Bellinzoni

Włosi są znani na całym świecie ze swojej starej kultury pielęgnacji kamienia. Jednak w naszym kraju kultura pielęgnacji kamienia dopiero się rozwija. Do tej pory ludzie dbali o parkiet bardziej niż kamień i granit. Ale kamień też jest naturalny – oddycha, pochłania brud. Nie może zachować swojego piękna bez pewnej konserwacji! I tego trzeba się nauczyć od Włochów.

Włoska firma BELLINZONI to jeden z największych, najstarszych bo rok założenia kształtuje się na 1937 i znanych na świecie producentów środków do pielęgnacji kamienia. Produkty BELLINZONI wykorzystywane są do renowacji i utrzymania znanych zabytków na całym świecie, a ich jakość została potwierdzona wieloletnią praktyką.

W asortymencie Bellinzoni znajdziesz ponad 40 rodzajów różnych produktów do pielęgnacji kamienia. Wszystkie te produkty można podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa - produkty przeznaczone dla profesjonalistów: producentów wyrobów z kamienia, firmy budowlane, usługi sprzątania itp. Druga grupa - produkty dla użytkowników prywatnych do pielęgnacji kamiennych blatów, parapetów, podłóg kamiennych.

Aktywne filtry

Bellinzoni idea xc

Środek impregnujący do kamienia naturalnego z efektem "mokrego kamienia". Bezbarwny, transparentny preparat na bazie rozpuszczalnika, który chroni kamień przed wnikaniem wody, oleju, tłuszczu i wilgoci. Wnika głęboko w kamień, wzmacnia oryginalny kolor kamienia i nadaje mu piękny mokry wygląd.

Do stosowania na kamieniach naturalnych takich jak marmur, granit i kamień. IDEA XC pozwala kamieniowi oddychać i utrzymuje wykwity z kamienia. Działa katalitycznie na kamień i zapewnia bardzo dobrą ochronę. Badania laboratoryjne potwierdziły jego odporność na promieniowanie UV. Poddane obróbce kamienie nie odbarwiają się nawet po dłuższej ingerencji promieniowani UV. Zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów.

Idea black bellinzoni

Środek ochronny na bazie silikonu, odporny na wodę i olej. Stosowany do przyciemniania i wzmacniania koloru czarnych kamieni takich jak granit, bazalt, łupek i marmur. Impregnat ten zawiera czarne pigmenty i jest polecany do silnego przyciemniania koloru czarnych kamieni.

Jest odporny na promienie UV i starzenie się, łatwo wnika w głąb, nie tworząc filmu na powierzchni. Może być stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz. Antyadhezyjna (zapobiegająca przywieraniu) i antystatyczna (nie przyciągająca) utrzymuje podłoże w czystości przez długi czas. Zapewnia ochronę przed wchłanianiem wody, oleju i smaru. Ta wodoodporna cecha jest doskonała do eliminowania drobnych mikropęknięć, przebarwień i niedoskonałości we wszystkich rodzajach czarnego kamienia naturalnego.

Włoska firma BELLINZONI to jeden z największych, najstarszych bo rok założenia kształtuje się na 1937 i znanych na świecie producentów środków do kamienia

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

LÖSEFIX Lithofin

close

WEXA Lithofin

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

Zestaw do...

close
close

Klej epoksydowy...

close
close

Blocker Flekk...

close

QUARTZ TONER...

close
close

MEBA CLEAN...

close
close
close

LISTWA, SZYNA...

close

Wet&Strong WS...

close

AP-307 Silny...

close

AP-302 Łagodny...

close

LATIO silny...

close

ALGES koncentrat

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

Klej do granitu...

close

klej do kamienia...

close
close
close

Konsultacje o...

close

DYNASIL FX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Ekspertyza...

close

czcionka ROMANO...

close

AP-110...

close
close

GRAVESTONE płyn...

close
close
close
close
close

Protect Remover...

close

Pasta R52