Tecna

Tecna Officine Chimiche Srl to dynamiczna włoska firma, która opiera swoją pracę na ciągłym rozwoju nowych produktów, które uwydatniają piękno kamieni i poprawiają ich jakość, chroniąc powierzchnie zewnętrzne przed czynnikami atmosferycznymi, a wewnętrzne przed zabrudzeniami także olejowymi. Tecna wprowadza obecnie nowe produkty do kolorystyki dedykowane do czarnych kamieni jak Nero Zimbabwe Black.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów chemicznych mających na celu podkreślenie koloru i połysku marmuru i granitu, w szczególności czarnych granitów. Do obróbki Black Zimbabwe produkujemy pełną gamę systemów  do maszynowych zabezpieczeń żywicznych. Z naszymi produktami przerobionym w 2011 roku, eliminujemy niedoskonałości i poprawiamy estetykę wyglądu. Produkujemy również szeroką gamę środków ochronnych, impregnujących i zabezpieczających przeciw plamami do: marmurów (Bianco Carrara, Botticino, Cardoso, Perlato, itp...), onyksów, granitów (Absolute black, Kashmire, Blue Pearl, Quartzity itp.).

Tecna Officine Chimiche ma siedzibę w Toskani. Towar wysyłamy kurierem ekspresowym zarówno w bliskie nam rejony jak Viareggio, Massa, Carrara, Pietrasanta, ale także Veneto (Werona) i Liguria (La Spezia, Genua, Imperia, Savona) oraz całe Włochy. W ostatnich latach Tecna dotarła na rynki europejskie poprzez handel z Polską, Belgią, Szwecją, Portugalią, Wielką Brytanią, Niemcami, Francją, Słowenią. Nasze produkty eksportujemy również do krajów pozaeuropejskich, takich jak Tajlandia, Indie, RPA, Brazylia, Argentyna, Turcja itp.

Aktywne filtry

0
impregnat przeciw plamom

Impregnat szybkoschnący z długotrwałym efektem mokrego kamienia włoskiej firmy...

92,40 zł
favorite_border

Betawax impregnat

Betawax to produkt przeznaczony do impregnacji kolorowego granitu i marmuru. Kryje delikatne defekty i mikropęknięcia poprawiając o kilka punktów stopień polerowania intensyfikując naturalne kolory kamienia. Nadaje obrabianym powierzchniom właściwości hydrofobowe, zwiększając odporność na czynniki zewnętrzne. Dzięki dodatkowi specjalnych pigmentów pozwala na odzyskanie materiałów o niewystarczającym naturalnym kolorze. Badania laboratoryjne potwierdziły, że czas trwania impregnatu trwa kilka lat.

Impregnat do granitu

Impregnat do granitu to gotowy do użycia specjalny impregnat, który chroni przed śladami oleju, tłuszczu i wody. Impregnacja granitu pomaga blokować brud, wilgoć, farbę, olej i tłuszcz, który ingeruje w kamień oraz ułatwia codzienne czyszczenie. Płyny plamiące można zetrzeć, zanim wnikną one w powierzchnię. Impregnat do granitu zachowuje lub ożywia kolorystyce kamienia dopasowaną do przestrzeni domowej w jakiej funkcjonujemy. 

Efekt mokrego kamienia

Powierzchnie kamienne niekiedy muszą skorzystać z poprawienia koloru szczególnie jak są narażone na słońce na zewnątrz.  Istnieje wiele powodów, dla których powierzchnie kamienne czerpią korzyści z produktów wzmacniających kolor. Firma Tecna oferuje polepszacz koloru do kamienia naturalnego oraz kwarcu, który sprawi że kolor kamienia nabierze większego wyrazu.  Posiadanie pięknego kamienia naturalnego w domu może nie wystarczyć, być może będziesz musiał wykonać konserwację aby ożywić kolor materiału. Produkty zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć ten cel dla lepszego i praktycznego użytkowania.

Tecna Officine Chimiche Srl to dynamiczna włoska firma, która opiera swoją pracę na ciągłym rozwoju nowych produktów, które uwydatniają piękno kamieni

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat