Blaty

Skutecznie środki do czyszczenia blatów

Czyszczenie kamienia to nie lada sztuka, szczególnie gdy mowa tu o blatach kuchennych lub łazienkowych wykonanych np. z granitu, które tak naprawdę wymagają codziennej pielęgnacji.  Jakie preparaty szybko sobie poradzą z tego typu zabrudzeniami? Aktywne filtry

4,5
4,5
AP-302-Neutralny-środek-do-mycia

Łagodny detergent do polerowanych marmurów i podłóg wrażliwych na kwasy o...

66,00 zł
favorite_border
5
5
Pasta-do-usuwania-tłustych-plam-parafiny-wosku

Pasta do usuwania tłustych plam. Można ją stosować na polerowany marmur .

85,00 zł
AP-312
favorite_border
4,5
4,5
plyn-do-mycia-blatow-kamiennych

Przeznaczony do mycia i pielęgnacji blatów kamiennych i kompozytowych. Jedyny taki...

59,00 zł
clever płyn do blatów kamiennych
favorite_border
5
5
czyszczenie-marmuru

Do gruntownego czyszczenia wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych.

79,00 zł
favorite_border
5
5
mocny-środek-do-mycia-kamienia

Płyn do czyszczenia delikatnych kamieni naturalnych jak marmur, wapień, piaskowiec.

75,00 zł
LATIO płyn do czyszczenia
favorite_border
4
4
płyn-do-blatów

Płyn w sprayu do mycia blatów kuchennych z kamienia naturalnego.

61,00 zł
EASY-CLEAN płyn do blatów
favorite_border
4,5
4,5
delikatny-krem-do-czyszcenia- kamienia-z-wody

Delikatny krem do czyszczenia kamienia. Usuwa kamień osadzający się z wody, zacieki...

86,00 zł
solved krem do czyszczenia
favorite_border
  • Wyprzedaż!
  • Pakiet
5
5
ZESTAW czyszcząco...

Do zastosowania tam gdzie występuję powstanie białych osadów z wody.

158,00 zł 168,00 zł
favorite_border
  • Wyprzedaż!
  • Pakiet
5
5
czym-czyścić-blaty-granitowe

Doskonały zestaw, który sprawdza się przy usuwaniu plam i zabezpieczeniu blatów.

186,00 zł 201,00 zł
ZESTAW do czyszczenia blatów
favorite_border
  • Wyprzedaż!
5
5
Zestaw do czyszczenia...

Doskonale sprawdzający się zestaw do oczyszczenia zlewów, blatów, prysznica zacieków...

104,00 zł 114,00 zł
favorite_border
  • Wyprzedaż!
  • Pakiet
4
4
zestaw-przeciw-osadowi-kamienia-z-wody

Zestaw, który czyści i zabezpiecza blaty i płytki z kamienia przed osadem, kamieniem...

212,00 zł 227,00 zł
favorite

Czyszczenie blatów kamiennych

Czyszczenie blatów kamiennych powinno odbywać się mocnymi, aczkolwiek delikatnymi dla tego materiału preparatami. Dlatego też, w naszym sklepie znajdziecie Państwo specjalistyczne preparaty do blatów granitowych, które jednocześnie czyszczą je i pielęgnują. Oferowane w naszym sklepie produkty do czyszczenia blatów świetnie się sprawdzą zarówno przy czyszczeniu codziennych zabrudzeń, jak i tych mocniejszych plam. W tym dziale znajdziecie Państwo wiele płynów, sprayów, które samoczynnie (bez szorowania) poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. 

Bezpieczne produkty 

Nasze produkty są całkowicie bezpieczne, dlatego mogą być stosowane w domach, biurach, hotelach i restauracjach. Nie zawierają toksycznych substancji, dlatego idealnie nadają się do drogich, kamiennych powierzchni takich jak: blaty, parapety czy zlewozmywaki.

Środek do czyszczenia blatów kamiennych

Blaty kamienne jak każdy materiał naturalny wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Proszę pomysleć, że Wasze ręce nie będę nigdy pielęgnowane i myte codziennie w wodzie byle jakiej. Wyobrażasz sobie jak Twoja skóra będzie wyglądała już po tygodniu, nie mówiąc o latach. Tak samo jest z naturalnymi  produktami wymagają nie tylko efektywnego mycia ale także odpowiedniej pielęgnacji. Najlepiej jakby można było mieć dwa w jednym. Mycie i pielęgnacja. A co powiecie jak damy Ci 3 w 1 ? Mycie, pielęgnacja i impregnacja. Taki jest właśnie Daystone. preparat do codziennego mycia, pielęgnacji i wspomagania konserwacji Twoich blatów. Nic dziwnego, że stał się flagowym produktem zbierającym najlepsze opinie od swoich użytkowników.

Czym wyczyścić czarny granit?

Czarny grani jest piękny pod jednym warunkiem jak jest czysty. To jest efekt faktycznie nie podważalny. Są miejsca, ze czarnego granitu nie trzeba nawet przecierać ale są w domu też miejsca, które się użytkuje naprawdę mocno. Na pewno takim miejscem jest kuchnia, w której przewijają się wszyscy domownicy i na blatach robi się dosłownie wszystko. Od cięcia nożem, wałkowani ciasta, mają kontakt ze wszystkimi produktami spożywczymi. Dobrze wiemy jak ciężko utrzymać porządek aby czarne blaty nie były zamazane. Dlatego preparat Daystone idealnie sprawdza się w takich miejscach gdzie porządek i błysk czystości musi być zachowany.

Czym czyścić blat z granitu?

Granit jest materiałem bardzo wytrzymałym potrafiącym znieść naprawdę dużo. Jednak bardzo często z granitem dzieje się tak, ze pod wpływem używania nieodpowiednich środków chemicznych kamien po niedługim czasie nabywa nieznanych plam a także powstających  nowych szczególnie w miejscach płyty indukcyjnej oraz zlewozmywaka. Blaty należy czyścić preparatami dedykowanymi przez firmy kamieniarskie oraz producentów blatów gdzie mogą zagwarantować prawidłowe oddziaływanie polecanych środków.Takim właśnie jest bezpieczny dla człowieka i kamienia płyn Daystone oraz Daystone Sept posiadający właściwości usuwania bakterii i wirusów bez negatywnego wpływani ana kamien naturalny.

Jak czyścić kamienny blat?

Kamienia nie powinno czyścić się szorstkimi produktami a wyłącznie używać miękkiej szmatki typu frota lub mikrofibra. Do szmata używamy płynu Daystone lub Daystone Sept rozcierając ruchami krewnymi na powierzchni blatu zmywając zabrudzenia. Preparaty te nie wymagają polerowania po wyschnięciu ponieważ wysychają same nie pozostawiając smug na powierzchni kamiennej. W przypadku bardzo mocnych zabrudzeń które przywrzały do blatu można użyć delikatnego kremu Solved, który sprawnie usunie zabrudzenia nie naruszając powierzchni kamienia. Po użyciu kremu należy powierzchni ecomyc płynem do użytku codziennego.

Czym czyścić blat kuchenny z konglomeratu?

Konglomerat jest materiałem praktycznym oraz ładnie wyglądającym z rysunkiem marmuru. Jednak jak każdy materiał wymaga odpowiedniego podejścia i minimalnej wiedzy w zakresie czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji. Zabrudzenia z kawy, soków czy też herbaty wniknięte w kamień po których widoczna jest plama możemy wywabić wyłącznie specjalnym wywabiaczem plam Fleck Out. Natomiast zabrudzenia w postaci zacieków z wody możemy usunąć nie uszkadzając powierzchni wyłącznie delikatnym kremem Solved. Należy pamiętać, że NIE WOLNO stawiać ani używać do czyszczeni konglomeratów płynów do piekarników czy grilli ponieważ zawierają wodorotlenek sodu, potasu oraz fosforany, które uszkadzają powierzchnię konglomeraty wypalając barwnik zawarty z materiale. Zniszczenie na blatach jest nieodwracalne. Aby przeciwdziałać takim problemom zalecane jest stosowane na konglomeratach powłoki hybrydowej Cover w celu lepszego zabezpieczenia powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi w postaci styczności blatu z różnymi substancjami spożywczymi i chemicznymi.

Czym czyścić biały konglomerat?

