favorite_border Zapisz do ulubionych
4,5
4,5

SOLVED krem do czyszczenia zacieków, osadów z wody, mydeł

solved krem do czyszczenia
86,00 zł (Cena z VAT)


Krem nadaje się do czyszczenia kamienia naturalnego typu marmury, granity, kwarce. konglomeratów, spieków kwarcowych a także gresu i ceramiki.
- Łatwy w użyciu
- nie niszczy czyszczonej powierzchni
jest nie szkodliwy dla zdrowia człowieka i zwierząt.
- skuteczny w działaniu
- doskonale sprawdza się również na zlewozmywakach stalowych i granitowych.

Ilość

Delikatny krem do czyszczenia kamienia naturalnego typu marmury, granity, kwarce. Nadaje się również do czyszczenia konglomeratów, spieków kwarcowych a także gresu i ceramiki. Usuwa powierzchownie uporczywy kamień osadzający się z wody, zacieki po mydłach i płynach oraz wszelkie naloty z powierzchni czyszczonej. Znajduje zastosowanie na blatach i ścianach w kuchniach i łazienkach, prysznicach czy posadzkach oraz wszędzie tam gdzie są trudności z usunięciem zacieków. Środek ten nie jest szkodliwy dla zdrowia człowieka i zwierząt.

Preparat ten doskonale znalazł również zastosowanie przy usuwaniu zacieków z wody na zlewozmywakach stalowych, ceramicznych, granitowych i fragranitowych z doskonałym skutkiem. Szybko i bardzo łatwo radzi sobie ze złogami kamienia z wody bez obawy o uszkodzenie czyszczonego podłoża. 

Sposób użycia: Przed rozpoczęciem użycia kremu buteleczkę należy wstrząsnąć w celu wymieszania się składników. Nanieść produkt na czystą, suchą powierzchnię za pomocą ręczników papierowych. Po naniesieniu ruchami okrężnymi trzeć w miejscach zabrudzonych. Pozostałość wytrzeć do sucha za pomocą miękkiej ściereczki lub ręcznika papierowego. W przypadku pozostałości czynność powtórzyć.
Bardzo dobre efekty czyszczące osiąga sie przy użyciu wełny stalowej wraz z kremem.

Wydajność: Opakowanie o pojemności 250 ml wystarcza do wyczyszczenie powierzchni do 20 m2 przy jednokrotnej aplikacji kremu. W celu uzyskania powierzchni zabezpieczonej przed ponownymi zaciekami należy użyć preparatu hybrydowego Cover po wyschnięciu powierzchni czyszczonej.

UWAGA: Na niektórych materiałach jak marmur, aglomarmur, trawertyn plamy, które mogą wyglądać jak osad z wody w rzeczywistości mogą być uszkodzeniami poleru ( na skutek reakcji produktów o pH kwasowym z wapieniem występującym w marmurach, aglomarmurach, trawertynie).   W takich przypadkach konieczne jest ponowne przepolerowanie takiego uszkodzenia. Można tego dokonać za pomocą zestawu do samodzielnej naprawy dostępnego TUTAJ. Jeśli nie jesteś pewien czy twoja plama to osad z wody prosimy o kontakt z nami.  

Środek do czyszczenia osadu z kamienia

Czyszczenie osadu z kamienia, dzięki użyciu kremu Solved, jest znacznie skuteczniejsze. Zastanawiasz się jak wyczyścić prysznic z kamienia? Przy zastosowania Solved'u nie będzie z tym większego problemu. Zacieki usuwamy przy pomocy kremu, ręczników jednorazowych lub miękkich ścierek. 

Osad z kamienia i mydeł

Bardzo często się zdarza że pozostająca woda na powierzchni kamienia na blatach w kuchni, łazience a także na ścianach prysznica po wyschnięciu pozostawia osad, który po wyschnięciu tworzy miłe smugi trudne do usunięcia. Skrobanie domowymi sposobami w wielu przypadkach powoduje uszkodzenie powierzchni czyszczonej dlatego z pomocą przychodzi delikatny krem Solved, który czyszcząc nie szkodzi powierzchni z kamienia, płytek czy terakoty nawet najbardziej delikatnej. Osady kamienia z wody czy powstające mydła i zele kąpielowe bardzo często pozostawiają ślady. Chcąc tego uniknąć powinniśmy stosować powłokę zabezpieczającą Daystone Cober która odizolowuje osad i mydła od powierzchni powodując łatwiejsze jej czyszczenie. Unikniemy zatem większych problemów związanym z matowieniem i mało estetycznym wyglądem. 

Usuwa kamień osadzający się z wody

Kamień pozostający po wodzie zawsze przywiera mocno do powierzchni a w przypadku materiału chłonnego wynika nawet w jego strukturę co powoduje uszkodzenie błyszczącej powierzchni. Co można z nią wtedy zrobić. Pozostaje wyłącznie polerowanie mechaniczne aby przywrócić ponownie blask. DElikatny krem pomoże usunąć twarde zacieki z wody tak aby powierzchnia pozostała nienaruszona a tym samym pomoże uniknąć problemów na przyszłość. 

Usuwanie kamienia z wody 

Kamień z wody po wyschnięciu jest bardzo twardy. Domowe sposoby w postaci octu czy kwasku cytrynowego pomogą usunąć złogi powstałe z wody ale nie zawsze sam kamień będzie odporny na takie mocne środki. Należy mieć na uwadze, że można razem z suchym kamieniem z wody usunąć od razu poler na kamieniu naturalnym a tym samym uszkodzić powierzchowna strukturę blaty, posadzki lub ściany w zależności gdzie mamy zastosowany kamień. Należy unikać tego rodzaju dawnych i domowych sposobów usuwania kamienia. 

Jak wyczyścić prysznic z kamienia

Sprawdź jak działa Solved zastosowany do usunięcia plam z wody w kabinie prysznicowej. Delikatny krem doskonale radzi sobie z zaciekami po wyschniętej wodzie nawet stare zacieki znikną z czyszczonej powierzchni. Wystarczy nanieść preparat na osad z wody i ruchami okrężnymi wyczyścić plamę. Po wyczyszczeniu spłukać ciepła woda powierzchnie.

Jak usunąć kamień z wody

Kamień z wody jest trudno usunąć jeżeli zaschnie. Wytwarza się wówczas skamielina bardzo twarda który potrafi uszkodzić podłoże na którym się znajduje.
Kamień z wody objawia się białym nalotem lub zaciekiem po spłynięciu wody i odparowaniu jej z podłoża. Na kamieniu tworzy szorstką powłokę która jest mocno widoczna. Przed usuwaniem kamienia osadzonego na marmurze czy granicie należy go mocno nawilżyć wodą aby zmiękł. Dzięki temu będziemy mogli łatwiej go odciągnąć od podłoża. Używając kremu do usuwania zacieków ułatwimy sobie zadanie nie uszkadzając czyszczonej powierzchni. 

Jak usunąć zacieki na nagrobku

Zacieki na nagrobkach są bardzo częstym problemem występującym na każdym cmentarzu. Woda opadowa w połączeniu z cementem lub gipsem znajdującym się w doniczkach ze sztucznymi kwiatami rozpuszcza je i wypływa osadzając się na powierzchni płyt nagrobnych. Po wyschnięciu tworzy biały osad potrafiący wniknąć we wierzchnią warstwę granitu. Problem ten występuje od wielu lat, dopiero teraz został opracowany specjalny krem do bezinwazyjnego usuwania takich przypadłości na nagrobkach i grobowcach. 

Środek do czyszczenia mosiądzu

Tak dokładnie ten preparat doskonale nadaje się również do czyszczenia liter nagrobnych wykonanych z mosiądzu. Stare litery ponad 20 letni już z ciemniała można oczyścić i nadać i m wypielęgnowanego wyglądu. Dzięki delikatnym zawartościom kremów w składzie preparat Solved doskonale radzi sobie ze starym brudem oraz zaśniedziałym mosiądzem. Litery może nie będą wyglądały jak nowe, lśniące i jasno złote ale będą odświeżone a co najważniejsze nie będą porysowane jak w przypadku czyszczenia papierem ściernym. Do lepszego uzyskania efektu krem Solved nanosimy na literę i za pomocą wełny stalowej dokonujemy czyszczenia liter. Efekt murowany.

