Cena

Cena

Doradztwo techniczne

Naszą pasją jest kamieniarstwo. O montażu kamienia wiemy wszystko.  Nie chcemy jednak jej zachować wyłącznie dla siebie. Chcemy się nią podzielić właśnie z Wami, inwestorami oraz firmami wykonawczymi.

Nasza misją jest szerzenie dobrych praktyk wykonawczych. A tego bez wiedzy i doświadczenia w branży kamieniarskiej nie osiągniemy. Dlatego chętnie zdobytą wiedzą przez dziesiątki lat się podzielimy.

Aktywne filtry

CZYM TAK NAPRAWDĘ SIĘ ZAJMUJEMY:

Działamy w branży kamieniarskiej od ponad 30 lat nieprzerwalnie na rynku Podkarpackim. Jesteśmy pokoleniowym zakładem kamieniarskim z rodzinnymi tradycjami. Wykonujemy usługi kamieniarskie budowlane i nagrobkowe ukierunkowując swoje działania na klientów świadomych i chcących wykonać zamówienie nie najtaniej a najlepiej jak to tylko możliwe czyli raz a dobrze.  Wiemy ze kamień naturalny kosztuje. Usługa montażu również. Dlatego idea, która się kierujemy od dziesiątek lat sprawdza nie idealnie.

Dobry montaż zawsze się zwraca z nawiązką a klienci o tobie mówią wyłącznie pozytywnie i chętnie Cię polecają.

CO OFERUJEMY W RAMACH DORADZTWA:

Wykonujemy usługi  doradztwa technicznego przy produkcji elementów z kamienia naturalnego oraz prawidłowego montażu. 

Zapewniamy szereg informacji dot. zastosowania narzędzi, systemów izolacji, klejów, fug oraz impregnatów a także samego sposobu montażu. 

Można skontaktować się z nami telefonicznie i o każdej porze doradzić się w powyższym zakresie. 

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz polecenie dostępnych i sprawdzonych środków na rynku, którym możesz zaufać.

W TROSCE O DOBRO TWOJEJ INWESTYCJI WYKONAMY DLA CIEBIE:

- konsultacje projektowe 

- konsultacje technologii i materiałów

- odpowiedni dobór technologii i materiałów

- opinie techniczne 

- konsultacje nad wykonanymi pracami kamieniarskimi 

- ekspertyza rzeczoznawcy kamieniarskiego 

Jeżeli jesteś inwestorem, który sam ma zamiar zmierzyć się z montażem kamienia lub zleciłeś te prace wykonawcy a chciałbyś się doradzić 

z przyjemnością udzielimy ci wsparcia poprzez konsultacje prowadzonych prac.

DLACZEGO WŁAŚNIE Z NAMI WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kamieniarstwa nabierając doświadczenia nie tylko teoretycznego ale także praktycznego. Opinie, ekspertyzy, doradztwo i technologie, które oddajemy w ręce naszych klientów to gwarancja rzetelności wykonawczej i pełnego profesjonalizmu. Rzetelności wykonanej pracy w imię dobrego i prawidłowego montażu bez przychylności branżowej. Dobrze rozumiemy, że w tych czasach nie ma miejsca na poprawki w wykonywaniu tak poważnych inwestycji. Woda, wilgoć, mróz i słońce to największy wróg prac budowlano kamieniarskich w warunkach zewnętrznych, które bez pardonu oddziaływują na wykonane inwestycję. Przez wiele lat pracy widzieliśmy mnóstwo zniszczonych nadających się do remontu schodów, tarasów, elewacji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, które były nieprawidłowo wykonane z użyciem nieodpowiednio dobranych materiałów. Rozwiązujemy codziennie dziesiątki problemów klientów indywidualnych związanych z nieprawidłowym doborem materiałów jak i złym wykonawstwem prac. Co skutkuje w ostateczności poprawkami, nerwami związanymi z dochodzeniem tych poprawek czy nawet sprawami w sądach. Jesteśmy w stanie opracować dla Was trwałe i skuteczne technologie izolacji przeciwwilgociowych, montażu oraz zabezpieczenia kamienia tak aby  w przyszłości nie było potrzeby powrotu do tego tematu. 

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI ?

- prawidłowo dobrany system wykonania systemu montażu kamienia wewnątrz i na zewnątrz budynków

- bezproblemowe i trwałe rozwiązania na schody, tarasy, balkony, elewacje, podjazdy, łazienki, kuchnie, salony, inwestycje wielkopowierzchniowe a także przy nagrobkach.

- otrzymasz merytoryczne wsparcie na każdym etapie prac

- zapewnisz sobie, swojej firmie a także swoim najbliższym bezpieczeństwo na długie lata  

EKSPERTYZA BUDOWLANA

Ekspertyza budowlana to ocena stanu technicznego wykonanych prac budowlanych w zakresie od wznoszenia budynków, wykończenia wnętrz, brukarstwa, bekoniarstwa itp 

Opracowana na podstawie badań i wyliczeń wytrzymałościowych poszczególnych elementów konstrukcji, w tym fundamentów, ścian, stropów, elewacji, dachu itd. 

Zakres i szczegółowość ekspertyzyzależy przede wszystkim od potrzeb osoby zlecającej jej wykonanie. Ekspertyzę wykonuje się w sytuacjach spornych, która wskazuje błędy i uchybienia ze strony wykonawcy prac.

EKSPERTYZA KAMIENIARSKA 

Ekspertyza kamieniarska to również ocena stanu jakości wykonania prac kamieniarskich zleconych przez inwestora fachowemu wykonawcy oraz zgodności wykonania z przepisami budowlano-kamieniarskimi. 

Ekspertyza zostaje opracowana na podstawie badań (jeżeli zachodzi taka potrzeba) zakresu prac, użytych materiałów wykończeniowych oraz montażowych a także fachowości montażu. Ekspertyza ma na celu potwierdzić jakość wykonania prac oraz wskazać ewentualne błędy wykonawcze a także pomóc je rozwiązać wskazując możliwości oraz dostępne materiały do tego celu.

Więcej informacji na temat naszych usług doradczych znajdziesz w każdej profilu usługi.

konsultacje projektowe, konsultacje technologii i materiałów, odpowiedni dobór technologii i materiałów, opinie techniczne, konsultacje nad wykonanymi prac

Moje ulubione produkty

close

CTS SG -2...

close
close

Klej APOLLON...

close

FLEX CS 60 WET

close

Impregnat do...

close

Litery...

close
close

Hydrostone NANO...

close

Zestaw do...

close

HYDROSTONE WET...

close

Tenax Solido

close

AP-303 Mocny...

close

KLAR

close
close

klej i szczeliwo...

close

KLEJ I SZCZELIWO...

close

Zestaw do...

close

Chwytak NEPTUN II

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-103 WET LOOK...

close
close

Flex GRS 1600

close

DYNASIL FX...

close

Protect Remover...

close
close

Zestaw przeciw...

close