Cena

Cena

Zlewozmywaki

Zlewozmywaki

Podczas użytkowania zlewozmywaka jest on narażony na powstawanie różnego rodzaju zabrudzeń. Przyczynia się to nie tylko do zmniejszenia estetyki jego wyglądu, ale przede wszystkim powoduje rozwijanie się szkodliwych mikroorganizmów. Dlatego warto stosować specjalistyczne preparaty do czyszczenia zlewozmywaków, które skutecznie usuną wszelkie zabrudzenia.Aktywne filtry

  • Wyprzedaż!
  • Pakiet
5
5
QUARTZ claen&protect zestaw...

Do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych zawiera środek czyszczący oraz impregnat .

148,00 zł 158,00 zł
quartz clena&protect
favorite
5
5
silny-środek-do-mycia-zlewów

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków granitowych - spray.

68,00 zł
favorite

Czym czyścić zlewozmywaki?

W ofercie naszego sklepu znaleźć można profesjonalny środek, który ułatwi czyszczenie zlewozmywaka. Doskonale sprawdzi się on nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń, usuwając złogi czy zanieczyszczenia organiczne. Preparat ten można stosować w przypadku zlewów granitowych, blaszanych, kwarcowych czy też wykonanych z konglomeratu. Jego silna formuła skutecznie likwiduje wszelkie zabrudzenia i jest przy tym bezpieczna dla czyszczonej powierzchni. Produkt ten doskonale sprawdzi się nie tylko w domach, ale też w lokalach gastronomicznych czy hotelach. Oferujemy również praktyczny zestaw, który zawiera środek czyszczący i impregnat.

Czym myć czarny zlew

Czarne zlewozmywaki mają duży plus, że na nich nie widać aż tak zabrudzeń jak na jasnych kolorach. Soki z buraków, wiśni czy kawa nie jest aż tak dużym utrapieniem. Z kolei jeżeli nie barwiące płyny to pojawia się inny problem który dotyka większości użytkowników kuchni. Mianowicie jest to twarda woda, która posiada w sobie duże ilości kamienia wapiennego osądzającego się na powierzchni zlewozmywaka. A że kolor zlewu jest czarny wówczas każda kropla wody z zawartością wapnia pozostawia osad, który po dłuższym używaniu i nie czyszczeniu zlewu robi twardą skorupę. Skorupa ta po jakimś czasie pęka wyglądając jak pajęczyna.  

Czym wyczyścić czarny zlew franke

Zlewozmywaki posiadające początkowe białe osady wapienne należy czyścić systematycznie kremem Solved. Preparat ten nie niszczy powierzchni zlewozmywaka delikatnie usuwając osad. Po dłuższym braku czyszczenia twarda skorupę możemy już nie usunąć lub zniszczyć zlew przy mocnym czyszczeniu zlewozmywaka. Każdy zlew pozsiada powłokę zabezpieczajacą lecz warto pamiętać, że takie powłoki nie są na zawsze i trzeba powtarzać zabezpieczenie nakładając specjalny preparat do konserwacji zlewozmywaków.

Czym myć zlew granitowy

Pamiętajmy również, że po każdym czyszczeniu zlewu należy go zakonserwować. To do tego celu jest środek Quartz Protect, który zakonserwuje zlew oraz nabłyszczy go

sprawiając że do ścianek zlewu będzie brud mniej przywierał. Natomiast do codziennego mycia zlewu wystarczy ciepła woda i standardowy płyn do mycia naczyń, którego używamy. Nie ma potrzeby codziennego nanoszenia preparatów czyszczących i impregnujących. Preparaty czyszczące i konserwujące wystarczy używać raz namieszać lub w sytuacji gdy zobaczymy nieopokojący objaw powstawania zabarwień.

Czym wyczyścić zlew ze stali nierdzewne

Stal nierdzewna ma równie to do siebie pomimo, że nie jest chłonna to się brudzi.  Zabrudzenia powstające w kuchni osadzają się na ściankach oraz dnie zlewu i z czasem coraz bardziej zlewozmywak czernieje. Na takie sytuacje jedynym rozwiązaniem jest użycie metalowej szczotki do naczyń. Jednak szczotka taka potrafi nie tylko wyczyścić zlew ale też go porysować co będzie prowadziło do częstszych zabrudzeń na metalowym zlewozmywaku. Chcąc zapobiegać takim sytuacjom możemy zastosować delikatny krem Solved, który bez wysiłku usunie wszelkie zabrudzenia ale też unikniemy porysowania zlewozmywak. Dodatkowo preparat ten posiada właściwości polerujące i nadające połysk stali nierdzewnej. Zlewozmywak po takim zabiegu będzie wyglądał jak nowy.

Czym wyczyścić zlew granitowy? Najlepszy sprawdzony płyn do czyszczenia zlewu. Czym myć zlew granitowy? Quartz Clean Spray do zlewu. Zobacz jak działa.

Moje ulubione produkty

close

PRZECIW PLAMOM...

close

Uchwyt, nosidło...

close

GRAVESTONE płyn...

close

Zestaw do...

close

Szlifierka do...

close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

Piaskarka...

close

DAYSTONE COVER...

close

Dynasil WET...

close

Szczotka do...

close

klej i szczeliwo...

close

Kamienie...

close

WEXA Lithofin

close

SUPER MAR pasta...

close

HYDROSTONE MAX...

close

Hydrostone NANO...

close
close

SEA B-CHEM

close

Blocker Flekk...

close

Zestaw przeciw...

close

Lampion nagrobkowy

close

QUARTZ PROTECT...

close

Róża

close

WORKI FILTRACYJNE

close

Lithofin FVE...

close

Stół obrotowy...

close

AP-101 Impregnat...

close

Zestaw do...

close

Filc polerski do...

close

BERO Lithofin...

close

AP-102 Impregnat...

close

AP-103 WET LOOK...

close

BETAWAX impregnat

close
close

HYDREX TENAX...

close

AP-104 NANO...

close

ZESTAW do...

close

Marmolit Solid...

close

Zestaw do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

MEBA PROTECT...

close

Klej-szpachla...

close

ODLEW JEZUSA...

close

QUARTZ CLEAN...

close

QUARTZ...

close

POLITURA KREM...

close

Uchwyt, chwytak,...

close

Pasta R52

close

wizerunek Jezusa...

close

Ławeczka składana

close

AP-206 Samo...

close

Klej APOLLON...

close

TIX E PLUS 1,5kg...

close

Impregnat efekt...

close
close
close

Litery CYRYLICA...

close

Wet&Strong WS...

close

PODSTAWOWA...

close

AP-209 Pasta...

close

Zestaw do...

close
close

Klej poliestrowy...

close
close

BLOCKER FLEKK

close

Daystone FLOOR...

close

AGER impregnat

close

DEEPER TENAX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

DAWID Piaskarka...

close

CTS SG -2...

close
close

TENAX BLACK 67

close

Diamentowe dyski...