• Wyprzedaż!
favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

Zestaw do czyszczenia zacieków, osadów i odcisków

Stara cena: 114,00 zł (brutto)
104,00 zł 114,00 zł (Cena z VAT)

- sprawdzone rozwiązanie
- łatwy w użyciu
- bezpieczny dla arnmatury
- sprawnie działający

Ilość

Zestaw został przygotowany na prośbę naszych klientów aby zakup preparatów potrzebnych do usunięcia problemów był bardziej ekonomiczny ale przede wszystkim z myślą aby usunięcie nieestetycznych problemów podczas użytkowania blatów w kuchni czy łazience, prysznica było szybsze i sprawniejsze.

Zestaw idealni sprawdza się przy usuwaniu:
- zacieków z mydeł i szamponów
- Osadów z kamienia
- czyszczeniu brodzików pod prysznicem

- czyszczeniu blatów kamiennych z osadów z wody
- osad kamienny na zlewozmywaku
- zacieków i odbić na pomnikach

Zestaw zawiera:

Delikatny krem SOLVED do czyszczenia kamieni naturalnych, takich jak marmur, granit i kwarc. Nadaje się również do czyszczenia konglomeratów, spieków kwarcowych, kamionki i ceramiki. Usuwa uporczywy kamień z wody, brud z mydeł i płynów oraz przebarwienia z czyszczonych powierzchni. Stosuje się go w miejscach, gdzie zabrudzenia są trudne do usunięcia, takich jak blaty kuchenne i łazienkowe, ściany, prysznice i podłogi. Środek ten nie szkodzi zdrowiu ludzi ani zwierząt.

WEŁNA STALOWA którą tworzą poplątane, cienkie włókna, które wspomagają czyszczenie i poprawia znaczącą sposób wygląd powierzchni.  Nie rysuje kamienia nawet delikatnym marmurów. W połączeniu z kremem tworzą zgrany duet, który jest w stanie uporać się nawet z najbardziej trwałym, uporczywym i zaschniętym zabrudzeniem.

Jak stosować zestaw:
Zabrudzoną powierzchnię zmoczyć wodą pozostawić na ok 15 minut. Po tym czasie mocno wstrząsnąć krem w celu jego rozmieszania i nałożyć na zabrudzenie. Urwać kawałek wełny stalowej i okrężnymi ruchami trzeć miejsce zabrudzone razem z kremem. Po chwili zobaczycie jak zabrudzenia pozostają usuwane. Na koniec zmyć ciepłą woda dokładnie usuwając resztki kremu. Po wyschnięciu zalecane jest użycie impregnatu pogłębiającego kolor (w przypadku ciemnych powierzchni) oraz na koniec powłoki zabezpieczającej Daystone Cover. W przypadku jasnych powierzchni należy użyć wyłącznie samej powłoki bez impregnatu.

UWAGA !!!
Jeżeli zacieki lub osady kamienne wżarły się w strukturę powierzchni i ją zniszczyły lub przebarwiły zestaw ten może jedynie wspomóc usunięcie pozostałości powierzchownie. Nie usunie odbarwień ani wżerów w powierzchni. Może jedynie złagodzić skutki.

RozwińZwiń

Opinie

2023-10-20

Długo walczyłam z plamami na pomniku granitowym, ale dzięki wsparciu i zakupie tego środka wpierw pozbyłam się uporczywych plam, a po zastosowaniu impregnatu śpię spokojnie. Impregnat oparty na nanotechnologii rewelacyjny.

2023-10-09

Perfekcyjne połączenie. Dziękuję za polecenie. Środki te uratowały mi nagrobek. Smugi były na całej płycie. Nawet kamieniarz, który wykonywał nagrobek nie poradził sobie z takimi wyschniętymi śladami. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

2023-08-17

Krem z wełną poradził sobie świetnie z zaciekami na płytkach w połysku znajdujących się na elewacji budynku. Wcześniej były przeprowadzane próby różnymi środkami do tego celu lecz bez skutecznie. Polecam krem ponieważ idealnie wyczyścił Plytki przy niedużym nakładzie sił.

2023-08-15

Super produkt usunąć zacieki na elewacji z płytek ceramicznych. Już myślałam że trzeba będzie wymienić bo niczym nie szło usunąć.

2023-08-07

Idealne duo do czyszczenia granitowy blatów. Wszystkie osady i zacieki z wody znikły. Solved idealnie sprawdza, się również do mycia szyby w kabinie prysznicowej.

2023-07-07

Rewelacyjny środek. Z łatwością usunął plamy po wodzie na czarnych blatach w kuchni które niczym nie mogłam usunąć.

2022-11-09

Polecam te preparaty zdziałały cuda przy nagrobku.

Napisz swoją opinię

Zestaw do czyszczenia zacieków, osadów i odcisków

Doskonale sprawdzający się zestaw do oczyszczenia zlewów, blatów, prysznica zacieków i osadów.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

28,00 zł
28,00 zł

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

HYDROSTONE WET...

close

GRAVESTONE płyn...

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

ROMANO litery ze...

close
close

Wełna wata...

close

Diamentowe dyski...

close

LÖSEFIX Lithofin

close

Piaskarka...

close

Lithofin ASR Pro...

close

Protect Remover...

close

WEXA Lithofin

close

Dysza do...

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

RENOWAL ODR...

close

AP-103 WET LOOK...

close

CLEANER (dawniej...

close

Zestaw do...

close
close

AP-312 Pasta do...

close
close

Dynasil OIL...