Cena

Cena

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia do obróbki kamienia, konglomeratów, spieków kwarcowych

Elektronarzędzia to wyposażenie niezbędne do pracy z kamieniem dla majsterkowiczów i  profesjonalistów z branży kamieniarskiej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie sprawdzone elektronarzędzia renomowanych marek takich jak Flex, które wyróżniają się trwałością i funkcjonalnością co zdecydowanie ułatwia pracę z kamieniem.Aktywne filtry

0
pilarka-do-kamienia-na-mokro-cs-60-wet

Pilarka do kamienia na mokro 1400 W. Głębokość cięcia do 60mm lub 54mm z szyną.

4 235,00 zł
favorite_border
0
Szyna prowadząca Flex GRS 1600 mm

Szyna prowadząca do przecinarki FLEX CS60 WET do cięcia kamienia. Długość 1600 mm.

924,00 zł
favorite_border
0
Szyna prowadząca Flex

Szyna prowadząca do przecinarki FLEX CS60 WET do cięcia kamienia. Długość 800 mm.

649,00 zł
favorite_border
0
FLEX LE 12-3 WET

Szlifierka niemieckiej produkcji do kamienia na mokro 110V, 1150W

2 695,00 zł
favorite_border
  • Obniżka
5
5
szlifierka-na-mokro

Szlifierko polerka kątowa czołowa EPO 115  do pracy na mokro. Najbardziej wytrzymała...

1 550,00 zł 1 650,00 zł
favorite_border
  • Obniżka
5
5
szlifierka-do-polerowania-kamienia-na-mokro

Polerka EPO130 kątowa, czołowa  do pracy na mokro. Najbardziej wytrzymała szlifierka...

1 715,00 zł 1 815,00 zł
favorite_border
0
transformator-separujacy-110v

Transformator przeznaczony do zasilania szlifierek kątowych do pracy na mokro.

950,00 zł
favorite_border
0
Złączka do szyny FLEX GRS

Za pomocą złączki można dowolnie przedłużać szyny prowadzące.

429,00 zł
favorite_border

Oferujemy pilarki na mokro, piły diamentowe, szlifierki do kamienia, transformatory separujące. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do warsztatu kamieniarskiego. Zapraszamy do współpracy.

Szlifierka na mokro

Szlifierka do polerowania na mokro jest idealna do obróbki różnych rodzajów kamienia, takich jak granit, łupek, kwarcyty czy także konglomeraty i spieki kwarcowe. Profesjonalna obróbka naturalnych kamieni wymaga profesjonalnego i niezawodnego sprzętu. Maszyny i akcesoria takich firm jak Flex, Epo czy Syntetyk są do tego idealne, ponieważ spełniają wysokie wymagania stawiane narzędziom stosowanym w przemyśle kamieniarskim.

Każda z tych szlifierek posiada autoryzowany serwis zapewniający obsługa gwarancyjną i po gwarancyjną bez obaw o dostępność części.

Szlifierka wolnoobrotowa na mokro

Odpowiednia szlifierka kątowa do pracy na mokro powinna posiadać obroty ok 1600-2000 obr./min. Wówczas praca przy polerowaniu ma najlepsze efekty i jest wydajna. Nie jest wymagana regulacja obrotów przy takiej szlifierka chyba że chcemy używać freza diamentowego, który już musi mieć wyższe obroty aby był efektywny. Pamiętajmy jednak iż wodą potrafi ingerować wszędzie w każdy otwór, dlatego im mniej mamy możliwości dotarcia wody wówczas szlifierka jest trwalsza i mniej wymaga konserwacji.

Szlifierka do pracy na mokro

Jeśli szukasz szlifierki do kamienia na mokro to w naszym sklepie znajdziesz sprawdzone i przydatne elektronarzędzia na produkcji w kamieniarstwie.  Szlifierki do kamienia na mokro służące do polerownia rzepkami, kamieniami a także szczotkami do antykowania są wykonane z wysokiej jakości materiałów i poradzą sobie z najcięższą pracą. Codzienna ciężka praca przy obróbce kamienia wymaga niezawodnego i trwałego sprzętu. Sprzęt ten oferujemy naszym klientom w atrakcyjnych cenach w stosunku do innych znajdujących się n rynku.  Szlifierki do obróbki kamieni na mokro to niezawodne maszyny gwarantujące pełne zadowolenie z użytkowania.

Szlifierka na mokro do kamienia

Odpowiednia szlifierka do pracy na mokro musi posiadać zabezpieczenie z celu zapewnienia użytkownikowi odpowiedniego bezpieczeństwa w przypadku przebicia prądu. Szlifierka pracuje na mokro, dlatego każdy kontakt prądu 220 V z woda może spowodować dramatyczne powikłania. Dlatego każda szlifierka pracująca na mokro musi posiadać zabezpieczenie w postaci obniżenia prądu do 24 V tzw. Transformator separujący  lub posiadać zabezpieczeni przeciwporażeniowej na kablu. Jednak takie zabezpieczenia nie zawsze całkowicie zabezpieczają pracownika ponieważ nie kiedy może on odczuwać podczas pracy delikatne szczypanie resztami natężenia prądu.

Szlifierka kątowa na mokro

Urządzenie pracujące w ciężkich warunkach i podwyższonej wilgotności wygląda tak samo jak szlifierka kątowa. Różnica polega na tym, że jest lepiej zabezpieczona hermetycznie przed przedostanie się wody do wnętrza urządzenia. Także posiada bezpośredni przepływ wody chłodzącej przez wrzeciono szlifierki w jej głowicy tak aby woda mogła bezpośrednio chłodzić i wypłukiwać szlam szlifierski podczas obróbki kamienia. Wspomnianym już dodatkowym aspektem jest zabezpieczenie szlifierki przed przebiciem prądu gdzie zwykłe szlifierki kątowe pracujące na sucho tego zabezpieczenia nie posiadają.

Szlifierka do kamienia na mokro

Dużym problemem występującym na rynku jest dostęp do sprawdzonych i bezawaryjnych szlifierek na mokro. Jeszce pare lat temu najpopularniejsza szlifierką w zakładach kamieniarskich była Celma jednak zmiany w firmach doprowadziły do ich zniknięcia. Dostępne są też szlifierki Makita czy Hilti, jednak cena w porównaniu do jakości pozostawia dużo do życzenia. Najbardziej popularne i najmniej awaryjne dzisiaj jest szlifierka EPO które swoją jakością podtrzymują autorytet dawnej Celmy z dobrym dostępem serwisowym.  

Przeczytaj również nasz artykuł który rozwieje Twoje wątpliwości co do wyboru odpowiedniej szlifierki

Sprawdź artykuł - Jaką szlifierkę wybrać? 

Pilarka na mokro. Szlifierka do kamienia. Szyny prowadzące. Transformatory separujące. Sprawdzone elektronarzędzia do kamienia. Profesjonalne doradztwo.

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close