Cena

Cena

Ławeczki

Ławeczka na cmentarz

Oferujemy estetyczne i wygodne ławki na cmentarz wykonane z najwyższej jakości profil. Ławki są składane obrotowo przez co zajmują mało miejsca i stanowią bardzo ważny element przy grobowcu przede wszystkim dla osób starszych.Aktywne filtry

0
Ławeczka-składana

Idealna tam gdzie brakuje miejsca. Ma tylko 4,5cm po złożeniu.

275,00 zł
favorite

Produkujemy kilka modeli ławek, co pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego zestawu na przykład z zamykaną na klucz skrytką pod ławką. Nasze produkty wyróżniają się trwałością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Zapewniamy szeroki wybór niezbędnych dewocjonaliów, które sprawiają, że nagrobek wygląda estetycznie i elegancko. Zakupicie u nas krzyże, lampiony, litery, zdjęcia nagrobne i inne. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu. 

Ławki cmentarne

Bardzo popularne są dzisiaj ławki cmentarne produkowane z tworzywa sztucznego na siedzisku z konstrukcją metalową malowaną natryskowo. Ławeczki znajdą zawsze chętnego do spoczynku i zadumy podczas odwiedzania grobów swoich bliskich. Ławeczki są bardzo proste w obsłudze w przypadku składanego siedziska. Wystarczy je tylko przekręcić w stronę w która się składa. 

Ławeczki cmentarne

Ławeczki występują w wariantach ze wspomniana ławeczką a także ze składanym siedziskiem bądź ze stałym siedziskiem. Występują także ławeczki wykonane ze stali nierdzewnej, które też posiadają siedzisko składane. Jest to wariant droższy ale o przedłużonej żywotności ze względu na rodzaj użytego materiału do jej produkcji. Większość ławeczek zrobiona jest ze stali malowanej antykorozyjnie. Takie wykonanie jest znacząco słabsze od stali nierdzewnej. 

Ławka składana na cmentarz

Ławeczka którą można złożyć jest prostym ale bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie zajmuje dużo miejsca przy nagrobku, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie miejsca są wyznaczane przez zarządcę i ich brakuje na cmentarzach. Dodatkowo deszcz nie zalega na siedzisku ławeczki tylko spływa po nim. Ławeczki takie występują też ze skrzynką zamykana na kluczyk. Ławeczki takie montowane są na cmentarzach na stałe i betonowane są w ziemi aby były stabilne.

Oferujemy estetyczne i wygodne ławki na cmentarz wykonane z najwyższej jakości profil. Ławki są składane obrotowo przez co zajmują mało miejsca

Moje ulubione produkty

close

Piła do marmuru...

close

QUARTZ PROTECT...

close
close

Zestaw do...

close

Płyty świetlne...

close

Zestaw do...

close

Piła, tarcza...

close

SEA B-CHEM

close
close

GREASY OUT (...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

PRZECIW PLAMOM...

close
close
close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Pady diamentowe...

close

Klej poliestrowy...

close

Uchwyt, nosidło...

close

DYNASIL ST BRUK...

close

GRAVESTONE płyn...

close

DeSalin™ Rust...

close

RSG Lithofin...

close
close

Zestaw do...

close

GREINPLAST HR

close

Klej APOLLON...

close

Dynasil Renowal...

close

Szlifierka do...

close

Impregnat efekt...

close

klej i szczeliwo...

close

AP-110...

close

AGER impregnat

close

Ławeczka składana

close

AP-207 Pasta...

close

AP-312 Pasta do...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

farbka do...

close

LATIO silny...

close

HYDROSTONE WET...

close
close
close
close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

SOLVED krem do...

close

KLAR