Tecna

Tecna Officine Chimiche Srl to dynamiczna włoska firma, która opiera swoją pracę na ciągłym rozwoju nowych produktów, które uwydatniają piękno kamieni i poprawiają ich jakość, chroniąc powierzchnie zewnętrzne przed czynnikami atmosferycznymi, a wewnętrzne przed zabrudzeniami także olejowymi. Tecna wprowadza obecnie nowe produkty do kolorystyki dedykowane do czarnych kamieni jak Nero Zimbabwe Black.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów chemicznych mających na celu podkreślenie koloru i połysku marmuru i granitu, w szczególności czarnych granitów. Do obróbki Black Zimbabwe produkujemy pełną gamę systemów  do maszynowych zabezpieczeń żywicznych. Z naszymi produktami przerobionym w 2011 roku, eliminujemy niedoskonałości i poprawiamy estetykę wyglądu. Produkujemy również szeroką gamę środków ochronnych, impregnujących i zabezpieczających przeciw plamami do: marmurów (Bianco Carrara, Botticino, Cardoso, Perlato, itp...), onyksów, granitów (Absolute black, Kashmire, Blue Pearl, Quartzity itp.).

Tecna Officine Chimiche ma siedzibę w Toskani. Towar wysyłamy kurierem ekspresowym zarówno w bliskie nam rejony jak Viareggio, Massa, Carrara, Pietrasanta, ale także Veneto (Werona) i Liguria (La Spezia, Genua, Imperia, Savona) oraz całe Włochy. W ostatnich latach Tecna dotarła na rynki europejskie poprzez handel z Polską, Belgią, Szwecją, Portugalią, Wielką Brytanią, Niemcami, Francją, Słowenią. Nasze produkty eksportujemy również do krajów pozaeuropejskich, takich jak Tajlandia, Indie, RPA, Brazylia, Argentyna, Turcja itp.

Aktywne filtry

0
impregnat przeciw plamom

Impregnat szybkoschnący z długotrwałym efektem mokrego kamienia włoskiej firmy...

84,00 zł
favorite_border

Betawax impregnat
Betawax to produkt przeznaczony do impregnacji kolorowego granitu i marmuru. Kryje delikatne defekty i mikropęknięcia poprawiając o kilka punktów stopień polerowania intensyfikując naturalne kolory kamienia. Nadaje obrabianym powierzchniom właściwości hydrofobowe, zwiększając odporność na czynniki zewnętrzne. Dzięki dodatkowi specjalnych pigmentów pozwala na odzyskanie materiałów o niewystarczającym naturalnym kolorze. Badania laboratoryjne potwierdziły, że czas trwania impregnatu trwa kilka lat.

Impregnat do granitu
Impregnat do granitu to gotowy do użycia specjalny impregnat, który chroni przed śladami oleju, tłuszczu i wody. Impregnacja granitu pomaga blokować brud, wilgoć, farbę, olej i tłuszcz, który ingeruje w kamień oraz ułatwia codzienne czyszczenie. Płyny plamiące można zetrzeć, zanim wnikną one w powierzchnię. Impregnat do granitu zachowuje lub ożywia kolorystyce kamienia dopasowaną do przestrzeni domowej w jakiej funkcjonujemy. 

Efekt mokrego kamienia

Powierzchnie kamienne niekiedy muszą skorzystać z poprawienia koloru szczególnie jak są narażone na słońce na zewnątrz.  Istnieje wiele powodów, dla których powierzchnie kamienne czerpią korzyści z produktów wzmacniających kolor. Firma Tecna oferuje polepszacz koloru do kamienia naturalnego oraz kwarcu, który sprawi że kolor kamienia nabierze większego wyrazu.  Posiadanie pięknego kamienia naturalnego w domu może nie wystarczyć, być może będziesz musiał wykonać konserwację aby ożywić kolor materiału. Produkty zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć ten cel dla lepszego i praktycznego użytkowania.

Moje ulubione produkty

close
close

AP-K2 Płyn do...

close
close

Zestaw do...

close

AP-302 Łagodny...

close

FLEX CS 60 WET

close

KLEJ I SZCZELIWO...

close
close

ANTYPOLER

close

AP-209 Pasta...

close
close

przyssawka -...

close
close

HYDROSTONE ECO...

close

Zestaw do...

close

Zestaw do kominków

close

! ZESTAW DO...

close
close

Piła, tarcza...

close

Marmolit Solid...

close

Pasta OIL FREE

close
close
close

klej i szczeliwo...

close

LATIO koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

Piła, tarcza...

close

Chwytak...

close

OCZYSZCZALNIA...

close
close
close

Wiertło palcowe...

close

Klej do liter...

close

Tenax Fluido

close
close

Pasta R52

close

ROSTEN odrdzewiacz

close

MEBA CLEAN...

close

Fornir betonowy...

close

MEBA PROTECT...

close

KLAR

close

Klej -szpachla...

close
close

Dynasil OIL...

close

Osłona dyszy...

close

ADEX Koncentrat

close
close

FUGA ELASTYCZNA ZFF

close

AP-109 Lakier do...

close

Dynasil WET...

close

Rzepy Dry Flex...

close
close

Szlifierka do...

close

BLOCKER FLEKK

close

CTS SG -2...

close

Zestaw do...

close
close

AP-312 Pasta do...

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

SOLVED krem do...

close

CalxOut (dawniej...