Bellinzoni

Włosi są znani na całym świecie ze swojej starej kultury pielęgnacji kamienia. Jednak w naszym kraju kultura pielęgnacji kamienia dopiero się rozwija. Do tej pory ludzie dbali o parkiet bardziej niż kamień i granit. Ale kamień też jest naturalny – oddycha, pochłania brud. Nie może zachować swojego piękna bez pewnej konserwacji! I tego trzeba się nauczyć od Włochów.

Włoska firma BELLINZONI to jeden z największych, najstarszych bo rok założenia kształtuje się na 1937 i znanych na świecie producentów środków do pielęgnacji kamienia. Produkty BELLINZONI wykorzystywane są do renowacji i utrzymania znanych zabytków na całym świecie, a ich jakość została potwierdzona wieloletnią praktyką.

W asortymencie Bellinzoni znajdziesz ponad 40 rodzajów różnych produktów do pielęgnacji kamienia. Wszystkie te produkty można podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa - produkty przeznaczone dla profesjonalistów: producentów wyrobów z kamienia, firmy budowlane, usługi sprzątania itp. Druga grupa - produkty dla użytkowników prywatnych do pielęgnacji kamiennych blatów, parapetów, podłóg kamiennych.

Aktywne filtry

Bellinzoni idea xc

Środek impregnujący do kamienia naturalnego z efektem "mokrego kamienia". Bezbarwny, transparentny preparat na bazie rozpuszczalnika, który chroni kamień przed wnikaniem wody, oleju, tłuszczu i wilgoci. Wnika głęboko w kamień, wzmacnia oryginalny kolor kamienia i nadaje mu piękny mokry wygląd.

Do stosowania na kamieniach naturalnych takich jak marmur, granit i kamień. IDEA XC pozwala kamieniowi oddychać i utrzymuje wykwity z kamienia. Działa katalitycznie na kamień i zapewnia bardzo dobrą ochronę. Badania laboratoryjne potwierdziły jego odporność na promieniowanie UV. Poddane obróbce kamienie nie odbarwiają się nawet po dłuższej ingerencji promieniowani UV. Zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów.

Idea black bellinzoni

Środek ochronny na bazie silikonu, odporny na wodę i olej. Stosowany do przyciemniania i wzmacniania koloru czarnych kamieni takich jak granit, bazalt, łupek i marmur. Impregnat ten zawiera czarne pigmenty i jest polecany do silnego przyciemniania koloru czarnych kamieni.

Jest odporny na promienie UV i starzenie się, łatwo wnika w głąb, nie tworząc filmu na powierzchni. Może być stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz. Antyadhezyjna (zapobiegająca przywieraniu) i antystatyczna (nie przyciągająca) utrzymuje podłoże w czystości przez długi czas. Zapewnia ochronę przed wchłanianiem wody, oleju i smaru. Ta wodoodporna cecha jest doskonała do eliminowania drobnych mikropęknięć, przebarwień i niedoskonałości we wszystkich rodzajach czarnego kamienia naturalnego.

Włoska firma BELLINZONI to jeden z największych, najstarszych bo rok założenia kształtuje się na 1937 i znanych na świecie producentów środków do kamienia

Moje ulubione produkty

close

Piła do marmuru...

close

QUARTZ PROTECT...

close
close

Zestaw do...

close

Płyty świetlne...

close

Zestaw do...

close

Piła, tarcza...

close

SEA B-CHEM

close
close

GREASY OUT (...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

PRZECIW PLAMOM...

close
close
close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Pady diamentowe...

close

Klej poliestrowy...

close

Uchwyt, nosidło...

close

DYNASIL ST BRUK...

close

GRAVESTONE płyn...

close

DeSalin™ Rust...

close

RSG Lithofin...

close
close

Zestaw do...

close

GREINPLAST HR

close

Klej APOLLON...

close

Dynasil Renowal...

close

Szlifierka do...

close

Impregnat efekt...

close

klej i szczeliwo...

close

AP-110...

close

AGER impregnat

close

Ławeczka składana

close

AP-207 Pasta...

close

AP-312 Pasta do...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

farbka do...

close

LATIO silny...

close

HYDROSTONE WET...

close
close
close
close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

SOLVED krem do...

close

KLAR