Filce

Filc polerski do obróbki kamienia naturalnego

Podczas wymagającego procesu obróbki kamienia w końcowej fazie niezbędny jest filc polerski, który wraz z ścierną pastą polerską uczyni, że powierzchnia będzie lśniąca i bez uszkodzeń.Aktywne filtry

5
5
filc do polerowania

Profesjonalny filc do wykańczania poleru kamienia na uchwyt  szybkozłaczka Bosch.

71,50 zł
favorite_border

Filc polerski

Produkt ten jest najbardziej wykorzystywany w zakładach polerskich na całym świecie. Filc polerski wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu jak kamieniarstwo, szklarstwo, metalurgia, motoryzacja, lotnictwo, yachting itp. Filc polerski nie rysuje powierzchni, zapewniając idealny połysk obrabianego materiału. Stosowany jest przy polerkach wolnoobrotowych elektrycznych oraz pneumatycznych.

Filc do polerowania

Użycie samego filcu nie pomoże w idealnym wypolerowaniu elementu, a może wyłącznie wspomóc polerowanie. Do całkowitego wypolerowania na wysoki połysk potrzebna będzie pasta polerska lub proszek polerski. Filc jedynie jest elementem rozprowadzającym materiał polerski, zapewniając bezpieczeństwo przed porysowaniem. Użycie natomiast profesjonalnego proszku polerskiego zapewni kryształowy połysk polerowanej powierzchni i długotrwały efekt.

Filc do polerowania stali nierdzewnej

Bardzo często do polerowania stali wykorzystuje się ten rodzaj materiałów, ponieważ zostawia stal w nienaruszonym stanie i idealnie podkreśla jej połysk. Stal nierdzewna nie będzie porysowana, a wykonany połysk będzie trwały i brylantowy.

Pad filcowy

Filce stosuje się w kamieniarstwie również w wykańczaniu posadzek na końcowym etapie jej polerowania. Zastosowanie filcu spowoduj podniesieni połysku kamienia oraz wyostrzenie jego barwy.

Filc polerski Castorama

Na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów filców do polerowania kamienia, jednak filce tańsze produkowane są z materiałów odzyskiwanych, przez co cena ich jest znacznie niższa. Filce te nie są już tak dobrej jakości, a poler wykonany takimi produktami pozostawia wiele do życzenia.

Filce polerskie o grubości około 25 mm dostępny jest  w  ofercie naszego sklepu w rozmiarach 100 mm oraz 130 mm. Aby zamocować filc polerski należy zakupić odpowiedni uchwyt mocowany do szlifierki wolnoobrotowej, który również dostępny jest w ofercie naszego sklepu. 

Filce polerskie przeznaczone do końcowej fazy obrabiania kamienia polerowania do uzyskania lepszej jakości poleru. Mocowanie filcu do szlifierki przez uchwyt

Moje ulubione produkty

close

Piła do marmuru...

close

QUARTZ PROTECT...

close
close

Zestaw do...

close

Płyty świetlne...

close

Zestaw do...

close

Piła, tarcza...

close

SEA B-CHEM

close
close

GREASY OUT (...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

PRZECIW PLAMOM...

close
close
close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Pady diamentowe...

close

Klej poliestrowy...

close

Uchwyt, nosidło...

close

DYNASIL ST BRUK...

close

GRAVESTONE płyn...

close

DeSalin™ Rust...

close

RSG Lithofin...

close
close

Zestaw do...

close

GREINPLAST HR

close

Klej APOLLON...

close

Dynasil Renowal...

close

Szlifierka do...

close

Impregnat efekt...

close

klej i szczeliwo...

close

AP-110...

close

AGER impregnat

close

Ławeczka składana

close

AP-207 Pasta...

close

AP-312 Pasta do...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

farbka do...

close

LATIO silny...

close

HYDROSTONE WET...

close
close
close
close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

SOLVED krem do...

close

KLAR