linia White & Gold Stone

Łupek w kolorze białym oferuje elegancką mieszankę chłodnych bieli i subtelnych szarości oraz nieregularnego wzoru. Dzięki delikatnym kolorom i wyjątkowej fakturze ten naturalny kamień wygląda tak imponująco i na pewno wzbogaci Twoją przestrzeń domową.

Przy odpowiedniej pielęgnacji płytki łupkowe mogą przetrwać dziesięciolecia. Te srebrnobiałe płyty łupkowe mają naturalny rozszczepioną strukturę co gwarantuje im niepowtarzalność oraz indywidualność.

Łupek biały pochodzi najczęściej z Hiszpanii i jest źródłem około 90% łupków wykorzystywanych w Europie, gdzie region Galicji jest głównym obszarem produkcji łupka.

Ponieważ łupek ma kolor mieszany z różnymi odcieniami, które są bardziej niebieskie lub fioletowe, jednak tradycyjnie, a zwłaszcza w odniesieniu do koloru skały łupkowej białej, łupek jest uważany w większości za odcień szarości pomimo nazewnictwa zawierającego słowo biały.
Fornir Gold Stone to bardzo trwały kwarcyt w postaci łupka, który nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Ten kamień oferuje beżowe odcienie z plamami złota, ziemistej zieleni i szarości. Kamień ten jest oferowany w kamieniu układanym do kominków lub ścian a także płyt podłogowych z zastosowaniem na zewnętrzne na zewnętrzne patia.
Kamień naturalny w postaci Łupka złotego pochodzi w większości ze Stanów Zjednoczonych, Bułgarii oraz Brazylio. W dużej mierze cechuje się skamielinami w postaci błyszczącego brokatu co nadaje mu zauważalny dodatek i wyróżniającą cechę. Bardzo często stosowany w wykończeniach wnętrz pasujących do stylów rustykalnych gdzie występują barwy ziemi. Oprócz tego, trend rustic ceni sobie nierówne, chropowate powierzchnie do których idealnie pasuje fornir kamienny.

Aktywne filtry

0
Fornir kamienny Arctic Storm

Jego efektowne użylenie szarymi mazakami na białym tle doskonale eksponuje się na...

202,95 zł
favorite_border
0
Fornir kamienny Autumn Cream

Kamienna tapeta o bardzo znanym pastelowym kolorze jasnego beżu. Bardzo elegancka...

202,95 zł
favorite_border
0
Fornir kamienny Seul White

Fornir Seul White jest dedykowany do pomieszczeń nowoczesnych jasnych stylach...

202,95 zł
favorite_border
0
Fornir kamienny Silver...

Fornir o znacząco mocnej fakturze kamienia. Ciepło nadają złote podbicia koloru o...

202,95 zł
favorite_border

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close