Bellinzoni

Włosi są znani na całym świecie ze swojej starej kultury pielęgnacji kamienia. Jednak w naszym kraju kultura pielęgnacji kamienia dopiero się rozwija. Do tej pory ludzie dbali o parkiet bardziej niż kamień i granit. Ale kamień też jest naturalny – oddycha, pochłania brud. Nie może zachować swojego piękna bez pewnej konserwacji! I tego trzeba się nauczyć od Włochów.

Włoska firma BELLINZONI to jeden z największych, najstarszych bo rok założenia kształtuje się na 1937 i znanych na świecie producentów środków do pielęgnacji kamienia. Produkty BELLINZONI wykorzystywane są do renowacji i utrzymania znanych zabytków na całym świecie, a ich jakość została potwierdzona wieloletnią praktyką.

W asortymencie Bellinzoni znajdziesz ponad 40 rodzajów różnych produktów do pielęgnacji kamienia. Wszystkie te produkty można podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa - produkty przeznaczone dla profesjonalistów: producentów wyrobów z kamienia, firmy budowlane, usługi sprzątania itp. Druga grupa - produkty dla użytkowników prywatnych do pielęgnacji kamiennych blatów, parapetów, podłóg kamiennych.

Aktywne filtry

Bellinzoni idea xc

Środek impregnujący do kamienia naturalnego z efektem "mokrego kamienia". Bezbarwny, transparentny preparat na bazie rozpuszczalnika, który chroni kamień przed wnikaniem wody, oleju, tłuszczu i wilgoci. Wnika głęboko w kamień, wzmacnia oryginalny kolor kamienia i nadaje mu piękny mokry wygląd.

Do stosowania na kamieniach naturalnych takich jak marmur, granit i kamień. IDEA XC pozwala kamieniowi oddychać i utrzymuje wykwity z kamienia. Działa katalitycznie na kamień i zapewnia bardzo dobrą ochronę. Badania laboratoryjne potwierdziły jego odporność na promieniowanie UV. Poddane obróbce kamienie nie odbarwiają się nawet po dłuższej ingerencji promieniowani UV. Zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów.

Idea black bellinzoni

Środek ochronny na bazie silikonu, odporny na wodę i olej. Stosowany do przyciemniania i wzmacniania koloru czarnych kamieni takich jak granit, bazalt, łupek i marmur. Impregnat ten zawiera czarne pigmenty i jest polecany do silnego przyciemniania koloru czarnych kamieni.

Jest odporny na promienie UV i starzenie się, łatwo wnika w głąb, nie tworząc filmu na powierzchni. Może być stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz. Antyadhezyjna (zapobiegająca przywieraniu) i antystatyczna (nie przyciągająca) utrzymuje podłoże w czystości przez długi czas. Zapewnia ochronę przed wchłanianiem wody, oleju i smaru. Ta wodoodporna cecha jest doskonała do eliminowania drobnych mikropęknięć, przebarwień i niedoskonałości we wszystkich rodzajach czarnego kamienia naturalnego.

Włoska firma BELLINZONI to jeden z największych, najstarszych bo rok założenia kształtuje się na 1937 i znanych na świecie producentów środków do kamienia

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat