Konglomerat

Konglomerat

Konglomerat to popularny materiał budowlany, z którego produkuje się między innymi blaty kuchenne oraz łazienkowe, a także parapety czy schody. Materiał ten posiada wysokie walory estetyczne, dzięki czemu nadaje on wnętrzu stylowy i elegancki wygląd. Dlatego tak ważna jest jego odpowiednia pielęgnacja i prawidłowe czyszczenie.Aktywne filtry

4,5
4,5
alges-srodek-do-usuwania-zabrudzen-naturalnych-zielonych-nalotowmchow-glonow

Usuwa zabrudzenia naturalne, zielone naloty, mchy, algi, porosty

68,00 zł
ALGES środek czyszczący
favorite_border
5
5
AP-302-Neutralny-środek-do-mycia

Łagodny detergent do polerowanych marmurów i podłóg wrażliwych na kwasy.

51,00 zł
favorite
5
5
AP-312-Pasta-do-usuwania-tłustych-plam

Pasta do usuwania tłustych plam. Można ją stosować na polerowany marmur .

66,00 zł
favorite
5
5
DAYSTONE SEPT 750ml

Preparat antybakteryjny do czyszczenia i odkażania powierzchni w tym również...

45,00 zł
favorite_border
5
5
czyszczenie-marmuru

Do gruntownego czyszczenia wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych.

66,00 zł
favorite
4,5
4,5
FLEKK OUT wywabiacz plam z...

Usuwa plamy z wina, kawy, herbaty, buraków, atramentu, soków krwi i kwiatów.

58,00 zł
FLEKK wywabiacz plam
favorite_border
5
5
LATIO koncentrat

Płyn do czyszczenia delikatnych kamieni naturalnych jak marmur, wapień, piaskowiec.

65,00 zł
LATIO płyn do czyszczenia
favorite
4,5
4,5
SOLVED krem do czyszczenia

Delikatny krem do czyszczenia kamienia. Usuwa kamień osadzający się z wody, zacieki...

75,00 zł
solved krem do czyszczenia
favorite

Jak czyścić konglomerat?

W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne środki do czyszczenia konglomeratu. Pozwolą one w łatwy sposób pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń, bez obaw o uszkodzenie czyszczonej powierzchni. Można je stosować zarówno w domach, jak i hotelach, restauracjach i innych budynkach użyteczności publicznej. Preparaty te usuną nie tylko zabrudzenia powstałe wskutek codziennego użytkowania, ale pozwolą również pozbyć się silnych zabrudzeń, takich jak pleśń czy zielone osady. W naszym sklepie znaleźć można środki do stosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz, a także produkty rozjaśniające. Dostępne są preparaty w formie płynu, koncentratu czy kremu.

Konglomerat

Konglomerat to popularny materiał w budownictwie i dekoracji wnętrz. Konglomerat definiuje się jako połączenie pozornie niepasujących do siebie elementów. W przypadku żwiru kamiennego oznacza to połączenie różnych minerałów skalnych. Wykonywane są zazwyczaj z kamienia naturalnego, odpadowego lub pochodzącego z recyklingu, czasem z dodatkami przemysłowymi, takimi jak ceramika, szkło czy lustra. Dodatkowo w procesie produkcji stosowane są barwniki, które nadają kamiennym otoczakom charakterystyczny kolor. Odpowiednio sformułowana mieszanka minerałów, spoiw i barwników jest wlewana do formy i przekształcana w pojedynczy blok kamienny, który następnie jest przetwarzany na płyty lub małe kawałki do wykorzystania w dekoracji wnętrz i architekturze. Pielęgnacje codzienna konglomeratu odbywa się za pomocą płynu do mycia kamienia o zapachu cytrusów nad morzem.

Lastriko

Materiał budowlany, rodzaj betonowego podłoża utworzony przez mieszaninę wody, cementu, grysu oraz barwnika stosowany do wylewania posadzek, schodów, parapetów oraz do nagrobków. Grys stosowany do wytworzenia lastriko to przeważnie różnego rodzaju granit, lub bazaltu. Na rynku możemy spotkać wiele odmian słownych tego produktu lastryko, lastriko czy nawet z angielszczone  lastryco, lastrico lub terazzo. Ale każdy z tych nazewnictw prowadzi do jednego wyrobu powszechnego już od dekad na całym świecie.

Lastryko

Znane od pokoleń i stosowane od dawien dawna na elewacjach, na schodach wewnątrz i na zewnątrz jako płukana teragona. Lastryko jest to mieszanina cementu, żwiru (kruszony kamień bazaltowy), pigmentów i wody. Po stwardnieniu masy cementowo-kamiennej następuje szlifowanie do uzyskania pełnego poleru  lub płukanie lastryko aby uzyskać chropowatą powierzchnie posiadająca  właściwości antypoślizgowe.  Wygląd produktu końcowego zależy od proporcji poszczególnych składników i dodanych pigmentów. Taki produkt jest bardzo trwały i służy latami bez obaw o panujące warunki atmosferyczne. Do celów doskonałego wyczyszczenia lastryka płukanego jest dedykowany preparat Calx Out, który usuwa wszystkie zabrudzenia pochodzenia organicznego a nawet plamy.

Schody z konglomeratu

Konglomerat kwarcowy łączy praktyczność ceramiki z elegancją kamienia naturalnego. Zaawansowane techniki obróbki pozwoliły stworzyć materiał, który jest niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia. Powierzchnia konglomeratu jest niezwykle higieniczna, ponieważ nie wchłania wody i innych płynów. Te właściwości sprawiają, że jest to idealny materiał kamienne obiektu użytkowe takie jak blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety czy schody. Utrzymanie ich w czystości jest dziecinnie proste i skuteczne używając odpowiednich płynów do mycia schodów. Produkty kwarcowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można dobrać materiał do każdego wnętrza.

Środki do czyszczenia powierzchni z konglomeratu. Przeznaczone do czyszczenia konglomeratów. Wyjątkowe skuteczne preparaty renomowanych producentów.

Moje ulubione produkty

close
close

AP-K2 Płyn do...

close
close

Zestaw do...

close

AP-302 Łagodny...

close

FLEX CS 60 WET

close

KLEJ I SZCZELIWO...

close
close

ANTYPOLER

close

AP-209 Pasta...

close
close

przyssawka -...

close
close

HYDROSTONE ECO...

close

Zestaw do...

close

Zestaw do kominków

close

! ZESTAW DO...

close
close

Piła, tarcza...

close

Marmolit Solid...

close

Pasta OIL FREE

close
close
close

klej i szczeliwo...

close

LATIO koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

Piła, tarcza...

close

Chwytak...

close

OCZYSZCZALNIA...

close
close
close

Wiertło palcowe...

close

Klej do liter...

close

Tenax Fluido

close
close

Pasta R52

close

ROSTEN odrdzewiacz

close

MEBA CLEAN...

close

Fornir betonowy...

close

MEBA PROTECT...

close

KLAR

close

Klej -szpachla...

close
close

Dynasil OIL...

close

Osłona dyszy...

close

ADEX Koncentrat

close
close

FUGA ELASTYCZNA ZFF

close

AP-109 Lakier do...

close

Dynasil WET...

close

Rzepy Dry Flex...

close
close

Szlifierka do...

close

BLOCKER FLEKK

close

CTS SG -2...

close

Zestaw do...

close
close

AP-312 Pasta do...

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

SOLVED krem do...

close

CalxOut (dawniej...