Cena

Cena

Czyszczenie zlewów

Zlewozmywak –nieodłączny element kuchni

Zlewozmywak to jeden z ważniejszym elementów wystroju kuchni - może różnić się wielkością, kształtem, materiałem wykonania, kolorem ale nigdy nie może go zabraknąć. Jest niezbędnym elementem potrzebnym  do gotowania jak i utrzymania porządku. Kiedyś był jedynie uzupełnieniem kuchennych sprzętów, dziś może być elementem dekoracyjnym.Aktywne filtry

  • Wyprzedaż!
  • Pakiet
5
5
QUARTZ claen&protect zestaw...

Do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych zawiera środek czyszczący oraz impregnat .

148,00 zł 158,00 zł
quartz clena&protect
favorite_border
5
5
silny-środek-do-mycia-zlewów

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków granitowych - spray.

68,00 zł
favorite_border
4,5
4,5
delikatny-krem-do-czyszcenia- kamienia-z-wody

Delikatny krem do czyszczenia kamienia. Usuwa kamień osadzający się z wody, zacieki...

86,00 zł
solved krem do czyszczenia
favorite
  • Wyprzedaż!
5
5
Zestaw do czyszczenia...

Doskonale sprawdzający się zestaw do oczyszczenia zlewów, blatów, prysznica zacieków...

104,00 zł 114,00 zł
favorite_border

Jak wyczyścić zlew

Zlewozmywaki należą do wyposażenia kuchni, które są najcięższe w utrzymaniu czystości. Osad z wody, zacieki i odciski po palcach to największe wyzwania gospodyni. Jeżeli jest to zlewozmywak blaszany, wówczas powyższe problemy są bardziej widoczne. Do tego celu proponujemy użycie kremu Solved, który rozwiąże dylematy i przyczyni się do większego porządku w Twojej kuchni. Także armatura po jego użyciu będzie wyglądała jak nowa.

Czym wyczyścić zlewozmywak

Zlewozmywaki wykonane z kwarcytu, granitu czy fragranitu również wymagają odpowiedniego podejścia. Częste wrzucanie do nich produktów spożywczych, a także twarda woda skutkuje pozostawaniem na ściankach zlewu pozostałości, które po wyschnięciu są ciężkie do usunięcia. Warto w tym celu zastosować razem z kremem Solved wełnę stalową, którą można zakupić taniej w zestawie.

Czym czyścić zlew granitowy

Zlew wykonany z granitu również wymaga pielęgnacji, aby jak najdłużej zachował swój okazały blask. Granit jest materiałem chłonnym i posiada tendencje do wnikania w jego strukturę różnych plam i przebarwień pochodzenia naturalnego. Dlatego do usunięcia takich pozostałości polecamy preparat Flekk Out, który poradzi sobie z nimi bez trudu, przywracając właściwy kolor granitu. Należy również pamiętać, że granit trzeba impregnować, aby sytuacja nie powtarzała się na przyszłość.

Czym wyczyścić zlew granitowy

Aby na zlewie nie pozostawały zacieki, osad i ślady po użytkowaniu najlepiej korzystać ze sprawdzonych środków, jakim jest na pewno krem Solved. Jest to bardzo delikatny krem o właściwościach ściernych, który radzi sobie bez trudu i nakładu sił z takimi przypadłościami.

Jak czyścić zlew granitowy

Zlew granitowy najlepiej czyścić gąbką kuchenną, która posiada z jednej strony twarzą powierzchnię przeznaczoną do mocniejszego czyszczenia tzw. Szorowania. Pozwala ona na usunięcie z powierzchni przywartych pozostałości spożywczych.

Czym czyścić czarny zlew

Czarny kolor zlewu ma ten urok, że widać na nim więcej niż na innych kolorach zlewozmywaków. Tak samo jest z samochodami czarnymi, są piękne pod warunkiem, że są czyste. Dlatego do tego celu proponujemy kompletny zestaw czyszcząco-pielęgnacyjny Clean & Protect, który doprowadzą Państwa zlew do idealnego wyglądu, konserwując go na przyszłość.

Jak wyczyścić zlew granitowy

Zlew granitowy posiadający złogi na jego powierzchni można wyczyścić kremem Solved, który jest bardzo skuteczny w swoim działaniu. Nie rysuje powierzchni i nie niszczy skóry u rąk. Jest biodegradalnych i całkowicie bezpieczny.

Jak usunąć przebarwienia na zlewie

Powstałe wniknięte plamy i przebarwienia na pewno szpecą kuchnię i niekiedy doprowadzają do szału użytkownika. Dlatego do ich wywabienia proponujemy preparat Quartz Clean, który sprawnie usunie przebarwienia. Preparat ten działa samoczynnie, wystarczy nim tylko spryskać powierzchnie i spłukać wodą po parunastu minutach.

Czym czyścić zlew z kompozytu

Zlewozmywaki kompozytowe wymagają częstszej pielęgnacji i czyszczenia niż granitowe. Kompozyt to mieszanina piasków naturalnych w połączeniu z żywicami. Piaski mają tendencje do wchłaniania zabrudzeń, dlatego do prawidłowego utrzymania takich zlewów proponujemy swoim klientom zestaw składający się ze środka czyszczącego Quratz Clean oraz z impregnatu chroniącego przed plamami Quartz Protect.

Jaki zlewozmywak kupić?

Na rynku dostępne są zlewozmywaki jednokomorowe, dwukomorowe, o różnych kształtach, kolorach, i z różnych materiałów ( blaszane, żeliwne, z kamienia naturalnego, z konglomeratów). Klienci przy wyborze zlewozmywaków dokonują świadomych zakupów, stawiając na jakość i ponadczasowość. Przy wyborze zlewozmywaków z kamienia naturalnego czy konglomeratu  wiadomo, że jest to inwestycja na długie lata i dobrze pielęgnowany nie porysuje się i nie zniszczy. Takie zlewozmywaki są odporne na zarysowania, tłuste plamy, uszkodzenia, przebarwienia i wysokie temperatury. Nie mniej jednak, aby zlewozmywak cieszył swoim świetnym wyglądem długie lata należy go tuż po zamontowaniu w odpowiedni sposób zaimpregnować, najlepiej dobrze dobranymi środkami a następnie czyścić tak, aby nie tracił na swoim wyglądzie.

Środki do impregnacji i pielęgnacji zlewozmywaków

W ofercie sklepu internetowego do-kamienia znajdziecie profesjonalne preparaty przeznaczone do czyszczenia i impregnacji zlewozmywaków granitowych, blaszanych, kwarcowych i z konglomeratu. Zaletą preparatów są długotrwałe efekty odświeżenia zlewozmywaka, usuwanie nawet najbardziej uporczywych plam oraz szybkość działania.

Preparaty mają właściwości rozjaśniające, usuwają zaciemnienia oraz czyszczą powierzchnie ze złogów i zabrudzeń które nie były poddawane czyszczeniu. Dodatkowo preparaty niwelują drobne zarysowania i są bardzo łatwe w aplikacji.  Sprawdzą się do pielęgnacji zlewozmywaków, które mamy w ofercie. Idealnie opracowana formuła preparatów zarówno czyści jak i pielęgnuje zlewozmywak i sprawia, że jest to proces bardzo przyjemny. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zlewozmywaki firmy Quartz, które posiadamy w asortymencie naszego sklepu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. 

Produkty do ochrony i mycia zlewów kuchennych.

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close