Chem Stone

Chem Stone JBB to firma rodzinna, która prosperuje na polskim rynku od 1998 roku. Jednak jej korzenie sięgają 1983 roku, kiedy to, Adam Bukacki założył firmę Bukacki Sp. z o.o.

W tym czasie nasze produkty były pionierami na rynku profesjonalnego wykonawstwa kamieniarskiego. To właśnie dzięki tej rodzinnej tradycji logo Bukacki jest do dziś obecne na naszych produktach i znane w całej Polsce.

Firma jest producentem i dystrybutorem chemii kamieniarskiej. Wychodzimy naprzeciw potrzebom firm kamieniarskich jak również klientów prywatnych. Firmy kamieniarskie i budowlane nasze produkty wykorzystywały przy wykończeniu wieżowców, Warszawskiego metra, Centrum handlowych itp. Do każdego z naszych klientów podchodzimy z szeroką gamą produktów oraz indywidualnie do jego potrzeb.

Aktywne filtry

3
3
krystalizator do lastriko

Jednoskładnikowy krystalizator kamieni, utwardza i uszczelnia strukturę kamienia,...

46,20 zł
favorite_border
0
krystalizator do kamienia

Jednoskładnikowy krystalizator do kamieni 100% TEFLONU, utwardza powierzchnie...

99,00 zł
favorite_border

Stein krystalizer politur

Jest to jednoskładnikowy preparat do krystalizacji kamieni naturalnych i sztucznych. Głównymi zaletami tego produktu jest maksymalna penetracja materiału, samoutwardzalna chemia bez wywoływania temperatury w minerale, przyciemnia nadając wyrazistszy kolor kamienia, nadaje również trwały połysk. Całkowita krystalizacja kamienia następuje po 20 minutach.

Krystalizator do kamienia

Preparat ten ma za zadanie utwardzić chemicznie wierzchnią warstwę kamienia naturalnego a także podnieść połysk na powierzchni kamienia oraz przyciemnić kamien na efekt mokrego kamienia. Krystalizacja takim sposobem nie wymaga mechanicznego polerowania w celu nagrzania powierzchni i skrystalizowania się związków chemicznych.

Krystalizator do granitu

Jednym najbardziej znanym krystalizatorem w branży kamieniarskiej w Polsce jest krystalizator Stein krystalizer politur, który wspomaga branżę kamieniarską już ponad 20 lat. Do tej pory preparat ten przeszedł szereg unowocześnień a na bazie tego produkty powstały również inne preparaty o mocniejszym działaniu.

Stein Kristalizer Politur Specjal 100% Teflonu

Krystalizator ten został unowocześniony aby utrwalić zabezpieczenie na dłuższy czas w warunkach zewnętrznych. Dodatek teflonu spowodował wydłużenie żywotności oraz wyciągnięcie większej głębi w kamieniu.

Jednoskładnikowy krystalizator kamienia

Krystalizator stosowny przy polerowaniu mechanicznym wymagają połączenia dwóch składników w celu rozpoczęcia chemicznego utwardzania. Oferowany krystalizator firmy Chem Stone jest jednoskładnikowym środkiem opartym o samo utwardzanie w połączeniu z powietrzem bez potrzeby łącznie wielu składników. Dzięki czemu z możliwości ochronnych tego preparatu mogą korzystać nie tylko profesjonaliści ale także klienci indywidualni.

Krystalizator kamienia

Używany krystalizator posiada barwę żółtą dlatego bardzo ważne jest aby używać go wyłącznie do ciemnych i kolorowych kamieni. Nie zalecana jest impregnacja białych granitów i marmurów które pod wpływem chemicznego utwardzania mogą spowodować zabarwienie kamienia.

Politur marmor

Płyn stosowany do pielęgnacji i polerowania powierzchni z kamienia naturalnego granitu i marmuru. Formuła wosku, która działa natychmiast poprawiając połysk kamienia na obrabianej powierzchni.

Usuwa plamy i zabezpiecza impregnowane powierzchnie przed wnikaniem wody i tłuszczy. Nadaje piękny krystaliczny połysk. Całkowicie ekologiczny i bezpieczny produkt.

Befasil

Jest to ekologiczny i jednorodny impregnat bogaty w związki krzemianowe. Efekt konsolidowania jest wzmocniony podczas stosowania produktu w materiałach sypkich. Ze względu na właściwości hydrofobowe polecany jest do impregnacji materiałów budowlanych, kamienia wapiennego i piaskowca. Środek grzybobójczy, szczególnie polecany do ścian budynków osłabionych przez wodę i wilgoć w celu ich zatrzymania.

Chem Stone JBB to firma rodzinna, która prosperuje na polskim rynku od 1998 r. Jej produkty były pionierami na rynku profesjonalnego wykonawstwa kamieniarskiego

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...