favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

DAYSTONE COVER powłoka pielęgnacyjna

COVER powłoka do pielęgnacji
82,00 zł (Cena z VAT)
Właściwości powłoki hybrydowej:
- efekt wypielęgnowanej powierzchni
- nie przywierają zabrudzenia
- uwydatnia koloryt kamienia
- łatwa w aplikacji 
Ilość

Daystone Cover powłoka hybrydowa to pierwszy na rynku  tak zaawansowany technologicznie hybrydowy środek na bazie najnowszych polimerów ułatwiająca czyszczenie powierzchni z kamienia naturalnego, kompozytów i konglomeratów z dodatkiem kamienia naturalnego, gresu czy ceramiki. Naniesiona powłoka zapobiega brudzeniu się powierzchni oraz osadzaniu się kamienia z wody użytkowej tworząc niewidzialny film ochronny na powierzchniach gładkich i błyszczących. Pielęgnacyjna powłoka ułatwia utrzymanie czystości a także usuwanie kamienia osadzającego się z wody, zacieków po mydłach i płynach. Znajduje zastosowanie na blatach i ścianach w kuchniach i łazienkach, prysznicach czy posadzkach oraz wszędzie tam gdzie priorytetem jest łatwe utrzymanie czystości.

Preparat posiada bardzo wysokie właściwości pielęgnacyjne, podkreśla barwę kamienia, wygładza go oraz zwiększa połysk.  Środek ten nie zwiększa śliskości powierzchni i nie  jest szkodliwy dla zdrowia człowieka i zwierząt.

Sposób użycia:

Nanieść produkt na czystą, suchą powierzchnię za pomocą ściereczki.

Po naniesieniu odczekać ok 10 minut po  czym pozostałość wytrzeć za pomocą suchej ściereczki aż do uzyskania wyglądu pierwotnej powierzchni. Na powierzchni pozostaje niewidoczny mikrofilm ochronny zabezpieczający ją.
Preparat powinno stosować się okazjonalnie i profilaktycznie co dwa miesiące.
Przy materiałach chłonnych preparat nanosić dwukrotnie.

Wydajność:
Opakowanie o pojemności 100 ml wystarcza do zabezpieczenia powierzchni do 12 m2 przy jednokrotnym nałożeniu płynu.

 

W celu uzyskania powierzchni zabezpieczonej przed plamami typu tłuszcze, soki lub zapobiec zmianie koloru kamienia zaleca się stosowanie impregnatu Blocker Fleck Antyplama po jej całkowitym wyschnięciu ale przed nałożeniem płynu zabezpieczającego Cover. Powłoka hybrydowa

Powłoka idealnie sprawdza się przy impregnacji i zabezpieczeniu konglomeratów kwarcowych na blatach kuchennych i łazienkowych a także posadzkach i ścianach szczególnie w miejscach narażonych na zaplamienia.

UWAGA: Ponieważ producent zmienia szatę graficzną etykiet oraz nazewnictwo na etykietach, towar może się różnić pod względem wizerunkowym. Zmiana nie wpływa w żadnym stopniu na jakość oferowanych produktów.

Czym nabłyszczyć blat kuchenny

Po paru latach użytkowania blaty kuchenne w miejscach mocno używanych mogą ulec zmatowieniu szczególnie jeżeli nie używamy deski do krojenia. Kwasy występujące w artykułach spożywczych mocno ingeruje na kamień zarówno naturalny jak i konglomeratu wżerając się w ich strukturę. Powierzchnia wówczas wygląda mało atrakcyjnie a zmatowienia są widoczne co wpływa na cały wygląd kuchni. Doskonałym rozwiązaniem dla podkreślenia koloru kamienia oraz jego nabłyszczenia jest powłoka Daystone Cover. SPrawi ona że blaty nabiera perfekcyjnego wyglądu a ich odświeżenie będzie natychmiast zauważalne przez domowników.

Impregnacja konglomeratu kwarcowego

Wyroby z konglomeratu kwarcowego nie maja wysokiego połysku. Wynika to już z produkcji ponieważ w konglomeratach występuje żywica epoksydowa której nie można wypolerować na wysoki połysk jak kamienia naturalnego. Dlatego aby podnieść połysk, zabezpieczyć i nadać ładniejszy wygląd zalecane jest zastosowania powłoki. Konglomerat nabierze wyrazistego wyglądu orz głębi koloru. Sami od razu zobaczycie różnicę jaka występuje na konglomeracie i na pewno będziecie chcieli zabezpieczyć wszystkie elementy wykonane z tego materiału.

Blat kuchenny z kamienia łatwiej pielęgnować jeśli zastosujemy powłokę hybrydową Cover. Preparat ten podkreśli kolor i naturalnie zwiększy połysk blatu.

Powłoka Hybrydowa

Ten rodzaj powłoki to najnowsze dzieło chemiczne, któro powstało w połączeniu dwóch powłok korelujących ze sobą, które się nawzajem uzupełniają utwardzając powierzchnię. Powłoka ta jest bardzo łatwa do nanoszenia bez wymagania specjalistycznego podejścia oraz specjalistycznych narzędzi. Powłoka ma za zadanie odizolować powierzchnie kamienia od osadzających się zabrudzeń w również w postaci kamienia znajdującego się w wodzie. Na powierzchni osadza się woda, która po odparowaniu pozostawia biały nalot w postaci kamienia wapiennego. Wapień łatwo jest usunąć nie uszkadzając blatu dzięki wcześniej naniesionej powłoce. Powłoka ta dodatkowo wyostrza koloryt kamienia nadając jej efektowny i przyjemny blask.

Zacieki z mydła

Również tak popularne zacieki z mydeł i szamponów występują na kamieniu szczególnie widoczny przy czarnych granitach i marmurach. Mydła są wykonywane z różnych składników, olejków eterycznych czy wosków. Każdy składnik inaczej się rozpuszcza ale na pewno każdy z nich jest tłusty i lubiący się osadzać na powierzchni kamiennej w postaci blatów, ścian czy brodzików pozostawiając nieprzyjemne smugi a po wyschnięciu w postaci zacieków. Suche i twarde zacieki są trudne do usunięcia bez specjalistycznych preparatów.

Ułatwia czyszczenie powierzchni

Naniesienie powłoki Cover powoduje powstani mikrofilmu o efektowym wyglądzie ale jego głównym atutem jest nieprzywieranie zacieków powstających po wyschnięciu wody użytkowej. Powłoka ta ułatwia codzienną pielęgnację oraz czyszczenie kamienia nie pozostawiając smug. Niestąpiona jest na ciemnych powierzchniach na których widoczne są odbicia placów, smugi czy plamy. Sprawdza się tam gdzie utrzymanie czystości jest codziennym utrapieniem.

Kamień w wodzie

Wszyscy wiemy, że kamień znajdujący się w wodzie niszczy urządzenia elektryczne ale i także uprzykrza nam życie w postaci złogów po odparowaniu wody. Kamien podczas parowania wody utwardza się i nie chce odejść od powierzchni wżerając się w strukturę kamieni nawet ja uszkadzając. Czyszcząc powierzchnię kamienną musimy kamien podważyć i często odrywamy na siłę razem z częścią poleru na kamieniu. Chcąc tego uniknąć stosujemy powłokę hybrydową w celu łatwiejszego czyszczenia kamienia znajdującego się na kamieniu naturalnym, konglomeracie czy spiekach kwarcowych. Chcąc wyczyścić kamień z wody pozostający na powierzchni zalecamy użycie kremu, który rozpuści złogi kamienne bez stosowania wysiłku i różnych mało praktycznych metod nie uszkadzając powierzchni czyszczonej.

Chroni kamień w domu przed wodą

Nałożenie powłoki Cover daje użytkownikowi spokój na długi czas ponieważ powłoka ta jest odporna na zmywanie. Jednak trzeba pamiętać aby do codziennego mycia używać preparatów dedykowanych aby nie osłabiać powłoki niepotrzebnie. Każda ingerencja mocnej chemii stosowanej w kuchni będzie powodować usuwania powłoka a co za tym idzie słabsze zabezpieczenie powierzchni. Powłokę można odświeżyć w każdej chwili nanoszą dodatkową warstw polerując.

