favorite_border Zapisz do ulubionych
4,5
4,5

SOLVED krem do czyszczenia

solved krem do czyszczenia
74,00 zł (Cena z VAT)


Krem nadaje się do czyszczenia kamienia naturalnego typu marmury, granity, kwarce. konglomeratów, spieków kwarcowych a także gresu i ceramiki.
- Łatwy w użyciu
- nie niszczy czyszczonej powierzchni
jest nie szkodliwy dla zdrowia człowieka i zwierząt.
- skuteczny w działaniu
- doskonale sprawdza się również na zlewozmywakach stalowych i granitowych.

Ilość

Delikatny krem do czyszczenia kamienia naturalnego typu marmury, granity, kwarce. Nadaje się również do czyszczenia konglomeratów, spieków kwarcowych a także gresu i ceramiki. Usuwa powierzchownie uporczywy kamień osadzający się z wody, zacieki po mydłach i płynach oraz wszelkie naloty z powierzchni czyszczonej. Znajduje zastosowanie na blatach i ścianach w kuchniach i łazienkach, prysznicach czy posadzkach oraz wszędzie tam gdzie są trudności z usunięciem zacieków. Środek ten nie jest szkodliwy dla zdrowia człowieka i zwierząt.

Preparat ten doskonale znalazł również zastosowanie przy usuwaniu zacieków z wody na zlewozmywakach stalowych, ceramicznych, granitowych i fragranitowych z doskonałym skutkiem. Szybko i bardzo łatwo radzi sobie ze złogami kamienia z wody bez obawy o uszkodzenie czyszczonego podłoża. 

Sposób użycia: Przed rozpoczęciem użycia kremu buteleczkę należy wstrząsnąć w celu wymieszania się składników. Nanieść produkt na czystą, suchą powierzchnię za pomocą ręczników papierowych. Po naniesieniu ruchami okrężnymi trzeć w miejscach zabrudzonych. Pozostałość wytrzeć do sucha za pomocą miękkiej ściereczki lub ręcznika papierowego. W przypadku pozostałości czynność powtórzyć.

Wydajność: Opakowanie o pojemności 250 ml wystarcza do wyczyszczenie powierzchni do 20 m2 przy jednokrotnej aplikacji kremu. W celu uzyskania powierzchni zabezpieczonej przed ponownymi zaciekami należy użyć preparatu hybrydowego Cover po wyschnięciu powierzchni czyszczonej.

UWAGA: Na niektórych materiałach jak marmur, aglomarmur, trawertyn plamy, które mogą wyglądać jak osad z wody w rzeczywistości mogą być uszkodzeniami poleru ( na skutek reakcji produktów o pH kwasowym z wapieniem występującym w marmurach, aglomarmurach, trawertynie).   W takich przypadkach konieczne jest ponowne przepolerowanie takiego uszkodzenia. Można tego dokonać za pomocą zestawu do samodzielnej naprawy dostępnego TUTAJ. Jeśli nie jesteś pewien czy twoja plama to osad z wody prosimy o kontakt z nami.  

Środek do czyszczenia osadu z kamienia

Czyszczenie osadu z kamienia, dzięki użyciu kremu Solved, jest znacznie skuteczniejsze. Zastanawiasz się jak wyczyścić prysznic z kamienia? Przy zastosowania Solved'u nie będzie z tym większego problemu. Zacieki usuwamy przy pomocy kremu, ręczników jednorazowych lub miękkich ścierek. 

Osad z kamienia i mydeł

Bardzo często się zdarza że pozostająca woda na powierzchni kamienia na blatach w kuchni, łazience a także na ścianach prysznica po wyschnięciu pozostawia osad, który po wyschnięciu tworzy miłe smugi trudne do usunięcia. Skrobanie domowymi sposobami w wielu przypadkach powoduje uszkodzenie powierzchni czyszczonej dlatego z pomocą przychodzi delikatny krem Solved, który czyszcząc nie szkodzi powierzchni z kamienia, płytek czy terakoty nawet najbardziej delikatnej. Osady kamienia z wody czy powstające mydła i zele kąpielowe bardzo często pozostawiają ślady. Chcąc tego uniknąć powinniśmy stosować powłokę zabezpieczającą Daystone Cober która odizolowuje osad i mydła od powierzchni powodując łatwiejsze jej czyszczenie. Unikniemy zatem większych problemów związanym z matowieniem i mało estetycznym wyglądem. 

Usuwa kamień osadzający się z wody

Kamień pozostający po wodzie zawsze przywiera mocno do powierzchni a w przypadku materiału chłonnego wynika nawet w jego strukturę co powoduje uszkodzenie błyszczącej powierzchni. Co można z nią wtedy zrobić. Pozostaje wyłącznie polerowanie mechaniczne aby przywrócić ponownie blask. DElikatny krem pomoże usunąć twarde zacieki z wody tak aby powierzchnia pozostała nienaruszona a tym samym pomoże uniknąć problemów na przyszłość. 

