Cena

Cena

Rodzaj

Rodzaj

Zmywacze

Zmywacze

Impregnowanie w skuteczny sposób zabezpiecza różnego rodzaju powierzchnie przed uszkodzeniami, dzięki czemu przez długi czas zachowują one swój idealny wygląd. Środki do impregnowania stosuje się również w celu pogłębienia koloru czy nadania połysku. Natomiast do ich usuwania niezbędne będą specjalne zmywacze, które dostępne są w ofercie naszego sklepu.Aktywne filtry

0
AGER-REMOVER-usuwa-pozostałości-po-impregnatach

Do usuwania pozostałości impregnatu AGER z powierzchni kamienia.  

77,00 zł
favorite_border
0
AKEMI Epoxy-Entferner...

Zmywacz do usuwania fug epoksydowych i farb także plam i zabarwień po montażach.

214,50 zł
favorite_border
5
5
Coat Remover CR-3000 zmywacz

Zalety preparatu: - Efektywny preparat do usuwania powłok impregnatów akrylowych -...

51,00 zł
favorite_border
5
5
środek-do-usuwania-impregnatów-z- kamienia

Preparat do usuwania impregnatów z powierzchni kamiennych. Usuwa każdy rodzaj...

231,00 zł
Protect Remover usuwa impregnaty
favorite_border
5
5
STRONG REMOVER+

Mocny żel do usuwania szczególnie uciążliwych graffiti z fasad budynków, wiaduktów,...

546,70 zł
favorite_border

Usuwanie impregnatów

Impregnat należy usunąć w przypadku pozostania nadmiernej ilości preparatu podczas jego aplikacji lub jeśli został on nałożony w sposób wadliwy, co może spowodować powstanie nierówności lub przebarwień. Niezbędny okaże się zmywacz do impregnatu, który ułatwi czyszczenie powierzchni i skutecznie usunie nałożony preparat. W naszym sklepie znajdują się produkty, które można stosować na zewnątrz oraz we wnętrzach. Są one przeznaczone do usuwania impregnatu z wielu różnych powierzchni, między innymi z kamienia naturalnego, marmuru, granitu, cegły czy gresu. Oferujemy również specjalny zmywacz do usuwania impregnatów akrylowych.

Czym zmyć farbę z kamienia

Zarówno nielegalne malowanie po ścianach, jak i co raz to nowsze wizje grafficiarzy zmuszają ludzi do usuwania malowideł z różnych powierzchni. A jeśli plamy są znaczące, można zastosować środek chemiczny w postaci żelu, który nanosi się bezpośrednio na pomalowaną powierzchnię. Preparat do usuwania farby Epoxy-Entferner nanosi się na farbę za pomocą pędzla lub wałka. Po kilkunastu minutach plamę można usunąć za pomocą ręczników papierowych, szmatki lub, gdy warunki na to pozwalają, płukania ciśnieniowego myjką.

Czym usunąć klej po taśmie

Taśma może wyglądać "nieszkodliwie", ale w rzeczywistości łatwo pozostawia plamy i trudno ją usunąć. Czego można użyć do usunięcia kleju po taśmie bez uszkodzenia powierzchni?W takim przypadku należy użyć silnego produktu o nazwie Epoxy-Entferner firmy Akemi. Przyłóż wacik lub gazę zanurzony w tym preparacie do plamy i pozostaw na parę godzin, a następnie wytrzyj resztki preparatu, zmywając wodą i pozostaw do wyschnięcia. Środek ten bez trudu wyciągnie z kamienia ślady po taśmie każdego pochodzenia.

Czym usunąć farbę z betonu

Jeśli graffiti jest nałożone na beton i zostało spryskane farbą w sprayu, najprostszym rozwiązaniem jest czyszczenie powierzchni wodą z myjką pod ciśnieniem. Jeżeli ta metoda zawiedzie to powszechnie stosowaną metodą i skuteczną jest nałożenie zmywacza do grafitti na pomalowaną powierzchnię. Zmywacz spowoduje rozpuszczenie farby, która będziemy mogli zmyć myjką wysokociśnieniową typu karcher.

Czym usunąć klej epoksydowy

Klej epoksydowy to jeden z najcięższych produktów do usunięcia, jeżeli już związał. Epoksyd jest produktem dwuskładnikowym mieszanym z katalizatorem, który powoduje wiązanie. Odporny jest na kwasy i silne środki chemiczne. Dlatego jego ponowne rozpuszczenie jest trudne. Jednak powstał preparat Epoxy-Entferner znanej światowej firmy Akemi, który poradzi sobie z usunięciem takim przypadłości i usuwa zabarwienia w kamieniu, zacieki czy plamy powstałe przy użyciu kleju lub żywicy epoksydowej.

Preparaty do usuwania impregnatów - skutecznie usuwają zabezpieczone powierzchnie. Samoczynne działanie. Nie niszczą czyszczonej powierzchni. Na przebarwienia

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat