Jeżeli zajmujesz się pracą w kamieniarstwie zawodowo lub pośrednio jesteś związany z kamieniem naturalnym, i chciałbyś zacząć zarabiać na rekomendacjach naszego sklepu, to dobrze trafiłeś.

Jesteś w stanie polecić nasz sklep i docierać do większej ilości osób? Załóż konto w naszym programie afiliacyjnym. Aktywujemy Ci założone konto i ustawimy wynagrodzenie za polecanie nas. Im więcej osób do nas dotrze i zakupi produkty tym prowizja, którą otrzymasz będzie wyższa!

Otrzymasz swój unikatowy link oraz QR kod do Programu Partnerskiego, który umożliwi Twoim znajomym lub klientom skorzystanie ze zniżki na zakupy w naszym sklepie.
Przekaż wizytówkę z kodem lub wstaw na swoją stronę link polecający za pomocą baneru i zyskaj stałe wynagrodzenie (prowizję) od każdej wpłaty za zakupione produkty.
QR kod z rabatem jest wielorazowego użytku, dlatego możesz go przekazać dowolnej liczbie osób. O sprzedaży produktów i kwocie która Ci się zebrała na koncie zostaniesz poinformowany meilowo na adres który podałeś przy rejestrowaniu konta. • Program Partnerski dla firm
  Jeżeli jesteś firmą kamieniarską, wykonawcą, montażystą produktów z kamienia, sklepem budowlanym, hurtownią kamienia naturalnego, składem kamienia ogrodowego, wykonawcą ogrodów itp, to dowiedz się więcej o Programie Partnerskim naszego sklepu.

 • Możliwość pasywnego dochodu
 • Bez angażowania środków własnych
 • Obsłużysz swoich klientów kompleksowo
 • Klienci będą Ci dziękować
 • Spełnisz prawne wymagania dot. informowania klienta otrzymując materiały informacyjne
 • Przekażemy Ci pakiet wizytówek z rabatem dla Twojego klienta na start

  Zarejestruj się

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pytania i odpowiedzi do powyższego programu partnerskiego

Co to jest program partnerski?

Programy partnerski, to umowy pomiędzy dwoma partnerami, w których sprzedawca (sklep) płaci partnerowi (polecający) właścicielowi strony internetowej, freelancerowi, właścicielowi firmy prowizję z tytułu wygenerowanej sprzedaży na sklepie na podstawie założonego konta partnerskiego.

Czy zarabianie na programie partnerskim polecając sklep jest legalne?

Program partnerski to również wiele systemów i rodzajów produktów. Dzięki temu prowadząc np. bloga kosmetycznego, możemy polecać kremy czy szampony. Taki sposób zarabiania jest również legalny, gdyż odprowadza się od zarobków podatki a systemy, w ramach których polecamy produkty, współpracujemy największymi markami w branży.

Ile można zarobić na programie partnerskim?

Rozpiętość jest gigantyczna. Na rekomendacjach można zarabiać zarówno kilka złotych, jak i kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie w zależności od ilości sprzedanych przez Twoje konto za pomocą (QR kod oraz unikalnego kodu) produktów na sklepie.

Jakie są wysokie prowizje?

Prowizje wahają się w zależności od towaru producenta na sklepie od 5-20% wartości produktu netto.

Jak zarabiać dużo na afiliacji?

Kluczem do zarabiania na programie partnerskim jest ruch na stronie WWW lub na blogu, wyświetlenia na kanale na YouTube oraz posiadanie np. listy mailingowej. Linki partnerskie można również promować na grupach na Facebooku i w mediach społecznościowych. Dodatkowo dostarczymy Ci wizytówki z Twoim kodem oraz unikalnym rodem rabatowym do przekazania swojemu klientowi.

Jak rozliczyć przychody z programu partnerskiego?

Rozliczenie pomiędzy partnerami prowadzącymi działalność następuje na podstawie wystawione faktury najlepiej w danym okresie rozliczeniowym miesięcznym lub kwartalnym. Al nie Jets to reguła. Rozliczyć możemy się w każdej chwili klikając prośbę o wypłatę prowizji.

Jak wygląda praca w programie partnerskim?

Program partnerski w świecie marketingu polega na dzieleniu się zyskiem ze sprzedaży produktu lub usługi między właścicielem, a partnerem, czyli osobą polecającą. Jest to trójstronna transakcja, gdzie osoba polecająca sprzedaje produkt swoim odbiorcom (czytelnikom, znajomym, fanom itp.), którego nie jest właścicielem i za to polecenie otrzymuje prowizję.

Jak uzyskać link i QR kod do programu?

Wystarczy ze zapiszesz się do programu na naszym sklepie podając swoje dane oraz numer rachunku bankowego do wypłat. W ciagu 12 godzin otrzymasz od nas potwierdzenie otwarcia konta partnerskiego oraz QR kod z linkiem do polecania nas w sieci. I juz możesz działać polecając nasz sklep oraz produkty znajdujące się na sklepie.

Co zyskuje osoba kupująca poprzez QR kod lub link?

Osoba która kupuje poprzez Twoje polecenia zyskuje na każdy zakup 5 % rabatu oraz możliwość zwiększenie tego rabatu poprzez zakupy w naszym sklepie. Bez QR kodu zakupy na sklepie są dokonywane bez przyznanego rabatu. Zatem każdy będzie chciał zrobić zakup poprzez otrzymany kod aby rabat został mu naliczony.

Skąd będę wiedział ile zarabiam na programie partnerskim?

Po każdym dokonanym zakupie poprzez Twój QR będziesz informowany meilowo. W każdej chwili będziesz mógł wejść na swoje konto znajdujące się na naszym sklepie i zobaczyć jaka kwota uzbierała się. W przypadku chęci wypłaty prowizji wystarczy że nam zgłosisz dyspozycje jednym kliknięciem i w przeciągu 12 godzin środki trafią na wskazany numer konta przy rejestracji, zerując konto programu partnerskiego.

Program partnerski w kamieniarstwie

To nic innego jak program poleceń czy afiliacyjny. Wielu klientów nie wie, ze może skorzystać z fachowej wiedzy i podeprzeć się fachową opinią wybierając preparat do mycia, impregnacji i czyszczenia kamienia. W dzisiejszych czasach przy dużej dostępności takich materiałów naturalnych jak marmur, granit, piaskowiec, łupek, gnejs, kwarcyt oraz różnorodnych konglomeratów, spieków kwarcowych, ceramiki czy nawet betonu bardzo ważną i istotną sprawą jest eksperckie doradztwo w tym zakresie. Chcąc spełnić oczekiwania klientów posiadających już wyroby z kamieni z przyjemnością pomagamy naszym klientom przez co polecanie nas będzie skutkowało częstym powrotem do naszego sklepu oraz wykorzystywaniem dostępnego linku zawartym w QR kodzie.

Program afiliacyjny

To nic innego jak właśnie program poleceń poprzez polecanie przez linki do stron właściwego sklepu internetowego, strony www oraz wszędzie tam gdzie istnieje możliwość sprzedaży produktów za które można otrzymać prowizję. Istnieje również otrzymanie ustalonego wynagrodzenia za same przekierowanie na stronę sklepu tzw. Generowanie leadów ale wyłącznie przypadku stron o dużym potencjale związanych bezpośrednio lub pośrednio z branżą kamieniarską.

Program poleceń Program

ten wykorzystuje możliwość zarekomendowania rzetelnego sklepu, który doradzi, dobierze odpowiednie rozwiązanie do ochrony kamienia a także poradzi sobie z rozwiązaniem problemu z którym niekiedy borykamy się wydając pieniądze na nieudolne próby jego rozwiązania. Dlatego polecając profesjonalny sklep jesteśmy pewni że osoba, której poleciliśmy kontakt z nami nie zawiedzie się a wręcz przeciwnie niekiedy nawet będzie bardzo dziękowała za takie polecenie. A Ty jesteś pewny, że taka osoba z chęcią wróci do nas poprzez QR kod na zakupy.

Ebrokerpartner

To największy broker oferujący swoim partnerom uczestniczącym w programie możliwość zarabiania na polecaniu produktów największych instytucji finansowych w naszym kraju.

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

HYDROSTONE WET...

close

GRAVESTONE płyn...

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

ROMANO litery ze...

close
close

Wełna wata...

close

Diamentowe dyski...

close

LÖSEFIX Lithofin

close

Piaskarka...

close

Lithofin ASR Pro...

close

Protect Remover...

close

WEXA Lithofin

close

Dysza do...

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

RENOWAL ODR...

close

AP-103 WET LOOK...

close

CLEANER (dawniej...

close

Zestaw do...

close
close

AP-312 Pasta do...

close
close

Dynasil OIL...