Cena

Cena

Ławeczki

Ławeczka na cmentarz

Oferujemy estetyczne i wygodne ławki na cmentarz wykonane z najwyższej jakości profil. Ławki są składane obrotowo przez co zajmują mało miejsca i stanowią bardzo ważny element przy grobowcu przede wszystkim dla osób starszych.Aktywne filtry

0
Ławeczka-składana

Idealna tam gdzie brakuje miejsca. Ma tylko 4,5cm po złożeniu.

275,00 zł
favorite_border

Produkujemy kilka modeli ławek, co pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego zestawu na przykład z zamykaną na klucz skrytką pod ławką. Nasze produkty wyróżniają się trwałością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Zapewniamy szeroki wybór niezbędnych dewocjonaliów, które sprawiają, że nagrobek wygląda estetycznie i elegancko. Zakupicie u nas krzyże, lampiony, litery, zdjęcia nagrobne i inne. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu. 

Ławki cmentarne

Bardzo popularne są dzisiaj ławki cmentarne produkowane z tworzywa sztucznego na siedzisku z konstrukcją metalową malowaną natryskowo. Ławeczki znajdą zawsze chętnego do spoczynku i zadumy podczas odwiedzania grobów swoich bliskich. Ławeczki są bardzo proste w obsłudze w przypadku składanego siedziska. Wystarczy je tylko przekręcić w stronę w która się składa. 

Ławeczki cmentarne

Ławeczki występują w wariantach ze wspomniana ławeczką a także ze składanym siedziskiem bądź ze stałym siedziskiem. Występują także ławeczki wykonane ze stali nierdzewnej, które też posiadają siedzisko składane. Jest to wariant droższy ale o przedłużonej żywotności ze względu na rodzaj użytego materiału do jej produkcji. Większość ławeczek zrobiona jest ze stali malowanej antykorozyjnie. Takie wykonanie jest znacząco słabsze od stali nierdzewnej. 

Ławka składana na cmentarz

Ławeczka którą można złożyć jest prostym ale bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie zajmuje dużo miejsca przy nagrobku, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie miejsca są wyznaczane przez zarządcę i ich brakuje na cmentarzach. Dodatkowo deszcz nie zalega na siedzisku ławeczki tylko spływa po nim. Ławeczki takie występują też ze skrzynką zamykana na kluczyk. Ławeczki takie montowane są na cmentarzach na stałe i betonowane są w ziemi aby były stabilne.

Oferujemy estetyczne i wygodne ławki na cmentarz wykonane z najwyższej jakości profil. Ławki są składane obrotowo przez co zajmują mało miejsca

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat