw składa się z profesjonalnej piaskarki piaskującej piaskiem kwarcowym, zbiorników dozujących i odkurzacza. Dzięki temu zestawowi bez trudu stworzysz wyjątkowe napisy, litery i wzory na różnych powierzchniach, takich jak szkło, kamień czy beton. Zestaw do piaskowania liter jest łatwy w obsłudze i idealny dla zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych literników.  Wybierz nasz zestaw i ciesz się profesjonalnymi efektami swojej pracy !

Kamieniarstwo liternictwo

Jest to rzemieślnicza sztuka tworzenia pięknych i trwałych napisów, inskrypcji oraz ornamentów na nagrobkach i innych elementach architektonicznych z kamienia. Dzięki temu zestawowi do liternictwa będziesz mógł oferować kompleksowe usługi kamieniarskie, obejmujące projektowanie, wykonanie oraz montaż liternictwa nagrobkowego. Korzystając z wysokiej jakości materiałów literniczych oraz nowoczesnych narzędzi, będziesz mógł wykonywać prace prace liternicze precyzyjnie, trwałe i estetyczne.

Stolik literniczy

Stolik literniczy to nieodłączny mebel, który doskonale sprawdzi się w każdej pracowni kamieniarskiej, literniczej oraz w zakładach rzemieślniczych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia stabilną i wygodną pracę podczas wykonywania napisów i ornamentów na kamieniu czy szkle. Nasz stolik został zaprojektowany z myślą o wygodzie i efektywności pracy, dzięki czemu pozwala na swobodną regulację wysokości. Wykonany jest z twardego i odpornego materiału zabezpieczonego antykorozyjnie. Wysoka jakość wykonania oraz trwałość stolika literniczego gwarantuje długoletnie użytkowanie i zadowolenie z jego wykorzystania.  Zamów nasz stolik literniczy i przekonaj się, że to idealne rozwiązanie dla Twojej profesjonalnej pracy!"

Napisy na grobach. Stwórz przykładowe napisy na pomniki. Epitafium. Liternictwo w kamieniarstwie. Przygotuj litery na pomniki cmentarne.

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close