Cena

Cena

Narzędzia marki Italdiamant

Profesjonalne narzędzia do kamienia naturalnego

Poszukując profesjonalnych narzędzi do obróbki kamienia naturalnego należy stawiać na producentów z dużym doświadczeniem, którzy stawiają na jakość i cenią sobie zadowolenie klientów.  Na rynku narzędzi do obróbki kamienia wiodąca jest znana na całym świecie marka Italdiamant. Firma wyspecjalizowała się w produkcji tarcz, ostrzy, narzędzi oraz technologii diamentowego przemysłowego.

Narzędzia do płytek ceramicznych i porcelanowych

Narzędzia diamentowe Italdiamant do płytek ceramicznych i porcelanowych nadają się do wszystkich urządzeń do obróbki kamienia i ceramiki  w ciężkim środowisku pracy. Można je łatwo dostosować do swoich potrzeb. Ceramika przeżyła w ostatnich latach fenomenalny rozkwit i popularność ze względu na swoją opłacalność, łatwość utrzymania i szeroką możliwość dostosowania do różnych stylów wnętrz w ich wykończeniu. Na szczęście nasza dogłębna wiedza o materiałach  i zgromadzone doświadczenie pozwalają nam stale poszerzać ofertę narzędzi diamentowych i szybko reagować na niesamowite zapotrzebowanie rynku obróbki ceramiki i porcelany.  Ceramika nie jest łatwym materiałem do obróbki, dlatego dobór odpowiednich narzędzi jest bardzo istotny i uchroni nas przez niespodziewanymi sytuacjami podczas produkcji. 

EvoGres to najlepsze rozwiązanie do pracy z ultrakompaktowymi płytami kamiennymi takich producentów jak: DEKTON – LAPITEC – LAMINAM – NEOLITH – GEOLUXE – ATLAS PLAN – EMILGROUP – EMILCERAMICA – MARAZZI – ASCALE – SAPIENSTONE – COVERLAM TOP – ELEGANCJA – ABK STONE – FLORIM STONE – GRANITI FIANDRE – MAXFINE – MAXIMUM – ARIOSTEA ULTRA – QUADRA – INALCO – KERLITE itp.Aktywne filtry

0
Frez EVOGRES firmy Italdiamant

Do spieków ceramicznych takich jak Dekton, Neolith. Na mokro, Φ 23mm, 1/2GAS.

792,00 zł
favorite_border
5
5
Otwornica Italdiamant -...

Wiertło koronkowe, otwornica diamentowa na mokro do spieków ceramicznych, Dektonu.

401,50 zł
favorite_border
5
5
Piła Italdiamant - EVOGRES

Piła do maszynowego cięcia na mokro płyt Dekton, Kerlite, Neolith.

968,00 zł
favorite_border
5
5
Piła Italdiamant - EVOGRES

Piła, tarcza, dysk do ręcznego cięcia  płyt z Dekton, Kerlite, Neolith.

264,00 zł
favorite_border
5
5
tarcza-diamentowa-do-spiekow-kwarcowych

Dedykowana tarcza diamentowa do piły mostowej do cięcia spieków kwarcowych.

1 265,00 zł
favorite_border

Najlepsze narzędzia do kamienia naturalnego

W ofercie naszego sklepu znajdziecie narzędzia z których sami korzystamy w naszym zakładzie kamieniarskim. Nie brakuje w nim specjalistycznych frezów, otwornic i pił do maszynowego cięcia kamienia firmy Italdiamant.

Frezy diamentowe

Idealnym jest produktem do cięcia na mokro i na sucho. Porcelana, ceramika, granit, marmur, wapień, łupek, terakota, włókno szklane, trawertyn itp. Końcówka z segmentem diamentowym jest tak wyprofilowana, że obniża temperaturę cięcia, zapewniając 10-krotnie dłuższą żywotność. W materiałach typu ceramika i porcelana zlecane jest dodatkowe chłodzenie wodą. Technologia kompozytów diamentowych umożliwia obróbkę frezem w celu uzyskania optymalnej wydajności. Konstrukcja z szerokimi szczelinami zapewnia lepszą widoczność podczas cięcia i szybkie usuwanie urobku podczas pracy.

