Quartz

Zlewozmywaki Quartz tm to nowoczesna linia zlewów dedykowana osobą o wyższych wymaganiach niż produkty standardowe. Marka ta wyróżnia się solidnym wykonaniem zlewów, wysoką jakością i bezpiecznym użytkowaniem. Zlewozmywaki Quartz tm nie odbarwiają się podczas użytkowania, są odporne na wysoką temperaturę a także posiadają powłokę zabezpieczająca przed brudzeniem się. Dodatkowo marka Quartz tm wprowadziła do swojej oferty jako jedyna na rynku preparaty do czyszczenia oraz impregnacji zlewozmywaków kwarcowych. Dedykowane środki doskonale sprawdzają się utrzymując zlew z idealnym stanie podczas nawet ciężkiego użytkowania.

Aktywne filtry

5
5
zlew QUARTZ 560

Zlewozmywak kwarcowy jednokomorowy. Wymiary zewnętrzne: 553 x 455 x 180 mm.

1 160,00 zł
favorite_border

Zlewy kuchenne
Niezależnie od ilości komór zlewu - jednokomorowy, dwukomorowy czy z odpływem do komory zlewozmywaka zawsze będziesz mieć piękny zlew. Łatwe w użyciu, a jednocześnie innowacyjne kształty zlewów tworzą kreatywne projekty dla małych i nieco większych kuchni. Wszędzie tam gdzie liczy się styl i elegancja.

Zlewozmywaki kwarcowe

Zlewozmywaki wykonane są z kwarcu naturalnego, najtwardszego składnika który jest w znaczącym stopniu bardzo odporny oraz z odpowiednio dobranej żywicy. Dzięki temu zlewozmywaki kwarcowe są trwałe i bardzo odporne na silne zużycie.

Zlewozmywaki granitowe są odporne na zarysowania, pęknięcia i wysokie temperatury, mają długą trwałość i zwiększoną żywotność.

Zlewozmywaki granitowe

Produkty wykonane z granitu są dopracowane w każdym szczególe, np. kolorowe zlewozmywaki granitowe można wykonać z każdego koloru granitu a tradycyjny korek został tu zastąpiony automatycznym, co często wygląda bardzo stylowo.

Zlew granitowy
Zlewy granitowe to produkty designerskie a razem z baterią tworzą idealną całość i będą doskonałym dodatkiem do Twojej wymarzonej kuchni. Produkty z granitu  doskonale pasują do większości przestrzeni kuchennych, od stylu rustykalnego po retro. Zlewozmywaki  granitowe pasują również do modnych, nowoczesnych wnętrz.

Zlewozmywak Teka

Zlewozmywaki kuchenne Teka to połączenie nowoczesnego stylu, najważniejszej funkcjonalnej konstrukcji oraz dobrych materiałów, które są stosunkowo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą wystąpić podczas normalnego użytkowania. Są łatwe w użytkowaniu  oraz do utrzymania w czystości.

Zlewozmywaki Fragranit

Fragranit to nic innego jak kompozyt taki sam jak granit czy kwarc.  Jest nie tylko jednym z najtwardszych materiałów ale także jednym z najbardziej atrakcyjnych. Poddany obróbce polerowania ma subtelny połysk i naturalną teksturę. Powierzchnia jest delikatna w dotyku, ale nie porowata, co zapewnia wysoki poziom higieny.

Zlew Franke
Większość zlewozmywaków Franke są wykonane z fragranitu lub akrylu, które zawarte w mieszance pełnią rolę spoiwa, umożliwiając zachowanie wysokiej estetyki wykończenia i idealnie gładkiej powierzchni. Oznacza to, że zlewy granitowe Franke są trwałe i mają kilka innych dodatkowych zalet stanowiących o ich użytkowaniu.

Czym wyczyścić zlew granitowy

Zlewozmywaki granitowe najlepiej czyścić preparatami przeznaczonymi do tego celu. Aby najbardziej optymalnie zachować zlew w jego świetnej kondycji polecamy używać zestawu do czyszczenia i pielęgnacji zlewozmywaków. Wówczas piękno i prostota utrzymania w dobrej kondycji pozostaną na długie lata.

Zlew kamienny

Nasza podróż z użytkowaniem kamienia zaczyna się w sercu każdego domu a w większości jest to właśnie w kuchni. To w niej gotujemy, jemy i pijemy kawę a także lubimy przesiadywać prowadząc szczere rozmowy.  To tam spędzamy cenne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego w produktach kamiennych łączymy najwyższą jakość wykonania i ponadczasowe wzornictwo, oferując funkcjonalne i trwałe rozwiązania dla każdego użytkownika.

Moje ulubione produkty

close
close

AP-K2 Płyn do...

close
close

Zestaw do...

close

AP-302 Łagodny...

close

FLEX CS 60 WET

close

KLEJ I SZCZELIWO...

close
close

ANTYPOLER

close

AP-209 Pasta...

close
close

przyssawka -...

close
close

HYDROSTONE ECO...

close

Zestaw do...

close

Zestaw do kominków

close

! ZESTAW DO...

close
close

Piła, tarcza...

close

Marmolit Solid...

close

Pasta OIL FREE

close
close
close

klej i szczeliwo...

close

LATIO koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

Piła, tarcza...

close

Chwytak...

close

OCZYSZCZALNIA...

close
close
close

Wiertło palcowe...

close

Klej do liter...

close

Tenax Fluido

close
close

Pasta R52

close

ROSTEN odrdzewiacz

close

MEBA CLEAN...

close

Fornir betonowy...

close

MEBA PROTECT...

close

KLAR

close

Klej -szpachla...

close
close

Dynasil OIL...

close

Osłona dyszy...

close

ADEX Koncentrat

close
close

FUGA ELASTYCZNA ZFF

close

AP-109 Lakier do...

close

Dynasil WET...

close

Rzepy Dry Flex...

close
close

Szlifierka do...

close

BLOCKER FLEKK

close

CTS SG -2...

close

Zestaw do...

close
close

AP-312 Pasta do...

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

SOLVED krem do...

close

CalxOut (dawniej...