• Obniżka
favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

Zestaw do mycia i impregnacji konglomeratów, spieków kwarcowych i ceramiki

Stara cena: 169,00 zł (brutto)
145,00 zł 169,00 zł (Cena z VAT)

- łatwa aplikacja spray
- pewne zabezpieczenie wyrobów
- pielęgnacja przedłużająca impregnację
- wygładza w dotyku nadając delikatności 
- poręczne opakowania

Ilość

Preparaty dedykowane do mycia, pielęgnacji i impregnacji wyrobów z konglomeratów, spieków kwarcowych i ceramiki. Najbardzej sprawdza się na blatach kuchennych, okładzinach ścian w kuchni i łazience, okładzinach ścian pod prysznicem, posadzkach, schodach, stolikach czy elewacjach. Preparaty znajdują również zastosowanie na konglomeratach marmurowych oraz z wypełnieniem cementowym.

W skład zestawu wchodzi:
        

Quartz Guard skrót QG-300
 impregnat z profesjonalnej serii VBV 3000 do zabezpieczenia wyrobów z konglomeratów, spieków kwarcowych i ceramiki.
Preparat dedykowany do wyrobów z konglomeratów, spieków kwarcowych i ceramiki.  Stworzony z myślą o zabezpieczeniu w jakości premium. Dedykowany dla klientów pragnących otrzymać najwyższą jakość zabezpieczenia  blatów kuchennych, łazienkowych, schodów, posadzek i elewacji. Preparat zabezpieczający Quartz Guard 3000 jest wyjątkowo odporny na plamy po wodzie, produkty spożywcze, tłuszcze, soki, brud, promieniowanie UV, warunki atmosferyczne i wiele innych niesprzyjających czynników.

W preparacie została zastosowana nowa technologia Ultra Shield poprzez rozproszenie cząstek dla lepszej wchłanialności preparatu i zminimalizowania przywieranie brudu, ułatwiając tym samym bieżącą pielęgnację. Stworzony by chronić konglomeraty, spieki kwarcowe i ceramikę przed płowieniem i mikro rysami. Powoduje wygładzenie matowych powierzchni oraz w znaczący sposób podnosi walory wizualne oraz kolorystyczne impregnowanej powierzchni. Sprawia, że powierzchnia w dotyku jest delikatniejsza i bardziej wypielęgnowana.


Quartz Pro skrót QP-300 

Quartz Pro to biodegradowalny środek. Czyści szybko i skutecznie, nie naruszając delikatnych powierzchni, zapewniając połysk bez smug i mazaków. Pozostawia powierzchnię wypielęgnowaną, antystatyczną i wygładzoną. Wspomaga i wzmacnia wcześniejszą impregnację preparatem Quartz Guard wydłużając efekt ochronny technologii Ultra Shield.

Preparat dedykowany do mycia i pielęgnacji wyrobów z konglomeratów, spieków kwarcowych i ceramiki. Najbardzej sprawdza się na blatach kuchennych, okładzinach ścian w kuchni i łazience, okładzinach ścian pod prysznicem, posadzkach, schodach, stolikach. Preparat znajduje również zastosowanie na konglomeratach marmurowych oraz z wypełnieniem cementowym.
Preparat Quartz Pro doskonale sprawdza się również na szybach, lustrach, stali nierdzewnej, ekranach komputerów, szybach samochodowych i powierzchnie z plexi. 

Sposób aplikacji: Spray 
Pojemność opakowania: 2 x 500 ml

Wydajność QP-3000:
do ok 100 m2 / 0,5 litra na powierzchniach gładkich
do ok 50-70 m2 / 0,5 litra na powierzchniach matowych

Wydajność QG-3000:
Zużycie impregnatu na powierzchniach gładkich i polerowanych do ok 50 m2 / litr

Wydajność impregnatu na powierzchniach szorstkich i matowych do ok 30 m2 / litr


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czym czyścić blat z konglomeratu 

Odkryj doskonałe rozwiązanie do pielęgnacji i czyszczenia blatu z konglomeratu. Płyn Quartz Pro to nie tylko skuteczny środek czyszczący, ale także pielęgnujący ten wyjątkowy materiał. Teraz możesz cieszyć się nieskazitelnym blaskiem i trwałością swojego blatu, korzystając z jednego produktu, który doskonale radzi sobie z utrzymaniem czystości i piękna powierzchni konglomeratu.


Czyszczenie konglomeratu

Każdy konglomerat posiada pod światło powłokę lekko matową. Jest to naturalne zjawisko dl konglomeratów kwarcowych. Nasz system dwóch preparatów gwarantuje wygładzenie tej powierzchni ale także zniwelowanie matowej powierzchni czyniąc konglomerat bardziej atrakcyjnym a także łatwiejszym w utrzymaniu bez plam.

Czym czyścić spiek kwarcowy
Spieki maja te właściwości, ze są bardzo twarde i mało nasiąkliwe jednak ich struktura niekiedy jest bardzo szorstka co wpływa negatywnie nie ich utrzymanie. Brud często mocno przywiera do ich powierzchni i utrudnia fukcjonowanie. Dzięki preparatom Quartz Gurad oraz Quard Pro struktura  zostanie wygładzona a spiek kwarcowy nabierze nowych właściwości.

Czym czyścić płytki ceramiczne
Do czyszczenia płytek ceramicznych można używać wody z octem. Jednak po takim zabiegu płytki mogą posiadać nie do końca powłokę doczyszczoną a pod światło matową. Dlatego użycie Quartz Pro pozwoli na skuteczne i dogłębne usunięcia zabrudzeń i uzyskania pięknego połysku bez zbędnego marnowania energii.


Czym myć płytki gresowe po fugowaniu 

Po fugowaniu płytek gresowych zaleca się używanie specjalnych środków do usuwania resztek fugi. Możesz skorzystać z detergentu  Quartz Pro lub środka przeznaczonego do czyszczenia płytek. Ważne jest unikanie silnych kwasów lub chemikaliów, które mogą uszkodzić powierzchnię płytek.

Impregnat do parapetów z konglomeratu marmurowego
Impregnat ten to kluczowy element w ich pielęgnacji. Ten specjalny produkt chroni powierzchnię parapetów przed wnikaniem plam wgłąb parapetu, wilgocią i zanieczyszczeniami, jednocześnie podkreślając naturalne piękno materiału. Dzięki impregnatowi Quartz Guard, parapety zachowają swój wyjątkowy wygląd na długie lata, będąc jednocześnie bardziej odporne na czynniki zewnętrzne. To inwestycja w trwałość i estetykę Twojego wnętrza, która się opłaca i zwraca z czasem.

Impregnat do płytek gresowych
Dobry impregnat to niezastąpiony środek, który zapewnia długotrwałą ochronę i pielęgnację Plytek. Quartz Guard to specjalny produkt tworzący barierę przed plamami i zanieczyszczeniami. Dzięki impregnacji, płytki gresowe zachowają swój wyjątkowy wygląd przez wiele lat, a czyszczenie stanie się prostsze i bardziej efektywne.

Impregnacja konglomeratu
Impregnacja tego materiału to kluczowy krok w pielęgnacji i prawidłowym utrzymaniu tego pięknego zlepku kwarcu.
Ten proces ma wiele korzyści, w tym tworzy barierę ochronną na powierzchni konglomeratu, która zapobiega wnikaniu plam, brudu i innych zanieczyszczeń. To oznacza, że konglomerat będzie mniej podatny na zabrudzenia, wyostrzy jego barwę i zwiększy żywotność materiału.

Czym impregnować gres szkliwiony

Do impregnowania gresu szkliwionego zaleca się stosowanie specjalnych impregnatów przeznaczonych do tego typu powierzchni. Ważne jest wybieranie produktów, które są bezpieczne dla gresu szkliwionego i nie uszkodzą jego warstwy szkliwa. Impregnaty do gresu szkliwionego mają za zadanie ochronę powierzchni przed plamami, zanieczyszczeniami a jednocześnie podbijając wygląd płytek. Przed przystąpieniem do impregnacji, zaleca się dokładne oczyszczenie płytek z ewentualnych zabrudzeń i resztek. Następnie impregnat należy równomiernie rozprowadzić na powierzchni, pozostawić na czas wyschnięcia ok 5 minut po czym nadmiar produktu usunąć polerujac powierzchnię.

RozwińZwiń

Opinie

2023-09-20

Preparaty sprawdziły się na blatach z konglomeratów. Blaty zrobiły się przyjemne w dotyku i łatwe w myciu.

Napisz swoją opinię

Zestaw do mycia i impregnacji konglomeratów, spieków kwarcowych i ceramiki

Dedykowany zestaw do kompleksowego mycia, pielęgnacji i impregnacji wyrobów z konglomeratów, spieków oraz ceramiki.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

53,10 zł
59,00 zł
Oszczędzasz 0 zł
60,00 zł
60,00 zł

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...