Cena

Cena

Rodzaj

Rodzaj

Kostka brukowa

Usuwanie plam z kostki brukowej

Kostka brukowa to niezwykle popularna i świetnie wyglądająca nawierzchnia, jednakże jej czyszczenie wymaga szczególnej uwagi.Aktywne filtry

0
AKEMI Epoxy-Entferner...

Zmywacz do usuwania fug epoksydowych i farb także plam i zabarwień po montażach.

214,50 zł
favorite_border
4,5
4,5
żel-do-usuwania-plam-po-oleju

Preparat do usuwania na zewnątrz plam po olejach, tłuszczach różnego pochodzenia.

50,00 zł
OIL ABSORBER żel
favorite
4,5
4,5
dynasil-renowal-br-do-czyszczenia-kostki

Mocny i kwaśny środek do czyszczenia kostki brukowej oraz granitowej. 

55,00 zł
DYNASIL RENOWAL BR koncentrat
favorite_border
4,5
4,5
oil-free-usuwanie-plam-po-oleju-wosku-tłuszczu

Bardzo skuteczna pasta do usuwania plam z tłuszczu, oleju, wosku, parafiny oraz...

77,00 zł
oil free pasta
favorite_border
4,5
4,5
odrdzewiacz-do-kamienia

Niezwykle skuteczny i bezpieczny odrdzewiacz do kamienia naturalnego i betonu. 

85,00 zł
ROSTEN odrdzewiacz
favorite_border

Środek do usuwania zaprawy cementowej

Cement jest mocnym produktem potocznie używanym w budownictwie. Jednak gdy podczas prac nie zostanie on dokładnie usunięty z powierzchni, pozostawia trwały ślad ciężki do usunięcia. Bardzo często spotyka się pobrudzona kostkę zaprawą cementową szpecąca cały wysiłek włożony przy jej ułożeniu. Dlatego proponujemy do usuwania takich zabrudzeń sprawdzony preparat Renowal BR, który bez problemu umyje kostkę oraz poradzi sobie z usunięciem pozostałości po pracach brukarskich.

Usuwanie trawy z kostki brukowej

Trawa jest piękna, jeżeli znajduje się wyłącznie w miejscach do tego przeznaczonych, jakim jest ogród i trawnik. Jednak pod wpływem wilgoci trawa samoczynnie lubi rosnąć wszędzie gdzie tylko może w tym pomiędzy kostką brukową. Usunięcie jej wymaga czasu poprzez ręczne usuwanie i nie zawsze gwarantuje nam to całkowite jej pozbycie się. Jeżeli podczas wyrywania pozostanie korzeń trawy, pozwoli to na jej ponowne rośnięcie. Dlatego, aby całkowicie pozbyć jej się pomiędzy kostką, zalecamy użycie preparatu Renowal TOR, który aż do korzenia usunie zalążki trawy bez możliwości jej ponownego powrotu.

Usuwanie chwastów z kostki

Z usunięciem chwastów jest tak samo, jak z trawą. Jeżeli nie uda nam się usunąć chwastów z korzeniem, problem powróci a czasami ze zdwojoną siłą. Dlatego użycie na całej powierzchni bruku preparatu Renowal TOR zagwarantuje odłożenie problemu z chwastami na dłuższy czas bez wysiłku.

Czym usunąć mech z kostki brukowej

Wszystkie porosty samoczynnie rosnące na powierzchni bruku oraz w każdej szczelinie wymagają odpowiedniego podejścia. Zarówno mchy, trawy czy chwasty nie znikną bez naszej ingerencji. Dlatego proste sposoby są zawsze najlepsze i gwarantuję osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Preparat Renowal TOR właśnie jest takim rozwiązaniem na wymienione problemy.

Jak usunąć wosk z kostki brukowej

Jest to problem dzisiejszych czasów, ponieważ jeżeli kostka nie jest impregnowana, wówczas problem będzie się powtarzał, a usunięcie plam powstałych w wyniku rozlanego wosku wymaga parokrotnego podejścia. Należy użyć preparatu do absorbowania plam tłustych Oil Absorber. Preparat ten wyciąga plamy z kostki, nie powodując ponownego ich nawracania.

Niektóre rodzaje bruku czy płytek są fabrycznie impregnowane, jednakże większość tego typu nawierzchni charakteryzuje się niezabezpieczoną powierzchnią. Zanieczyszczenia są wchłaniane przez porowatą strukturę kostki, co znacznie utrudnia jej mycie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy wybór profesjonalnych preparatów, które pomogą zadbać o bruk, klinkier, naturalne kamienie oraz wyroby betonowe.

Usuwanie plam z kostki brukowej wymaga wysokiej jakości produktów, które nie tylko pozbędą się zabrudzeń, ale również nie zniszczą czyszczonej powierzchni. Aby zapewnić sprawne i bezpieczne mycie, w katalogu sklepu znajdują się takie wyroby, jak wosk absorbujący oraz pasty do czyszczenia. Preparat tego typu sprawnie wysysa zanieczyszczenia z głębi kostki, pozostawiając po sobie idealną czystość. Naszym klientom oferujemy także środki stworzone specjalnie z myślą o zwalczaniu plam olejowych, woskowych oraz silikonowych.

Aby skutecznie usunąć tłuste plamy z oleju, wosku, tłustych zabrudzeń roślinnych i zwierzęcych z kostki brukowej przy nagrobku zalecamy użycie profesjonalnych preparatów, które wnikają w strukturę i pochłaniają nieestetyczne plamy. Do tego celu polecamy produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu w formie past do nakładania na kostkę brukową. 

Kostka brukowa to niezwykle popularna i świetnie wyglądająca nawierzchnia, jednakże jej czyszczenie wymaga szczególnej uwagi.

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

HYDROSTONE WET...

close

GRAVESTONE płyn...

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

ROMANO litery ze...

close
close

Wełna wata...

close

Diamentowe dyski...

close

LÖSEFIX Lithofin

close

Piaskarka...

close

Lithofin ASR Pro...

close

Protect Remover...

close

WEXA Lithofin

close

Dysza do...

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

RENOWAL ODR...

close

AP-103 WET LOOK...

close

CLEANER (dawniej...

close

Zestaw do...

close
close

AP-312 Pasta do...

close
close

Dynasil OIL...