Cena

Cena

Zlewozmywaki

Zlewozmywaki

Podczas użytkowania zlewozmywaka jest on narażony na powstawanie różnego rodzaju zabrudzeń. Przyczynia się to nie tylko do zmniejszenia estetyki jego wyglądu, ale przede wszystkim powoduje rozwijanie się szkodliwych mikroorganizmów. Dlatego warto stosować specjalistyczne preparaty do czyszczenia zlewozmywaków, które skutecznie usuną wszelkie zabrudzenia.Aktywne filtry

  • Wyprzedaż!
  • Pakiet
5
5
QUARTZ claen&protect zestaw...

Do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych zawiera środek czyszczący oraz impregnat .

148,00 zł 158,00 zł
quartz clena&protect
favorite_border
5
5
silny-środek-do-mycia-zlewów

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków granitowych - spray.

68,00 zł
favorite_border

Czym czyścić zlewozmywaki?

W ofercie naszego sklepu znaleźć można profesjonalny środek, który ułatwi czyszczenie zlewozmywaka. Doskonale sprawdzi się on nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń, usuwając złogi czy zanieczyszczenia organiczne. Preparat ten można stosować w przypadku zlewów granitowych, blaszanych, kwarcowych czy też wykonanych z konglomeratu. Jego silna formuła skutecznie likwiduje wszelkie zabrudzenia i jest przy tym bezpieczna dla czyszczonej powierzchni. Produkt ten doskonale sprawdzi się nie tylko w domach, ale też w lokalach gastronomicznych czy hotelach. Oferujemy również praktyczny zestaw, który zawiera środek czyszczący i impregnat.

Czym myć czarny zlew

Czarne zlewozmywaki mają duży plus, że na nich nie widać aż tak zabrudzeń jak na jasnych kolorach. Soki z buraków, wiśni czy kawa nie jest aż tak dużym utrapieniem. Z kolei jeżeli nie barwiące płyny to pojawia się inny problem który dotyka większości użytkowników kuchni. Mianowicie jest to twarda woda, która posiada w sobie duże ilości kamienia wapiennego osądzającego się na powierzchni zlewozmywaka. A że kolor zlewu jest czarny wówczas każda kropla wody z zawartością wapnia pozostawia osad, który po dłuższym używaniu i nie czyszczeniu zlewu robi twardą skorupę. Skorupa ta po jakimś czasie pęka wyglądając jak pajęczyna.  

Czym wyczyścić czarny zlew franke

Zlewozmywaki posiadające początkowe białe osady wapienne należy czyścić systematycznie kremem Solved. Preparat ten nie niszczy powierzchni zlewozmywaka delikatnie usuwając osad. Po dłuższym braku czyszczenia twarda skorupę możemy już nie usunąć lub zniszczyć zlew przy mocnym czyszczeniu zlewozmywaka. Każdy zlew pozsiada powłokę zabezpieczajacą lecz warto pamiętać, że takie powłoki nie są na zawsze i trzeba powtarzać zabezpieczenie nakładając specjalny preparat do konserwacji zlewozmywaków.

Czym myć zlew granitowy

Pamiętajmy również, że po każdym czyszczeniu zlewu należy go zakonserwować. To do tego celu jest środek Quartz Protect, który zakonserwuje zlew oraz nabłyszczy go

sprawiając że do ścianek zlewu będzie brud mniej przywierał. Natomiast do codziennego mycia zlewu wystarczy ciepła woda i standardowy płyn do mycia naczyń, którego używamy. Nie ma potrzeby codziennego nanoszenia preparatów czyszczących i impregnujących. Preparaty czyszczące i konserwujące wystarczy używać raz namieszać lub w sytuacji gdy zobaczymy nieopokojący objaw powstawania zabarwień.

Czym wyczyścić zlew ze stali nierdzewne

Stal nierdzewna ma równie to do siebie pomimo, że nie jest chłonna to się brudzi.  Zabrudzenia powstające w kuchni osadzają się na ściankach oraz dnie zlewu i z czasem coraz bardziej zlewozmywak czernieje. Na takie sytuacje jedynym rozwiązaniem jest użycie metalowej szczotki do naczyń. Jednak szczotka taka potrafi nie tylko wyczyścić zlew ale też go porysować co będzie prowadziło do częstszych zabrudzeń na metalowym zlewozmywaku. Chcąc zapobiegać takim sytuacjom możemy zastosować delikatny krem Solved, który bez wysiłku usunie wszelkie zabrudzenia ale też unikniemy porysowania zlewozmywak. Dodatkowo preparat ten posiada właściwości polerujące i nadające połysk stali nierdzewnej. Zlewozmywak po takim zabiegu będzie wyglądał jak nowy.

Czym wyczyścić zlew granitowy? Najlepszy sprawdzony płyn do czyszczenia zlewu. Czym myć zlew granitowy? Quartz Clean Spray do zlewu. Zobacz jak działa.

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

LÖSEFIX Lithofin

close

WEXA Lithofin

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

Zestaw do...

close
close

Klej epoksydowy...

close
close

Blocker Flekk...

close

QUARTZ TONER...

close
close

MEBA CLEAN...

close
close
close

LISTWA, SZYNA...

close

Wet&Strong WS...

close

AP-307 Silny...

close

AP-302 Łagodny...

close

LATIO silny...

close

ALGES koncentrat

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

Klej do granitu...

close

klej do kamienia...

close
close
close

Konsultacje o...

close

DYNASIL FX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Ekspertyza...

close

czcionka ROMANO...

close

AP-110...

close
close

GRAVESTONE płyn...

close
close
close
close
close

Protect Remover...

close

Pasta R52