Tecna

Tecna Officine Chimiche Srl to dynamiczna włoska firma, która opiera swoją pracę na ciągłym rozwoju nowych produktów, które uwydatniają piękno kamieni i poprawiają ich jakość, chroniąc powierzchnie zewnętrzne przed czynnikami atmosferycznymi, a wewnętrzne przed zabrudzeniami także olejowymi. Tecna wprowadza obecnie nowe produkty do kolorystyki dedykowane do czarnych kamieni jak Nero Zimbabwe Black.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów chemicznych mających na celu podkreślenie koloru i połysku marmuru i granitu, w szczególności czarnych granitów. Do obróbki Black Zimbabwe produkujemy pełną gamę systemów  do maszynowych zabezpieczeń żywicznych. Z naszymi produktami przerobionym w 2011 roku, eliminujemy niedoskonałości i poprawiamy estetykę wyglądu. Produkujemy również szeroką gamę środków ochronnych, impregnujących i zabezpieczających przeciw plamami do: marmurów (Bianco Carrara, Botticino, Cardoso, Perlato, itp...), onyksów, granitów (Absolute black, Kashmire, Blue Pearl, Quartzity itp.).

Tecna Officine Chimiche ma siedzibę w Toskani. Towar wysyłamy kurierem ekspresowym zarówno w bliskie nam rejony jak Viareggio, Massa, Carrara, Pietrasanta, ale także Veneto (Werona) i Liguria (La Spezia, Genua, Imperia, Savona) oraz całe Włochy. W ostatnich latach Tecna dotarła na rynki europejskie poprzez handel z Polską, Belgią, Szwecją, Portugalią, Wielką Brytanią, Niemcami, Francją, Słowenią. Nasze produkty eksportujemy również do krajów pozaeuropejskich, takich jak Tajlandia, Indie, RPA, Brazylia, Argentyna, Turcja itp.

Aktywne filtry

0
impregnat przeciw plamom

Impregnat szybkoschnący z długotrwałym efektem mokrego kamienia włoskiej firmy...

92,40 zł
favorite

Betawax impregnat

Betawax to produkt przeznaczony do impregnacji kolorowego granitu i marmuru. Kryje delikatne defekty i mikropęknięcia poprawiając o kilka punktów stopień polerowania intensyfikując naturalne kolory kamienia. Nadaje obrabianym powierzchniom właściwości hydrofobowe, zwiększając odporność na czynniki zewnętrzne. Dzięki dodatkowi specjalnych pigmentów pozwala na odzyskanie materiałów o niewystarczającym naturalnym kolorze. Badania laboratoryjne potwierdziły, że czas trwania impregnatu trwa kilka lat.

Impregnat do granitu

Impregnat do granitu to gotowy do użycia specjalny impregnat, który chroni przed śladami oleju, tłuszczu i wody. Impregnacja granitu pomaga blokować brud, wilgoć, farbę, olej i tłuszcz, który ingeruje w kamień oraz ułatwia codzienne czyszczenie. Płyny plamiące można zetrzeć, zanim wnikną one w powierzchnię. Impregnat do granitu zachowuje lub ożywia kolorystyce kamienia dopasowaną do przestrzeni domowej w jakiej funkcjonujemy. 

Efekt mokrego kamienia

Powierzchnie kamienne niekiedy muszą skorzystać z poprawienia koloru szczególnie jak są narażone na słońce na zewnątrz.  Istnieje wiele powodów, dla których powierzchnie kamienne czerpią korzyści z produktów wzmacniających kolor. Firma Tecna oferuje polepszacz koloru do kamienia naturalnego oraz kwarcu, który sprawi że kolor kamienia nabierze większego wyrazu.  Posiadanie pięknego kamienia naturalnego w domu może nie wystarczyć, być może będziesz musiał wykonać konserwację aby ożywić kolor materiału. Produkty zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć ten cel dla lepszego i praktycznego użytkowania.

Tecna Officine Chimiche Srl to dynamiczna włoska firma, która opiera swoją pracę na ciągłym rozwoju nowych produktów, które uwydatniają piękno kamieni

Moje ulubione produkty

close

PRZECIW PLAMOM...

close

Uchwyt, nosidło...

close

GRAVESTONE płyn...

close

Zestaw do...

close

Szlifierka do...

close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

Piaskarka...

close

DAYSTONE COVER...

close

Dynasil WET...

close

Szczotka do...

close

klej i szczeliwo...

close

Kamienie...

close

WEXA Lithofin

close

SUPER MAR pasta...

close

HYDROSTONE MAX...

close

Hydrostone NANO...

close
close

SEA B-CHEM

close

Blocker Flekk...

close

Zestaw przeciw...

close

Lampion nagrobkowy

close

QUARTZ PROTECT...

close

Róża

close

WORKI FILTRACYJNE

close

Lithofin FVE...

close

Stół obrotowy...

close

AP-101 Impregnat...

close

Zestaw do...

close

Filc polerski do...

close

BERO Lithofin...

close

AP-102 Impregnat...

close

AP-103 WET LOOK...

close

BETAWAX impregnat

close
close

HYDREX TENAX...

close

AP-104 NANO...

close

ZESTAW do...

close

Marmolit Solid...

close

Zestaw do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

MEBA PROTECT...

close

Klej-szpachla...

close

ODLEW JEZUSA...

close

QUARTZ CLEAN...

close

QUARTZ...

close

POLITURA KREM...

close

Uchwyt, chwytak,...

close

Pasta R52

close

wizerunek Jezusa...

close

Ławeczka składana

close

AP-206 Samo...

close

Klej APOLLON...

close

TIX E PLUS 1,5kg...

close

Impregnat efekt...

close
close
close

Litery CYRYLICA...

close

Wet&Strong WS...

close

PODSTAWOWA...

close

AP-209 Pasta...

close

Zestaw do...

close
close

Klej poliestrowy...

close
close

BLOCKER FLEKK

close

Daystone FLOOR...

close

AGER impregnat

close

DEEPER TENAX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

DAWID Piaskarka...

close

CTS SG -2...

close
close

TENAX BLACK 67

close

Diamentowe dyski...