Fila

LATA CZTERDZIESTE

FILA, Fabbrica Italiana Lucidi ed Affini, została założona w 1943 roku przez bliźniaków Guido i Pietro Pettenon, mając na uwadze jasny pomysł aby produkować pastę do butów oraz woski i detergenty do użytku domowego. Szalała druga wojna światowa, panowała chęć zmian i rozwoju, FILA wkrótce stała się wzorcową firmą we Włoszech w produkcji wysokiej jakości pasty do butów, również wybieranej przez włoską armię.

LATA SIEDEMDZIESIĄTE

Lata siedemdziesiąte były dekadą przełomu dzięki intuicji Beniamino, naszego obecnego prezesa i wsparciu jego siostry Adriany: od domowych środków czystości po profesjonalne produkty do ochrony powierzchni. Począwszy od terakoty, zapoczątkowano badania nad wszystkimi dostępnymi na rynku materiałami do podłóg i okładzin ściennych. Wtedy też FILA opublikowała swoją pierwszą kampanię prasową we współpracy z Sannini, producentami podłóg z terakoty.

FILA DZIŚ

FILA osiągnęła międzynarodową doskonałość w systemach ochrony i pielęgnacji wszystkich powierzchni. Rodzinna, menedżerska firma, duża międzynarodowa grupa z dużymi wartościami. Każdego dnia szukamy najlepszej odpowiedzi na potrzeby każdego klienta i staramy się dostarczać najlepsze rozwiązania, wyprzedzając ewolucję rynku.

FILA NA CAŁYM ŚWIECIE

FILA zyskała światową obecność otwierając sześć oddziałów handlowych w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA i Emiratach Arabskich. FILA jest obecna w ponad 100 krajach dzięki sieci kapilar, która gwarantuje dystrybucję jej produktów i pomoc techniczną na całym świecie.

1943 FILA ITALIA - 1993 FILA DEUTSCHLAND - 1996 FILA ESPAÑA - 1998 FILA USA - 2008 FILA FRANCE - 2010 FILA UK - 2012 FILA MIDDLE EAST - 2014 FILA CONSULTING CERAMIC DIVISION

Aktywne filtry

0
impregnat-mokry-kamień

extra wzmacniacz kolorów dla kamienia naturalnego bardzo mocny efekt mokrego...

315,00 zł
FVE impregnat wzmacniacz kolorów
favorite_border

Fila impregnat

Impregnaty Fila znane na całym świecie charakteryzują się dobrymi parametrami, które wraz z doświadczeniem procentują w ich działaniu. Fila posiada szeroką gamę preparatów do impregnacji kamienia, czyszczenia oraz pielęgnacji. 

Impregnat fila w68

Impregnat nie zmieniający barwy kamienia zachowujący naturalny surowy wygląd. Preparat produkowany na bazie wody stosowany szczególnie wewnątrz gdzie mocny zapach ogranicza funkcjonowanie.

Preparat stosowany do surowego i antykowanego kamienia naturalnego jak marmur, granit, wapień, łupek i trawertyn. Przeznaczony również do impregnacji mocno nasiąkliwych materiałów jak beton i cegła.

Impregnat do kamienia fila

Stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy dbają o swoje naturalne produkty w postaci konserwacji oraz ich pielęgnacji. Każdy kamień naturalny wymaga odpowiedniego podejścia, dlatego firma fila wyszła na przeciw udostępniając takie rozwiązania. Fila w kamieniarstwie jest bardzo znana marką i często używaną przez świadomych kamieniarzy. 

Fila stone plus

Do impregnacji polerowanych, płomieniowanych, antycznych i szorstkich kamieni naturalnym jak marmur, granit, trawertyn, wapień, łupek koloidalny itp. Jako warstwa ochronna "antygraffiti" Szczególnie nadaje się do blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów, rozet i elementów dekoracyjnych. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Do ścian i podłóg. Daje efekt ożywienia koloru powierzchni i uwidocznienia głębokich przebarwień występujących w kamieniu. Chroni przed plamami. Ułatwia codzienną konserwację. Po użyciu impregnatu nie występuje zjawisko żółknięcia kamienia. Odporny na działanie promieni UV. Penetruje głęboko w tkankę kamienia, nie tworząc powierzchownego filmu.

Fila deterdek

Detergent do mycia na koniec instalacji kamienia. Usuwa osady po aplikacyjne i zabrudzenia budowlane. Eliminuje wykwity solankowe z terakoty i klinkieru. Usuwa kamień z podłóg, pryszniców, armatury sanitarnej.

Usuwa osady i jednocześnie czyści, ponieważ zawiera również surfaktanty skutecznie usuwające rdzę. Pomaga usunąć ślady angobowania na powierzchni płytek ceramicznych i gresowych.

FILA, Fabbrica Italiana Lucidi ed Affini, została założona w 1943 r. przez bliźniaków Guido i Pietro Pettenon, aby produkować pasty do butów i domowe detergenty

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close