Czy umyć kabinę prysznicową
Kamień z wody osadza się podczas użytkowania prysznica na ściankach kabiny i mocno do niej przywiera. Woda odparowuje a pozostałości osadzają się na ściankach prysznica i są trudne do usunięcia. Można próbować wiele sposobów na usuniecie pozostałości od kwasku cytrynowego poprzez pastę do zębów aż po dodawanie octu do wody. Jednak żaden z tych sposobów nie gwarantuje porządnego rezultatu.

Czym wyczyścić kabinę prysznicową
Korzystając z prysznica używamy mydła, szampony, odżywki czy żele, które są tłuste a w połączeniu z wodą z zawartością wapnia mieszanina utrwala się w postaci białych nalotów i pozostaje na szybach, glazurach i brodzikach prysznicowych. Nie raz już szorowaliśmy gąbka aby usunąć naleciałości jednak za każdym razem na samą myśl o czyszczeniu przyprawia nas o zawrót głowy.

Jak usunąć kamień z szyby prysznica
Używając domowe specyfiki lub mieszaniny z agresywnymi produktami narażamy na uszkodzenia nie tylko szyby w kabinie ale także armaturę sanitarną, która jest bardzo delikatna. Dlatego  do usuwania złogów wapnia i kamienia zawartego w wodzie z kabiny prysznicowej najlepiej używać kremu Solved. Jest to preparat bardzo delikatny ale również bardzo skuteczny w czyszczeniu. Usuwa szybko i sprawnie pozostałości z wody zarówno na plastikach, elementach chromowanych, armaturę oraz szybach bez wysiłku i obawy o ich uszkodzenie. 

RozwińZwiń

Opinie

2024-05-14

Używam ten produkt u siebie w domu do wszystkiego od płyty indukcyjnej, blaszany zlew, kabinę szklaną prysznicową, zlewy z ceramiki itp. Jest rewelacyjny, szybko i sprawnie czyści nie rysując powierzchni. A kupiłam do tylko do zacieków na blacie granitowym. Idealny jest i praktyczny. Super produkt.

2024-03-24

Na pomniku nagrobkowym postał ślad po cemencie, który powstał w wyniku pęknięcia doniczki z kwiatami. Po rozmowie telefonicznej ze Sklepem poradzono mi zakup Zestawu do czyszczenia zacieków, osadów i odcisków. Produkt pięknie wyczyścił mi ogromną plamę na pomniku granitowym. Ponadto obsługę sklepu polecam na 5+. Pełne doradztwo i profesjonalizm. Na pewno nie jest to ostatni zakup w tym sklepie.

2023-10-18

Super są te środki które mi poleciliscie! Gres wyczyściłam z osadu po sodzie kaustycznej! Za pierwszym pociągnięciem. Bardzo dziękuję. Można ten środek spokojnie polecać!!!!

2023-08-17

Środek jest super. Szybko usunął ślady na nagrobku po donicach. Wprost nie mogłam uwierzyć. Oczywiście polecam go.

2023-08-10

Preparat dobrze spełnił swoją rolę usunął brzydkie zacieki pod prysznicem ale także bardzo dobrze spisał się na szybie na zabudowie prysznicowej.

2023-07-14

Środek działa zgodnie z opisem, ślady po mydle na granitowym blacie zniknęły.

2023-07-10

Szukałam długo środka do osadów wapiennych na kamieniu i nic nie działało. Wasz produkt jest rewelacyjny.

2023-06-12

Krem pomógł mi usunąć białe plamy na blacie, które spędzały mi sen z powiek. Bardzo dziękuje obsłudze sklepu za polecenie.

2023-04-25

Krem świetnie radzi sobie z kamieniem na granicie. Również bardzo dobrze wyczyścił zlew w fragranitu. Gorąco polecam!

2023-04-08

Kupiłam ten preparat do usuwania zacieków po wodzie na ścianach wyłożonych płytkami kamiennymi i sprawdził się bardzo dobrze. Okryłam jednak większe zastosowanie tego środka. Doskonale sprawdził się przy czyszczeniu armatury oraz kabiny prysznicowej szklanej. Po prostu jest genialny. Osad znika szybko bez zbędnego szorowania. Szyby są krystalicznie czyste. Nie rysuje. Jestem mile zaskoczona.

2022-12-12

Białe plamy na czarnym granicie dobrze się zmyły. Znalazłem jeszcze wiele innych zastosowań tego preparatu w domu jak doskonałe mycie szyby pod prysznicem czy skórzane krzesła w domu. Rewelacyjny środek.

2022-09-28

Krem sprawdził się. Zacieki z pomnika zostały usunięte. Polecam ten produkt i Tego sprzedawcę.

2022-07-18

Nie spodziewałem nie tak pozytywnego efektu. Po użyciu na śladach po doniczce na nagrobku preparat szybko i sprawnie usunął odbicie doniczki. Próbowałem różnymi środkami nawet i rozpuszczalnikiem i nic. Ten środek idealnie usunął plamę do czystego kamienia.

2022-06-09

U nas na blatach w kuchni przy zaciekach z wody sprawdził się idealnie. Zostały lekkie ślady po kamieniu. Ale po użyciu środka cover ślady zniknęły a blat nabrał ponownie blasku. Dziękuję za sympatyczną poradę.

2022-04-19

Polecam ten krem dobrze poradził sobie z zaciekami przy zlewie na granicie.

2021-10-13

Niestety, nie zadziałał na białe plamy z wody na surowym łupku. Przy naprawdę mocnym i długim szorowaniu coś schodzi, ale niewiele. Mimo wszystko, daję 3 gwiazdki, bo jest minimalna różnica, a ten środek jest przede wszystkim do powierzchni szlifowanych, a nasz kamień nie jest szlifowany. Jednakże jest gładki, bez porów, więc liczyłam, że zadziała.

Odpowiedź sklepu
Niestety czasami zacieków nie da się całkowicie usunąć. Twarda woda i kamień w niej zawarty mocno wnikają wgłąb. Jest preparat Adex który do szorstkiego kamienia można zastosować wówczas wyciągnie zacieki z głębi kamienia. Krem Solved działa powierzchownie i w tym przypadku tak było.
2021-09-01

Krem przy średnich zabrudzeniach od wody przy pierwszym stosowaniu usuwa 100% kamienia. Zwykłymi preparatami do 30 zł nie usuniecie takich zabrudzeń - stosowałem i coś o tym wiem. Przy zapuszczonych miejscach na blacie granitowym (koło kranu) trzeba stosować kilkukrotnie. Polecam jednak odstęp jednodniowy przy aplikacji, zauważyłem, że na drugi dzień kamień łatwiej schodzi :) Mój blat był wyjątkowo zapuszczony i myślę, że 3 dni czyszczenia i będzie błyszczał jak nowy. Jeśli ktoś się zastanawia to warto.

2021-02-14

Środek bardzo skuteczny, zgodny z oczekiwaniami. Polecam!

2019-07-05

Niestety, mimo kilkukrotnego użycia, nie usunął plam z wody i mydła.:(((

2019-07-03

Szybko i sprawnie usunął kółko po szklance z parapetu. Polecam.

2019-05-05

U nie preparat sprawdził się bez zarzutu. Zaległy kamień został usunięty.

2019-03-08

W tej cenie ok ale bez rewelacji

Odpowiedź sklepu
Krem przed użyciem należy dokładnie wymieszać przez wstrząśnięcie. W innym przypadku jego właściwości będą ograniczone.
2018-08-27

Dobry preparat. Kamień usunięty :)

2018-08-08

Polecam, usunął bez trudu pozostałości po wodzie.

2018-05-06

Polecam ten krem dobrze poradził sobie z zaciekami przy zlewie.

2018-04-16

bardzo szybko wyczyścił stare zacieki na blacie kuchennym. Polecam.

Napisz swoją opinię

SOLVED krem do czyszczenia zacieków, osadów z wody, mydeł

Delikatny krem do czyszczenia kamienia. Usuwa kamień osadzający się z wody, zacieki po mydłach i płynach 

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

+
158,00 zł
168,00 zł
Oszczędzasz 10 zł
+ +
212,00 zł
227,00 zł
Oszczędzasz 15 zł
104,00 zł
114,00 zł
Oszczędzasz 10 zł

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...