Konglomerat

Konglomerat

Konglomerat to popularny materiał budowlany, z którego produkuje się między innymi blaty kuchenne oraz łazienkowe, a także parapety czy schody. Materiał ten posiada wysokie walory estetyczne, dzięki czemu nadaje on wnętrzu stylowy i elegancki wygląd. Dlatego tak ważna jest jego odpowiednia pielęgnacja i prawidłowe czyszczenie.Aktywne filtry

4,5
4,5
alges-srodek-do-usuwania-zabrudzen-naturalnych-zielonych-nalotowmchow-glonow

Usuwa zabrudzenia naturalne, zielone naloty, mchy, algi, porosty

75,00 zł
ALGES środek czyszczący
favorite_border
4,5
4,5
środek-do-mycia-kamienia

Łagodny detergent do polerowanych marmurów i podłóg wrażliwych na kwasy o...

66,00 zł
favorite_border
5
5
Pasta-do-usuwania-tłustych-plam-parafiny-wosku

Pasta do usuwania tłustych plam. Można ją stosować na polerowany marmur .

85,00 zł
AP-312
favorite
5
5
czyszczenie-marmuru

Do gruntownego czyszczenia wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych.

79,00 zł
favorite_border
4,5
4,5
plama-po-kawie-herbacie

Usuwa plamy z wina, kawy, herbaty, buraków, atramentu, soków krwi i kwiatów.

64,00 zł
FLEKK wywabiacz plam
favorite_border
5
5
mocny-środek-do-mycia-kamienia

Płyn do czyszczenia delikatnych kamieni naturalnych jak marmur, wapień, piaskowiec.

75,00 zł
LATIO płyn do czyszczenia
favorite_border
4,5
4,5
delikatny-krem-do-czyszcenia- kamienia-z-wody

Delikatny krem do czyszczenia kamienia. Usuwa kamień osadzający się z wody, zacieki...

86,00 zł
solved krem do czyszczenia
favorite_border
  • Obniżka
5
5
Konglomerat-czym-czyścić

Dedykowane zestaw do gruntownego czyszczenia impregnacji i pielęgnacji wszystkich...

240,00 zł 255,00 zł
favorite_border

Jak czyścić konglomerat?

W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne środki do czyszczenia konglomeratu. Pozwolą one w łatwy sposób pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń, bez obaw o uszkodzenie czyszczonej powierzchni. Można je stosować zarówno w domach, jak i hotelach, restauracjach i innych budynkach użyteczności publicznej. Preparaty te usuną nie tylko zabrudzenia powstałe wskutek codziennego użytkowania, ale pozwolą również pozbyć się silnych zabrudzeń, takich jak pleśń czy zielone osady. W naszym sklepie znaleźć można środki do stosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz, a także produkty rozjaśniające. Dostępne są preparaty w formie płynu, koncentratu czy kremu.

Konglomerat

Konglomerat to popularny materiał w budownictwie i dekoracji wnętrz. Konglomerat definiuje się jako połączenie pozornie niepasujących do siebie elementów. W przypadku żwiru kamiennego oznacza to połączenie różnych minerałów skalnych. Wykonywane są zazwyczaj z kamienia naturalnego, odpadowego lub pochodzącego z recyklingu, czasem z dodatkami przemysłowymi, takimi jak ceramika, szkło czy lustra. Dodatkowo w procesie produkcji stosowane są barwniki, które nadają kamiennym otoczakom charakterystyczny kolor. Odpowiednio sformułowana mieszanka minerałów, spoiw i barwników jest wlewana do formy i przekształcana w pojedynczy blok kamienny, który następnie jest przetwarzany na płyty lub małe kawałki do wykorzystania w dekoracji wnętrz i architekturze. Pielęgnacje codzienna konglomeratu odbywa się za pomocą płynu do mycia kamienia o zapachu cytrusów nad morzem.

Lastriko

Materiał budowlany, rodzaj betonowego podłoża utworzony przez mieszaninę wody, cementu, grysu oraz barwnika stosowany do wylewania posadzek, schodów, parapetów oraz do nagrobków. Grys stosowany do wytworzenia lastriko to przeważnie różnego rodzaju granit, lub bazaltu. Na rynku możemy spotkać wiele odmian słownych tego produktu lastryko, lastriko czy nawet z angielszczone  lastryco, lastrico lub terazzo. Ale każdy z tych nazewnictw prowadzi do jednego wyrobu powszechnego już od dekad na całym świecie.

Lastryko

Znane od pokoleń i stosowane od dawien dawna na elewacjach, na schodach wewnątrz i na zewnątrz jako płukana teragona. Lastryko jest to mieszanina cementu, żwiru (kruszony kamień bazaltowy), pigmentów i wody. Po stwardnieniu masy cementowo-kamiennej następuje szlifowanie do uzyskania pełnego poleru  lub płukanie lastryko aby uzyskać chropowatą powierzchnie posiadająca  właściwości antypoślizgowe.  Wygląd produktu końcowego zależy od proporcji poszczególnych składników i dodanych pigmentów. Taki produkt jest bardzo trwały i służy latami bez obaw o panujące warunki atmosferyczne. Do celów doskonałego wyczyszczenia lastryka płukanego jest dedykowany preparat Calx Out, który usuwa wszystkie zabrudzenia pochodzenia organicznego a nawet plamy.

Schody z konglomeratu

Konglomerat kwarcowy łączy praktyczność ceramiki z elegancją kamienia naturalnego. Zaawansowane techniki obróbki pozwoliły stworzyć materiał, który jest niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia. Powierzchnia konglomeratu jest niezwykle higieniczna, ponieważ nie wchłania wody i innych płynów. Te właściwości sprawiają, że jest to idealny materiał kamienne obiektu użytkowe takie jak blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety czy schody. Utrzymanie ich w czystości jest dziecinnie proste i skuteczne używając odpowiednich płynów do mycia schodów. Produkty kwarcowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można dobrać materiał do każdego wnętrza.

Środki do czyszczenia powierzchni z konglomeratu. Przeznaczone do czyszczenia konglomeratów. Wyjątkowe skuteczne preparaty renomowanych producentów.

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...