Cena

Cena

Narzędzia

Narzędzia do obróbki kamienia

W sklepie do-kamienia znajdziecie profesjonalne narzędzia do obróbki kamienia.Aktywne filtry

5
5
przyssawka-próżniowa

Chwytak, przyssawka próżniowa służąca do montażu płyt kamiennych, betonowych i...

1 590,00 zł
favorite_border
0
przyssawka-próżniowa

Przyssawka, uchwyt, nosidło próżniowe do płyta kamiennych, betonowych i glazury.

1 999,00 zł
favorite_border
0
Kobyłka warsztatowa

Kobyłka warsztatowa do obróbki kamienia w pionie i poziomie.

1 980,00 zł
favorite_border
0
Mieszadełko do kleju EGOPOXID

Końcówka z mieszadełkiem do kleju EGOPOXID 2000 Rapid i EGOPOXID 2100

12,50 zł
favorite_border
0
Pistolet do kleju do liter...

Pistolet dedykowany do kleju 2-składnikowego EGOPOXID 2000 Rapid i EGOPOXID 2100.

275,00 zł
favorite_border
5
5
przyssawka-do-płytek

Przyssawka do płyt i płytek z kamienia, szkła  do stosowania na gładkich...

173,80 zł
favorite_border
5
5
Przyssawka ściągająca.

Idealne rozwiązanie przy układaniu posadzki z płytek kamiennych, łączenia blatów...

704,00 zł
favorite_border
0
Stojak magazynowy na płyty...

Bardzo masywny i wytrzymały stojak magazynowy na płyty kamienne każdego rodzaju.

4 620,00 zł
favorite_border
5
5
stojak-kobyłka-montażowa

Praktyczny, lekki i mocny stojak (kobyłka) do prac w poziomie.

1 320,00 zł
favorite_border
5
5
stół-obróbczy

Stolik obróbczy z regulacją wysokości STONE TOP - cynkowany występujący w 3...

3 270,00 zł
favorite_border
5
5
Szpachelka do silikonu

Profesjonalna szpachelka, gumka do silikonowania i wygładzania silikonu.

27,83 zł
favorite_border
4
4
Wyciskacz, pistolet  MULTIJET

Profesjonalny i bardzo wytrzymały wyciskacz do silikonu i gęstych mas .

159,50 zł
favorite_border

Oferta sklepu kierowana jest zarówno do artystów, majsterkowiczów oraz profesjonalnych zakładów kamieniarskich.  Staramy się, aby każdy znalazł u nas najlepsze narzędzia kamieniarskie, które będą służyły przez lata i były odpowiednie do montażu płyt, płytek oraz wszelkich elementów z kamienia, które wymagają precyzyjnego ustawienia materiału.

Znajdziecie u nas stojaki na płyty, przyssawki ściągające, kobyłki warsztatowe, pistolety do kleju, profesjonalne szpachelki do silikonów i fug.  

Narzędzia do obróbki kamienia

To zazwyczaj narzędzia ręczne lub urządzenia specjalistyczne, które umożliwiają precyzyjne cięcie, szlifowanie, wiercenie i polerowanie kamienia a także wspomagają prace kamieniarza aby wykonać ją sprawnie i bez potrzeby pomocy innych osób.

Przyssawka do płytek

Przyssawka do płytek to narzędzie stosowane przy układaniu płytek ceramicznych, marmurowych, granitowych, a także innych materiałów płaskich. Służy do przytrzymania płytek do powierzchni podczas cięcia, szlifowania lub układania. Przyssawki do płytek są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od rodzaju i wielkości płytek oraz zastosowania. Są niezbędne w każdym warsztacie kamieniarskim oraz w przypadku indywidualnych prac remontowych lub budowlanych.

Przyssawka wibracyjna do płytek

Przyssawka do płytek z wibracją to narzędzie stosowane do precyzyjnego przesuwania i ustawiania dużych płytek ceramicznych lub kamieni naturalnych. Przyssawka wibracyjna działa dzięki silnikowi elektrycznemu, który generuje wibracje, dzięki czemu płytki lub kamienie mogą być bezpiecznie montowane i ustawiane na docelowej powierzchni bez konieczności ich dobijania młotkami gumowymi.

Przyssawka do szyb

Narzędzie to składa się z gumowej płytki z jednej strony i uchwytu z drugiej strony. Guma na szkle tworzy szczelną przyległość do powierzchni, na którą jest przylegająca, co zapewnia stabilność elementu podczas transportu i montażu. Uchwyt pozwala na łatwe przemieszczanie elementów i zmianę ich położenia bez konieczności podnoszenia ich ręcznie.

Przyssawka próżniowa

Urządzenie to narzędzie służy do chwytania i przenoszenia przedmiotów o płaskiej i gładkiej powierzchni. Składa się z gumowej podkładki z wewnętrznym systemem próżniowym oraz uchwytu, którym można kontrolować proces przysysania i odłączania od powierzchni.

Przyssawki próżniowe wykorzystywane są w wielu branżach, w tym w przemyśle kamieniarskim, budowlanym, szklarskim, motoryzacyjnym, czy elektronicznym. Są szczególnie przydatne w przypadku przenoszenia ciężkich lub dużej wielkości przedmiotów, takich jak płyty kamienne, szyby, blaty, elementy konstrukcyjne, itp. Dzięki temu narzędziu można uniknąć konieczności stosowania siły fizycznej, co z kolei minimalizuje ryzyko uszkodzenia przedmiotu oraz poprawia efektywność pracy. Występują również przyssawki próżniowe z pompką, które są często wykorzystywane na budowach bez konieczności podłączania sprężonego powierza co znacząco ułatwia pracę firmom montażowym.

Stół szlifierski

Stół do obróbki ręcznej w kamieniarstwie to narzędzie służące do stabilizowania i podpierania kamienia podczas ręcznej obróbki, takiej jak szlifowanie, polerowanie, cięcie i frezowanie. Stół składa się zwykle z metalowej ramy z podstawką i blat z drewna lub metalu, pokryty materiałem antypoślizgowym lub gumą, aby zapobiec przesuwaniu się kamienia podczas pracy. Często stoły posiadają także uchwyty do mocowania narzędzi szlifierskich lub tnących, co ułatwia pracę kamieniarzowi. Stoły szlifierskie w kamieniarstwie występują w różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od potrzeb i rodzaju prac wykonywanych przez kamieniarzy.

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close