 Produkt ten otrzymał oznaczenie dla preparatów pielęgnacyjnych w roku 2021


Zobacz na przeprowadzonym teście jak działa powłoka pielęgnacyjna COVER RozwińZwiń

Opinie

2024-05-14

Preparat ładnie nabłyszcza kamień i pozostawia go w bardzo subtelnym wyglądzie. Sprawdza się w 100%. Kamień nie przywiera do niego i łatwo schodzi. Nie wierzyłam podczas zakupu że jest taki środek na rynku. Ale tak to był dobry wybór.

2023-08-07

Produkt spełnia swoje zastosowanie, zabezpieczył blat marmurowy i kamień nabrał głębi.

2023-06-12

Produkt pierwsza klasa. Już po paru sekundach od aplikacji blat lśni jak nowy. W dotyku aksamitny i bardzo przyjemny. Polecam Również obsługa godna polecenia.

2022-12-13

płyn nadał moim blatom w łazience nową świeżość. Stał się bardziej gładki i znowu zobaczyłam piękne kolory w nim. Dziękuje za doradzenie świetnej obsłudze sklepu.

2022-09-09

Środek idealny do blatów z konglomeratu. Ładnie wyostrzył barwę blatów i zwiększył połysk. Polecam.

2022-06-07

Preparat bardzo wydajny zrobiłem całą łazienkę i Jeszce zostało. Kolor kamienia ożywił się i zrobił się bardzo delikatny w dotyku. Jestem zadowolony

2021-11-03

Stosowałam do stolika z białego marmuru - lekko wygładza powierzchnię, nie pozostawia wyczuwalnego filtru. Plam po kawie i herbacie na razie nie ma :)

2021-10-19

Preparat sprawdził się w 100%. Kamień pod prysznicem wygląda jak nowy a woda odpychana jest od razu .

2021-02-14

Produkty pierwsza klasa

2021-01-09

Polecam bardzo ładnie wygładził powierzchnię ścian w łazience i faktycznie zmniejszył przyczepność wody. Kamień nabrał wyraźnego wyglądu,.

2020-09-07

Zakupiłam do pielęgnacji blatu z konglomeratu kwarcowego w kuchni
Płyn wytworzył wyczuwalną powłokę, woda rzeczywiście się odbija
Płyn dodatkowo bardzo wydajny
Serdecznie polecam

2020-08-06

Jak dla mnie- petarda!

2020-04-09

Płyn bardzo ładnie nabłyszczył blat który stał się delikatniejszy w dotyku. Rysy które były na blacie zniknęły.

2020-03-29

Polecam wygładza i nabłyszcza kamień doskonale. O wiele łatwiej utrzymać czystość.

2019-11-12

Doskonały środek. Kamień stał się bardzo przyjemny w dotyku.

2019-10-09

Preparat wygładził kamień i zmniejszył przyczepność.

2019-05-29

Super sprawdził się preparat. Kamień odświeżony i pięknie wygląda

2019-03-25

Dobrze zabezpieczył blat w kuchni. Kamień się mniej brudzi i jest łatwiejszy w utrzymaniu go czystego.

2018-08-31

Faktycznie blat w miejscu niezabezpieczonym jest o wiele brudniejszy niż po tym preparacie. Jestem w szoku z działania tego cuda . Polecam szczerze ten środek.

2018-08-27

Preparat bardzo ładnie wygładza kamień. Bardzo łatwy w użyciu.

2018-07-31

Polecam sprawuje się dobrze.

2018-06-10

Bardzo ładnie wygładził kamień pod prysznicem. Woda faktycznie super się odbija od tej powłoki. Efekt zadowalający.

2018-04-26

Polecam pięknie nabłyszczył blat kuchenny

2018-04-15

Bałem się kupić ten preparat ponieważ jest to coś nowego. Lecz efekt jest bardzo zadowalający. Polecam.

Napisz swoją opinię

DAYSTONE COVER powłoka pielęgnacyjna

Zabezpiecza przed zabrudzeniami z wody, mydeł, szamponów kamień naturalny, konglomeraty, gres i ceramikę

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

53,10 zł
59,00 zł
Oszczędzasz 0 zł
+
158,00 zł
168,00 zł
Oszczędzasz 10 zł
+ +
201,00 zł
216,00 zł
Oszczędzasz 15 zł
+ +
212,00 zł
227,00 zł
Oszczędzasz 15 zł
+
137,00 zł
147,00 zł
Oszczędzasz 10 zł

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...