Frezy cnc

Obróbka ceramiczna CNC również odniosła sukces w obszarach, w których operatorzy muszą wykonywać złożone, precyzyjne operacje maszynami numerycznymi. Elementy wykonane z ceramiki musza być dokładnie wycięte aby pasowały z innymi elementami pomierzonymi na budowie. Przy produkcji blatów kuchennych na wymiar nie ma miejsca na niedociągnięcia sięgające paru milimetrów a każde wysypanie krawędzi materiału jest widoczne i ciężkie do rekonstrukcji.

Otwornica do ceramiki

Wiertła  3/4" do porcelany i ceramiki zostały zaprojektowane i zbudowane specjalnie do wszystkich rodzajów materiałów ceramicznych i porcelanowych, ale szczególnie do grubszych płyt 12 i 20 mm, takich jak płyty Lapitec i Cosentino Dekton czy Laminam.

To specjalne połączenie ceramicznego wiertła rdzeniowego umożliwia bardzo szybkie „wcinanie się” w ceramikę lub porcelanę.

Dodatkowo wiertła rdzeniowe do porcelany i ceramiki nie wykruszą ceramiki ani porcelany na krawędziach.

Szybkość wiercenia wiertłami rdzeniowymi do porcelany i ceramiki jest znakomita.

Płytki ceramiczne 

Płyty te to rodzaj ceramiki wykonanej ze zwartych, twardych i barwnych brył, bez porowatości na powierzchni. Powierzchnia, uzyskana z gliny, piasku i innych naturalnych materiałów zmieszanych ze sobą i związanych razem podczas wypiekania w temperaturze ok 1000-1300 C.

Płytki porcelanowe

Różne testy przeprowadzone za pomocą narzędzi Italdiamant podkreśliły złożoność tego materiału i cięższej obróbki niż kamienia naturalnego.  Płyty wielkoformatowe porcelanowe utrzymują ekstremalne napięcie wewnętrzne, co może spowodować pęknięcie podczas cięcia, który może wpłynąć na ostateczne wykorzystanie płyty. Przed rozpoczęciem obróbki tych płyt wymagane jest formatowanie materiału, obcinając zarówno wzdłuż, jak i poprzecznie krawędzie ok 3 cm w celu ich rozprężenia. Dopiero po wykonaniu tych czynności możemy rozpocząć cięcie płyty porcelanowej na właściwe formaty.

Italdiamant jest wiodącą firmą w produkcji narzędzi diamentowych oraz w rozwoju technologii diamentu przemysłowego. Doświadczenie. Jakość

Moje ulubione produkty

close

Piła do marmuru...

close

QUARTZ PROTECT...

close
close

Zestaw do...

close

Płyty świetlne...

close

Zestaw do...

close

Piła, tarcza...

close

SEA B-CHEM

close
close

GREASY OUT (...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

PRZECIW PLAMOM...

close
close
close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Pady diamentowe...

close

Klej poliestrowy...

close

Uchwyt, nosidło...

close

DYNASIL ST BRUK...

close

GRAVESTONE płyn...

close

DeSalin™ Rust...

close

RSG Lithofin...

close
close

Zestaw do...

close

GREINPLAST HR

close

Klej APOLLON...

close

Dynasil Renowal...

close

Szlifierka do...

close

Impregnat efekt...

close

klej i szczeliwo...

close

AP-110...

close

AGER impregnat

close

Ławeczka składana

close

AP-207 Pasta...

close

AP-312 Pasta do...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

farbka do...

close

LATIO silny...

close

HYDROSTONE WET...

close
close
close
close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

SOLVED krem do...

close

KLAR