Usuwanie kamienia z wody 
Kamień z wody po wyschnięciu jest bardzo twardy. Domowe sposoby w postaci octu czy kwasku cytrynowego pomogą usunąć złogi powstałe z wody ale nie zawsze sam kamień będzie odporny na takie mocne środki. Należy mieć na uwadze, że można razem z suchym kamieniem z wody usunąć od razu poler na kamieniu naturalnym a tym samym uszkodzić powierzchowna strukturę blaty, posadzki lub ściany w zależności gdzie mamy zastosowany kamień. Należy unikać tego rodzaju dawnych i domowych sposobów usuwania kamienia. 

Jak wyczyścić prysznic z kamienia

Sprawdź jak działa Solved zastosowany do usunięcia plam z wody w kabinie prysznicowej. DElikatny krem doskonale radzi sobie z zaciekami po wyschniętej wodzie nawet stare zacieki znikną z czyszczonej powierzchni. Wystarczy nanieść preparat na osad z wody i ruchami okrężnymi wyczyścić plamę. Po wyczyszczeniu spłukać ciepła woda powierzchnie.

RozwińZwiń

Opinie

2022-04-19

Polecam ten krem dobrze poradził sobie z zaciekami przy zlewie na granicie.

2021-10-13

Niestety, nie zadziałał na białe plamy z wody na surowym łupku. Przy naprawdę mocnym i długim szorowaniu coś schodzi, ale niewiele. Mimo wszystko, daję 3 gwiazdki, bo jest minimalna różnica, a ten środek jest przede wszystkim do powierzchni szlifowanych, a nasz kamień nie jest szlifowany. Jednakże jest gładki, bez porów, więc liczyłam, że zadziała.

Odpowiedź sklepu
Niestety czasami zacieków nie da się całkowicie usunąć. Twarda woda i kamień w niej zawarty mocno wnikają wgłąb. Jest preparat Adex który do szorstkiego kamienia można zastosować wówczas wyciągnie zacieki z głębi kamienia. Krem Solved działa powierzchownie i w tym przypadku tak było.
2021-09-01

Krem przy średnich zabrudzeniach od wody przy pierwszym stosowaniu usuwa 100% kamienia. Zwykłymi preparatami do 30 zł nie usuniecie takich zabrudzeń - stosowałem i coś o tym wiem. Przy zapuszczonych miejscach na blacie granitowym (koło kranu) trzeba stosować kilkukrotnie. Polecam jednak odstęp jednodniowy przy aplikacji, zauważyłem, że na drugi dzień kamień łatwiej schodzi :) Mój blat był wyjątkowo zapuszczony i myślę, że 3 dni czyszczenia i będzie błyszczał jak nowy. Jeśli ktoś się zastanawia to warto.

2021-02-14

Środek bardzo skuteczny, zgodny z oczekiwaniami. Polecam!

2019-07-05

Niestety, mimo kilkukrotnego użycia, nie usunął plam z wody i mydła.:(((

2019-07-03

Szybko i sprawnie usunął kółko po szklance z parapetu. Polecam.

2019-05-05

U nie preparat sprawdził się bez zarzutu. Zaległy kamień został usunięty.

2019-03-08

W tej cenie ok ale bez rewelacji

Odpowiedź sklepu
Krem przed użyciem należy dokładnie wymieszać przez wstrząśnięcie. W innym przypadku jego właściwości będą ograniczone.
2018-08-27

Dobry preparat. Kamień usunięty :)

2018-08-08

Polecam, usunął bez trudu pozostałości po wodzie.

2018-05-06

Polecam ten krem dobrze poradził sobie z zaciekami przy zlewie.

2018-04-16

bardzo szybko wyczyścił stare zacieki na blacie kuchennym. Polecam.

Napisz swoją opinię

SOLVED krem do czyszczenia

Delikatny krem do czyszczenia kamienia. Usuwa kamień osadzający się z wody, zacieki po mydłach i płynach 

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

+
127,00 zł
155,00 zł
Oszczędzasz 28 zł
+ +
183,00 zł
209,00 zł
Oszczędzasz 26 zł

Moje ulubione produkty

close
close

LISTWA...

close

STOJAK, KOBYŁKA...

close

UCHWYT DO PŁYT...

close

LISTWA...

close

DEFROSTONE (Snow...

close

Blocker Flekk...

close

AP-209 Pasta...

close

CalxOut (dawniej...

close
close

QUARTZ PROTECT

close

zlew QUARTZ 755

close

Piła do marmuru...

close
close

Otwornica...

close

Lithofin...

close

DO ZMYWANIA I...

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

DAYSTONE (...

close

QUARTZ CLEAN

close
close

LAKIER ZE...

close

Dynasil WET...

close
close

DYNASIL KLINKIER

close

Lampion nagrobkowy

close

LAMPION kamienny...

close

Wysięgnik 2-...

close

WEXA Lithofin

close

BERO Lithofin...

close

MEBA CLEAN...

close

LATIO koncentrat

close

HYDROSTONE MAX...

close

KONIG

close

Impregnat do...

close

ALGES koncentrat

close

Zestaw do...

close
close
close

Dynasil Renowal...

close

Klej SUPER LEIM...

close

EGOPOXID 2000 Rapid

close

ADEX Koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

Klej APOLLON...

close

Dynasil OIL...

close

QUARTZ...

close

AP-312 Pasta do...

close

BLOCKER FLEKK

close
close

AP-K2 Płyn do...