Cena

Cena

Rodzaj

Rodzaj

Konglomerat

Konglomerat

Konglomerat znany jest z idealnej i jednolitej struktury. Jednak nie zawsze też tak jest z nim, że wygląda idealnie. Aby zapewnić długie i praktyczne użytkowanie musimy również pamiętać aby o niego zadbać poprzez odpowiednią pielęgnację. Zawsze należy używać preparatów do mycia i pielęgnacji do tego celu dedykowanego. Nigdy środków do mycia naczyń czy szyb które mają za zadanie odtłuścić a w tym przypadku zmywają również fabryczną powłokę która w późniejszym czasie może być bardzo ciężka do utrzymania czystości.Aktywne filtry

  • Obniżka
5
5
DAYSTONE COVER powłoka...

Zabezpiecza przed zabrudzeniami z wody, mydeł, szamponów kamień naturalny,...

76,26 zł 82,00 zł
COVER powłoka do pielęgnacji
favorite_border
4,5
4,5
Płyn-do-mycia-i-pielęgnacji-podłóg-z-kamienia-naturalnego

Płyn do codziennego  mycia i pielęgnacji podłóg z kamienia naturalnego i płytek...

60,00 zł
Płyn do mycia i pielęgnacji
favorite_border
  • Obniżka
4,5
4,5
plyn-do-mycia-blatow-kamiennych

Przeznaczony do mycia i pielęgnacji blatów kamiennych i kompozytowych. Jedyny taki...

53,10 zł 59,00 zł
clever płyn do blatów kamiennych
favorite_border
5
5
lithofin-do-zmywania-i-pielegnacji

Płyn w postaci koncentratu do zmywania i pielęgnacji podłóg z kamienia.

72,00 zł
do zmywania i pielęgnacji podłóg
favorite_border
5
5
politura-nadająca-połysk-usuwająca-zmatowienia

Preparat do odświeżania i nadawania nowego blasku zmatowiałym powierzchniom.

81,00 zł
Lithofin MN Politura w kremie
favorite_border
  • Obniżka
5
5
Jak-dbać-o-konglomerat

Dedykowany zestaw do kompleksowego mycia, pielęgnacji i impregnacji wyrobów z...

145,00 zł 169,00 zł
favorite_border

Preparaty do mycia i pielęgnacji konglomeratu

Warto pamiętać o codziennym usuwaniu zanieczyszczeń z powierzchni konglomeratu, aby nie zalegały. Pozostawione na nim przez dłuższy czas resztki mogą spowodować powstanie plam, negatywnie wpływającej na strukturę oraz połysk konglomeratu. Aby utrzymać idealną kondycję wyrobów z konglomeratu, jak: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody i posadzki wystarczy jego regularne porządkowanie oraz pielęgnacja odpowiednimi preparatami.

Nie zaleca się natomiast stosowania agresywnych środków chemicznych, opartych na alkaliach oraz mających w swym składzie substancje żrące typu kwasy lub pochodne fluorowodorów. Należy mieć także na uwadze, że silne preparaty żrące lub zawierające czyszczące granulki mogą uszkodzić gładką powierzchnię konglomeratów szczególnie marmurowych.

Konglomerat kwarcowy

Konglomerat kwarcowy to materiał wykonany z twardego kamienia składający się z naturalnego piasku kwarcowego, pigmentów i żywicy epoksydowej. Stosunek głównych składników wynosi około 93% piasku kwarcowego i 7% żywic i barwników. Kwarc jest głównym składnikiem konglomeratu i występuje naturalnie w postaci drobnego piasku i ziaren. Aby uzyskać konglomeraty, kruszony kwarc jest starannie wybierany i oczyszczany do jednolitego rozmiaru. W procesie produkcji dodaje się pigmenty, aby uzyskać unikalne kolory. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości konglomerat kwarcowy o doskonałej barwie i odporności na kwasy spożywcze oraz porysowania.

Lastryko

Znane od pokoleń i stosowane od dawien dawna na elewacjach, na schodach wewnątrz i na zewnątrz jako płukana teragona. Lastryko jest to mieszanina cementu, żwiru (kruszony kamień bazaltowy), pigmentów i wody. Po stwardnieniu masy cementowo-kamiennej następuje szlifowanie do uzyskania pełnego poleru  lub płukanie lastryko aby uzyskać chropowatą powierzchnie posiadająca  właściwości antypoślizgowe.  Wygląd produktu końcowego zależy od proporcji poszczególnych składników i dodanych pigmentów. Taki produkt gazu jest dobrze pielęgnowany odpowiednimi preparatami  jest bardzo trwały i służy latami bez obaw o panujące warunki atmosferyczne.

Blat z konglomeratu

Blaty kuchenne z konglomeratu kojarzą się z nowoczesnością, wysoką funkcjonalnością i doskonałą estetyką. Nie dziwi zatem fakt, że konglomerat kwarcowy jest obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów jako podstawy produkt wykonania blatów kuchennych zaraz po granitach naturalnych. Produkty z konglomeratu to wysokiej jakości towar kwarcowy produkowany według najwyższych standardów w wiodących europejskich fabrykach. Blaty z konglomeratu to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokojnego, jednolitego koloru i doskonałego odwzorowania oryginalnego naturalnego materiału. Ich pielęgnacja i nie wymaga specjalistycznej wiedzy a konserwacja jest wystarczającą wyłącznie w celach zwiększenia połysku lub wnikania zabarwień przez mocno barwiące produkty spożywcze.

 

Konglomerat. Zawsze należy używać preparatów do mycia i pielęgnacji. Nigdy środków do mycia naczyń czy szyb lub tzw. odtłuszczaczy. Zobacz więcej

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close