Z kolorem białym jest tak samo jak z czarnym. Piękny jest jak czysty. W kuchni na konglomeratach wystarczy przesunąć metalowy garnek aby pozostał ślad. Odcisk palcem czy położenie mokrego ręcznika jest widoczne. Nie jest łatwe użytkowanie białego blatu z konglomeratu w kuchni. Dlatego do takiego usunięcia zabrudzeń dobrze sprawdza się delikatny krem Solved, który bez wysiłku usunie problematyczne smugi lub odciski. Natomiast dla lepszego komfortu użytkowania aby nie robiły się ślady na babcie nadal zlecamy sprawdzoną powłokę Cover. Powłoka zabezpieczy, wyciągnie koloryt z konglomeratu oraz spowoduje, że odciski i ślady użytkowania nie beda aż tak doskwierały. Dlatego nasz sklep przygotował zestaw do blatów z konglomeratu ponieważ problem ten nie jest jednostkowy.

Jak czyścić blat że spieku?

Spieki są materiałem bardzo twardym odpornym na zaplamienia i zarysowania. Jednak jak każdy twardy materiał są mniej odporne  na uderzenia. Im twardszy materiał tym bardziej kruchy. Natura fizyki. Także do czyszczenia codziennego blatu ze spieku bardzo dobrze sprawdza się płyn Daystone. Do mocniejszego czyszczenia przywartych brudów na blacie zalecany jest krem Solved. Spieki kwarcowe można konserwować nie tyle przed wnikaniem plam co bardziej przed zaciekami z wody w postaci kamienia wapiennego oraz polepszenia efektu wizualnego blatów poprzez wyciagnięcie koloru. Do tego celu służy powłoka Cover.

Czym myc kwarc?

Kwarc naturalny to produkt podchodzący już pod kamienie szlachetne dlatego jego struktura i kolor przypominają prawdziwy marmur. Kwarc jest bardzo twardym materiałem ale również chłonnym. Dlatego należy go zabezpieczać poprzez konserwację szczególnie przed plamami z tłuszczy. Do codziennego mycia blatów z kwarcu polecany są preparaty Daystone oraz Daystone sept natomiast do mocniejszego i gruntownego mycia można użyć środka w postaci koncentratu AP-302 greckiej firmy Apollon.

Preparaty do czyszczenia blatów z kamienia. Sprawdzone środki do blatów kamiennych i kompozytowych. Do gruntownego czyszczenia. Do delikatnych kamieni. Zestawy

Moje ulubione produkty

close

PRZECIW PLAMOM...

close

Uchwyt, nosidło...

close

Szlifierka do...

close

POLITURA PASTA...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

DAYSTONE COVER...

close

klej i szczeliwo...

close

Kamienie...

close

SUPER MAR pasta...

close

HYDROSTONE MAX...

close

Hydrostone NANO...

close

Blocker Flekk...

close

Zestaw przeciw...

close

Lampion nagrobkowy

close

QUARTZ PROTECT...

close

Róża

close

Lithofin FVE...

close

Zestaw do...

close

AP-103 WET LOOK...

close

BETAWAX impregnat

close

HYDREX TENAX...

close

Marmolit Solid...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

MEBA PROTECT...

close

Klej-szpachla...

close

ODLEW JEZUSA...

close

QUARTZ...

close

POLITURA KREM...

close

wizerunek Jezusa...

close

Ławeczka składana

close

AP-206 Samo...

close

Klej APOLLON...

close

Litery CYRYLICA...

close

Wet&Strong WS...

close

PODSTAWOWA...

close

AP-209 Pasta...

close

Zestaw do...

close
close

Klej poliestrowy...

close

Daystone FLOOR...

close

CTS SG -2...

close
close

TENAX BLACK 67

close

Diamentowe dyski...

close

LÖSEFIX Lithofin

close
close

Lithofin LEV...

close

Pady diamentowe...

close

Lithofin ASR Pro...

close

Dynasil Renowal...

close

QUARTZ TONER...

close

BLOCKER FLEKK

close

NANOPHOS...

close

DYNASIL FX...

close
close

Piła wypukła...

close

Tarcza FICINA -...

close
close

Filc polerski do...

close

Impregnat do...

close

DAWID Piaskarka...

close

ADEX środek do...

close

Litery...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

HYDROSTONE WET...

close

AP-304...

close

FLEKK OUT...

close

ALGES koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

GRAVESTONE płyn...

close

Zestaw do...

close

AP-102 Impregnat...

close

Coat Remover...

close

AP-207 Pasta...