Cena

Cena

Usuwanie plam

Profesjonalne preparaty do usuwania plam z płyt nagrobnych wykonanych z lastryka, kamieni naturalnych i kostki brukowej z zaschniętego wosku, mchu, rdzy, olejów, kawy, wina i innego rodzaju zabrudzeń. 

Jak usunąć plamy z nagrobków?

Każdy nagrobek będzie się pięknie prezentował, jeżeli odpowiednio o niego zadbamy. Nie ma znaczenia czy będzie wykonany z marmuru, granitu piaskowca czy lastriko. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie preparaty do jego czyszczenia.

Jak usuwać plamy z nagrobków?

Nagrobek należy czyścić kilka razy w roku, Jeden raz z okazji Wszystkich Świętych to stanowczo za mało. Przez rok powstałe zabrudzenia wnikną głęboko w kamień i plama na nagrobku będzie trudna do usunięcia. Czyszczenie nagrobka należy zacząć od usunięcia z jego powierzchni kurzy oraz liści, a następnie przytrzeć wilgotną szmatką. Zobaczymy wtedy wszystkie plamy, które powstały od ostatniego czyszczenia. Teraz można na nie nanieść odpowiedni preparat za pomocą ściereczki z mikrofibry (nie zostawia śladów) i postępować zgodnie z instrukcją producenta. 

Nasz sklep oferuje Państwu wysokiej jakości preparaty do czyszczenia kamienia naturalnego z tłustych plam, wosku, parafiny oraz mchu i innych zanieczyszczeń organicznych. Dzięki ich zastosowaniu czyszczenie nagrobków stanie się bardzo proste, ponieważ zastosowanie nowoczesnej formuły nie wymaga czyszczenia mechanicznego. Preparat głęboko wnika w kamień i usuwa wszystkie plamy. 

Plama na nagrobku

Oferowane przez nas preparaty do czyszczenia kamienia naturalnego działają samoczynnie dzięki zawartym w nich mikroabsorberom, które doskonale pochłaniają plamy. Na koniec preparat należy usunąć za pomocą szmatki. W zestawach oferujmy dodatkowo sprawdzone impregnaty, które nadadzą płycie połyski oraz będą chronić ją przed zanieczyszczeniami. Kamień naturalny coraz częściej wykorzystywany jest w nowoczesnych aranżacjach kuchni, wykonuje się z nich blaty oraz zlewozmywaki. Narażone są one na powstanie plam z kawy, wina, tłuszczów spożywczych, atramentu. Do ich usuwania przeznaczony jest oferowany przez nas Flekk Out. Nie zawiera kwasów i jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni polerowanych kamieni naturalnych. Zastosowanie profesjonalnych środków do usuwania plam i konserwacji nagrobków z kamienia naturalnego sprawi, że będzie się on pięknie prezentował przez długie lata i nie zmieni swojego wyglądu.

Aktywne filtry

4,5
4,5
żel-do-usuwania-plam-po-oleju

Preparat do usuwania na zewnątrz plam po olejach, tłuszczach różnego pochodzenia.

44,28 zł
OIL ABSORBER żel
favorite_border
4,5
4,5
FLEKK OUT ( dawniej FLEKK)...

Usuwa plamy z wina, kawy, herbaty, buraków, atramentu i soków.

56,00 zł
FLEKK wywabiacz plam
favorite_border
4,5
4,5
oil-free-usuwanie-plam-po-oleju-wosku-tłuszczu

Bardzo skuteczna pasta do usuwania plam z tłuszczu, oleju, wosku...

61,00 zł
oil free pasta
favorite_border
4,5
4,5
usuwanie-rdzy-chemia-odrdzewiacz

Niezwykle skuteczny i bezpieczny odrdzewiacz do kamienia naturalnego i betonu. 

66,00 zł
ROSTEN odrdzewiacz
favorite_border
Plamy na nagrobnej płycie. Zaschnięty wosk. Mech i organiczne zabrudzenia. Jak dbać o nagrobek? Wybierz sprawdzone, bezpieczne środki do kamienia

Moje ulubione produkty

close

WORKI FILTRACYJNE

close

DYNASIL RENOWAL...

close
close

Klej-szpachla...

close

Marmolit Solid...

close

Marmolit Solid...

close

Zdjęcie na...

close

Szczotka do...

close
close

DYNASIL BETON

close

CalxOut (dawniej...

close

Pasta R52

close

PRZECIW PLAMOM...

close

DAYSTONE (...

close
close

Zestaw do...

close

! ZESTAW DO...

close

AP-312 Pasta do...

close

SOLVED krem do...