Cena

Cena

Ławeczki

Ławeczka na cmentarz

Oferujemy estetyczne i wygodne ławki na cmentarz wykonane z najwyższej jakości profil. Ławki są składane obrotowo przez co zajmują mało miejsca i stanowią bardzo ważny element przy grobowcu przede wszystkim dla osób starszych.Aktywne filtry

0
Ławeczka-składana

Idealna tam gdzie brakuje miejsca. Ma tylko 4,5cm po złożeniu.

275,00 zł
favorite_border

Produkujemy kilka modeli ławek, co pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego zestawu na przykład z zamykaną na klucz skrytką pod ławką. Nasze produkty wyróżniają się trwałością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Zapewniamy szeroki wybór niezbędnych dewocjonaliów, które sprawiają, że nagrobek wygląda estetycznie i elegancko. Zakupicie u nas krzyże, lampiony, litery, zdjęcia nagrobne i inne. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu. 

Ławki cmentarne

Bardzo popularne są dzisiaj ławki cmentarne produkowane z tworzywa sztucznego na siedzisku z konstrukcją metalową malowaną natryskowo. Ławeczki znajdą zawsze chętnego do spoczynku i zadumy podczas odwiedzania grobów swoich bliskich. Ławeczki są bardzo proste w obsłudze w przypadku składanego siedziska. Wystarczy je tylko przekręcić w stronę w która się składa. 

Ławeczki cmentarne

Ławeczki występują w wariantach ze wspomniana ławeczką a także ze składanym siedziskiem bądź ze stałym siedziskiem. Występują także ławeczki wykonane ze stali nierdzewnej, które też posiadają siedzisko składane. Jest to wariant droższy ale o przedłużonej żywotności ze względu na rodzaj użytego materiału do jej produkcji. Większość ławeczek zrobiona jest ze stali malowanej antykorozyjnie. Takie wykonanie jest znacząco słabsze od stali nierdzewnej. 

Ławka składana na cmentarz

Ławeczka którą można złożyć jest prostym ale bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie zajmuje dużo miejsca przy nagrobku, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie miejsca są wyznaczane przez zarządcę i ich brakuje na cmentarzach. Dodatkowo deszcz nie zalega na siedzisku ławeczki tylko spływa po nim. Ławeczki takie występują też ze skrzynką zamykana na kluczyk. Ławeczki takie montowane są na cmentarzach na stałe i betonowane są w ziemi aby były stabilne.

Oferujemy estetyczne i wygodne ławki na cmentarz wykonane z najwyższej jakości profil. Ławki są składane obrotowo przez co zajmują mało miejsca

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

LÖSEFIX Lithofin

close

WEXA Lithofin

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

Zestaw do...

close
close

Klej epoksydowy...

close
close

Blocker Flekk...

close

QUARTZ TONER...

close
close

MEBA CLEAN...

close
close
close

LISTWA, SZYNA...

close

Wet&Strong WS...

close

AP-307 Silny...

close

AP-302 Łagodny...

close

LATIO silny...

close

ALGES koncentrat

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

Klej do granitu...

close

klej do kamienia...

close
close
close

Konsultacje o...

close

DYNASIL FX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Ekspertyza...

close

czcionka ROMANO...

close

AP-110...

close
close

GRAVESTONE płyn...

close
close
close
close
close

Protect Remover...

close

Pasta R52