Firma ZAKO powstała w roku 1992. Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się kamieniarstwem nagrobkowym i budowlanym w województwie podkarpackim

Z upływem lat firma nasza nabierała doświadczenia. Jako firma rodzinna wykonujemy zamówienia dla klientów indywidualnych i firm. Firma nasza w swej produkcji wykorzystywała różne narzędzia oraz chemię kamieniarską. W trakcie prac kamieniarskich wypróbowaliśmy setki produktów i środków do kamienia, więc możemy dokładnie je zaopiniować.

Po jedenastu latach praktyki kamieniarskiej i dużym zainteresowaniu środkami oraz narzędziami do kamienia, postanowiliśmy uruchomić na naszej stronie firmowej opisy i sprzedaż tych artykułów. Po dwóch latach obecności chemii i narzędzi kamieniarskich w sieci internetowej zainteresowanie ciągle rosło.

Wychodząc naprzeciw Państwu w roku 2008 otworzyliśmy sklep o nazwie do-kamienia.pl z wypróbowanymi i sprawdzonymi produktami kamieniarskimi a także profesjonalne eksperckie doradztwo o dobór dotyczące chemii i narzędzi kamieniarskich. Pomagamy również zapobiegać oraz rozwiązywać pojawiające się problemy podczas montażu oraz użytkowania wyrobów z kamienia na terenie całej Polski, aby zredukować pojawiające się problemy w kamieniarstwie do minimum.

Dzisiaj posiadamy duże doświadczenie bo ponad 30 letnie w branży kamieniarskiej tym samym jesteśmy otwarci na nabywanie nowych doświadczeń, ale także chętnie dzielimy się nabranym już doświadczeniem z poprzednich lat.

Firma Zako Firma Zako Do-Kamienia.pl

Służymy pomocą firmom kamieniarskim, budowlanym i wykończeniowym, a także klientom indywidualnym w udzielaniu porad i wskazówek a także doboru najbardziej odpowiednich produktów do kamienia naturalnego oraz do materiałów kamienio podobnych.

W naszej bogatej historii obsługi klienta zdobyliśmy miano rzetelnej i solidnej firmy, której można zaufać. Klienci chętnie korzystają z naszych usług, a tym samym wystawiają nam pozytywne opinie na temat naszej obsługi oraz doboru preparatów po ich zastosowaniu. Cieszymy się razem z nimi przy ich małych sukcesach usunięcia plam na kamieniu, pozbycia się przebarwień czy rys, a także podczas większych sukcesów uratowania starych zabytkowych pomników, nagrobków czy użycia preparatów poleconych przez nas do czyszczenia i impregnacji znaczących budowli w miastach jak budynki użyteczności publicznej. Także przy obsłudze firm produkcyjnych, dobór narzędzi kamieniarskich, całych systemów do liternictwa czy pomoc w problemach reklamacyjnych.

Województwo Podkarpackie

Zostaliśmy również wyróżnieni regionalnie otrzymując Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą za najwyższą jakość oferowanych usług w branży kamieniarskiej przyznawaną przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Poniżej informację gdzie można nas znaleźć i sprawdzić opinię o nas:

Google Trustmate Facebook Instagram

Z racji bycia firmą rodzinną z której jesteśmy dumni z uczestnictwa również jako członek w stowarzyszeniu firm rodzinnych gdzie mamy możliwości pozyskiwania wiedzy o tematyce funkcjonowania firm rodzinnych ich sukcesji w przyszłości oraz poznawania i szukania rozwiązań na występujące problemy w firmach rodzinnych, na przykładach wielopokoleniowych istniejących działalności, które już takie rozwiązane problemy mają za sobą.

Firma Rodzinna

Myśląc przyszłościowo nasze dotychczasowe działania, które znajdują aprobatę wśród naszych klientów chcemy kultywować i przekazywać dalej na młodsze pokolenia. Jesteśmy także członkiem Polskiego Związku Kamieniarstwa, który stoi na straży wysokiej jakości świadczenia usług firm kamieniarskich oraz firm bezpośrednio związanych z branżą kamieniarską dbając przy tym o ciągły rozwój swoich członków organizując szkolenia oraz spotkania w celu wymiany doświadczeń branżowych.

Polski Związek Kamieniarstwa

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...