Quartz

Zlewozmywaki Quartz tm to nowoczesna linia zlewów dedykowana osobą o wyższych wymaganiach niż produkty standardowe. Marka ta wyróżnia się solidnym wykonaniem zlewów, wysoką jakością i bezpiecznym użytkowaniem. Zlewozmywaki Quartz tm nie odbarwiają się podczas użytkowania, są odporne na wysoką temperaturę a także posiadają powłokę zabezpieczająca przed brudzeniem się. Dodatkowo marka Quartz tm wprowadziła do swojej oferty jako jedyna na rynku preparaty do czyszczenia oraz impregnacji zlewozmywaków kwarcowych. Dedykowane środki doskonale sprawdzają się utrzymując zlew z idealnym stanie podczas nawet ciężkiego użytkowania.

Aktywne filtry

5
5
zlew QUARTZ 560

Zlewozmywak kwarcowy jednokomorowy. Wymiary zewnętrzne: 553 x 455 x 180 mm.

1 276,00 zł
favorite_border

Zlewy kuchenne

Niezależnie od ilości komór zlewu - jednokomorowy, dwukomorowy czy z odpływem do komory zlewozmywaka zawsze będziesz mieć piękny zlew. Łatwe w użyciu, a jednocześnie innowacyjne kształty zlewów tworzą kreatywne projekty dla małych i nieco większych kuchni. Wszędzie tam gdzie liczy się styl i elegancja.

Zlewozmywaki kwarcowe

Zlewozmywaki wykonane są z kwarcu naturalnego, najtwardszego składnika który jest w znaczącym stopniu bardzo odporny oraz z odpowiednio dobranej żywicy. Dzięki temu zlewozmywaki kwarcowe są trwałe i bardzo odporne na silne zużycie.

Zlewozmywaki granitowe są odporne na zarysowania, pęknięcia i wysokie temperatury, mają długą trwałość i zwiększoną żywotność.

Zlewozmywaki granitowe

Produkty wykonane z granitu są dopracowane w każdym szczególe, np. kolorowe zlewozmywaki granitowe można wykonać z każdego koloru granitu a tradycyjny korek został tu zastąpiony automatycznym, co często wygląda bardzo stylowo.

Zlew granitowy

Zlewy granitowe to produkty designerskie a razem z baterią tworzą idealną całość i będą doskonałym dodatkiem do Twojej wymarzonej kuchni. Produkty z granitu  doskonale pasują do większości przestrzeni kuchennych, od stylu rustykalnego po retro. Zlewozmywaki  granitowe pasują również do modnych, nowoczesnych wnętrz.

Zlewozmywak Teka

Zlewozmywaki kuchenne Teka to połączenie nowoczesnego stylu, najważniejszej funkcjonalnej konstrukcji oraz dobrych materiałów, które są stosunkowo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą wystąpić podczas normalnego użytkowania. Są łatwe w użytkowaniu  oraz do utrzymania w czystości.

Zlewozmywaki Fragranit

Fragranit to nic innego jak kompozyt taki sam jak granit czy kwarc.  Jest nie tylko jednym z najtwardszych materiałów ale także jednym z najbardziej atrakcyjnych. Poddany obróbce polerowania ma subtelny połysk i naturalną teksturę. Powierzchnia jest delikatna w dotyku, ale nie porowata, co zapewnia wysoki poziom higieny.

Zlew Franke

Większość zlewozmywaków Franke są wykonane z fragranitu lub akrylu, które zawarte w mieszance pełnią rolę spoiwa, umożliwiając zachowanie wysokiej estetyki wykończenia i idealnie gładkiej powierzchni. Oznacza to, że zlewy granitowe Franke są trwałe i mają kilka innych dodatkowych zalet stanowiących o ich użytkowaniu.

Czym wyczyścić zlew granitowe

Zlewozmywaki granitowe najlepiej czyścić preparatami przeznaczonymi do tego celu. Aby najbardziej optymalnie zachować zlew w jego świetnej kondycji polecamy używać zestawu do czyszczenia i pielęgnacji zlewozmywaków. Wówczas piękno i prostota utrzymania w dobrej kondycji pozostaną na długie lata.

Zlew kamienny

Nasza podróż z użytkowaniem kamienia zaczyna się w sercu każdego domu a w większości jest to właśnie w kuchni. To w niej gotujemy, jemy i pijemy kawę a także lubimy przesiadywać prowadząc szczere rozmowy.  To tam spędzamy cenne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego w produktach kamiennych łączymy najwyższą jakość wykonania i ponadczasowe wzornictwo, oferując funkcjonalne i trwałe rozwiązania dla każdego użytkownika.

Zlewozmywaki Quartz tm to nowoczesna linia zlewów dedykowana osobą o wyższych wymaganiach niż produkty standardowe. Marka ta wyróżnia się solidnym wykonaniem.

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat