Firma ZAKO powstała w roku 1992. Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się kamieniarstwem nagrobkowym i budowlanym w województwie podkarpackim

Z upływem lat firma nasza nabierała doświadczenia. Jako firma rodzinna wykonujemy zamówienia dla klientów indywidualnych i firm. Firma nasza w swej produkcji wykorzystywała różne narzędzia oraz chemię kamieniarską. W trakcie prac kamieniarskich wypróbowaliśmy setki produktów i środków do kamienia, więc możemy dokładnie je zaopiniować.

Po jedenastu latach praktyki kamieniarskiej i dużym zainteresowaniu środkami oraz narzędziami do kamienia, postanowiliśmy uruchomić na naszej stronie firmowej opisy i sprzedaż tych artykułów. Po dwóch latach obecności chemii i narzędzi kamieniarskich w sieci internetowej zainteresowanie ciągle rosło.

Wychodząc naprzeciw Państwu w roku 2008 otworzyliśmy sklep o nazwie do-kamienia.pl z wypróbowanymi i sprawdzonymi produktami kamieniarskimi a także profesjonalne eksperckie doradztwo o dobór dotyczące chemii i narzędzi kamieniarskich. Pomagamy również zapobiegać oraz rozwiązywać pojawiające się problemy podczas montażu oraz użytkowania wyrobów z kamienia na terenie całej Polski, aby zredukować pojawiające się problemy w kamieniarstwie do minimum.

Dzisiaj posiadamy duże doświadczenie bo ponad 30 letnie w branży kamieniarskiej tym samym jesteśmy otwarci na nabywanie nowych doświadczeń, ale także chętnie dzielimy się nabranym już doświadczeniem z poprzednich lat.

Firma Zako Firma Zako Do-Kamienia.pl

Służymy pomocą firmom kamieniarskim, budowlanym i wykończeniowym, a także klientom indywidualnym w udzielaniu porad i wskazówek a także doboru najbardziej odpowiednich produktów do kamienia naturalnego oraz do materiałów kamienio podobnych.

W naszej bogatej historii obsługi klienta zdobyliśmy miano rzetelnej i solidnej firmy, której można zaufać. Klienci chętnie korzystają z naszych usług, a tym samym wystawiają nam pozytywne opinie na temat naszej obsługi oraz doboru preparatów po ich zastosowaniu. Cieszymy się razem z nimi przy ich małych sukcesach usunięcia plam na kamieniu, pozbycia się przebarwień czy rys, a także podczas większych sukcesów uratowania starych zabytkowych pomników, nagrobków czy użycia preparatów poleconych przez nas do czyszczenia i impregnacji znaczących budowli w miastach jak budynki użyteczności publicznej. Także przy obsłudze firm produkcyjnych, dobór narzędzi kamieniarskich, całych systemów do liternictwa czy pomoc w problemach reklamacyjnych.

Województwo Podkarpackie

Zostaliśmy również wyróżnieni regionalnie otrzymując Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą za najwyższą jakość oferowanych usług w branży kamieniarskiej przyznawaną przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Poniżej informację gdzie można nas znaleźć i sprawdzić opinię o nas:

Google Trustmate Facebook Instagram

Z racji bycia firmą rodzinną z której jesteśmy dumni z uczestnictwa również jako członek w stowarzyszeniu firm rodzinnych gdzie mamy możliwości pozyskiwania wiedzy o tematyce funkcjonowania firm rodzinnych ich sukcesji w przyszłości oraz poznawania i szukania rozwiązań na występujące problemy w firmach rodzinnych, na przykładach wielopokoleniowych istniejących działalności, które już takie rozwiązane problemy mają za sobą.

Firma Rodzinna

Myśląc przyszłościowo nasze dotychczasowe działania, które znajdują aprobatę wśród naszych klientów chcemy kultywować i przekazywać dalej na młodsze pokolenia. Jesteśmy także członkiem Polskiego Związku Kamieniarstwa, który stoi na straży wysokiej jakości świadczenia usług firm kamieniarskich oraz firm bezpośrednio związanych z branżą kamieniarską dbając przy tym o ciągły rozwój swoich członków organizując szkolenia oraz spotkania w celu wymiany doświadczeń branżowych.

Polski Związek Kamieniarstwa

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat