favorite Zapisz do ulubionych
5
5

QUARTZ CLEAN czyszczenie zlewozmywaków

68,00 zł (Cena z VAT)

Specjalistyczny preparat do skutecznego czyszczenia zlewozmywaków granitowych, kwarcowych, blaszanych oraz z konglomeratu.

- szybkie i skuteczne działanie

- usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia

- długotrwały efekt odświeżenia zlewozmywaka 

Ilość

Preparat Quartz clean

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków QUARTZ clean w sprayu to wysokiej jakości preparat, który poradzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Jest to preparat o wyjątkowo mocnym działaniu, dzięki czemu sprawdza się nawet w przypadku złogów i powierzchni, które dawno nie były poddane czyszczeniu. Unikatowy skład usuwa również zaciemnienia pochodzenia organicznego, które powstają podczas codziennego użytkowania zlewozmywaka. Już po paru sekundach od użycia zobaczysz jak niesamowicie działa ten preparat. Produkt posiada właściwości rozjaśniające oraz nadaje nowy blask zlewozmywakom, których już od dawna nie mogliście się doczyścić. Czyszczenie zlewu granitowego dzięki Quartz clean staje się prostsze.

SPOSÓB UŻYCIA:

Środek do czyszczenia zlewozmywaków granitowych nanosimy bezpośrednio na zanieczyszczoną powierzchnię spryskując dokładnie, czekamy ok 15 minut po czym zruszyć zabrudzenia miękką szczotka lub gąbką i obficie spłukać wodą. W przypadku braku pełnych efektów, czyszczenie należy powtórzyć pozostawiając preparat na dłuższy czas do 60 minut. Po wyczyszczeniu i wyschnięciu zlewu zalecana jest impregnacja preparatem Quartz protect w celu ochrony przed ponownym zabrudzeniem oraz zlikwidowaniem powstałych podczas użytkowania zarysowań.

UWAGA: Ponieważ producent zmienia szatę graficzną etykiet oraz nazewnictwo na etykietach, towar może się różnić pod względem wizerunkowym. Zmiana nie wpływa w żadnym stopniu na jakość oferowanych produktów.

Czyszczenie zlewu granitowego

Każdy zlewozmywak wymaga czyszczenia. Kwestia tylko czym czyścimy zlew. Czy używamy ogólnych środków jak płyn do mycia naczyń czy mleczka do czyszczenia to zawsze trzeba zwrócić uwagę, że preparaty te nie są środkami dedykowanymi do tego celu. Czasami musimy się opracować szorując zlew a i tak nie osiągamy zadowalającego efektu końcowego.

Środek do czyszczenia zlewów 

Preparat przechowujemy w miejscu zaciemnionym w temperaturze powyżej +5 stopni Celsjusza przez okres 24 miesięcy od daty produkcji znajdującej się na etykiecie preparatu. Pojemność 250 ml spray. Jest jedynym tak skutecznym preparatem na rynku gwarantującym usunięcie i wywabienie plama ze struktury zlewu kwarcowego.

Środek do czyszczenia zlewozmywaków granitowych

Łatwe czyszczenie zlewu granitowego. Skuteczne czyszczenie zlewu z konglomeratu. Quartz Clean to odpowiedni preparat do gruntownego czyszczenia zlewów z zabrudzeń pochodzenia naturalnego a przecież wyłącznie takie produkty są używane w kuchni do przygotowywania posiłków.

Płyn do czyszczenia zlewów granitowych

Preparat do mycia zlewów Quartz Clean to preparat o działani samoczynnym bez konieczności szorowania. Preparat nanosimy poprzez aplikacje spray na całą powierzchnie zlew i pozostawiamy na ok 20 minut. Po tym czasie zlew spłukujemy wodą i pozostawiamy do wyschnięcia w celu nałożenia impregnatu Quartz Protect.

Czyszczenie zlewu

Zlewozmywaki granitowe, fragranituowe, kompozytowe czy kwarcowe czyścimy skutecznym środkiem Quartz Clean. Natomiast zlewozmywaki stalowe, chromoniklowe czy metalowe są bardziej trudne w utrzymaniu na których widać co chwilę odbici palców, mazaki i smugi które są ciężkie do usunięcia płynami. Dlatego bardzo dobrze do takich zlewów sprawdza się delikatny krem Solved, który posiada wszechstronne zastosowanie usuwając wiele domowych problemów. Po użyciu tego kremu zlewozmywaki stalowe nabierają połysku oraz lwica czystością.

Czym czyścić zlew granitowy franke?

Zlewozmywaki znanej firmy Franke jak i innych renomowanych firm również ulegają zabrudzeniom. Nie ma tak, że jedne się brudzą a drugie nie. Przy użytkowaniu kuchni występują tam różne produkty mniej lub bardziej barwiące. Dlatego preparaty zarówno do czyszczenia jak i impregnacji doskonale sprawdza się przy każdym rodzaju zlewozmywaków nie zależnie od ich producenta. Większość producentów bazuje na żywicach epoksydowych oraz piasku kwarcowym i mączki granitowej które wymagają impregnacji oraz podlegają zabrudzeniom.

Trwałość preparatu:Przechowywać w miejscu zaciemnionym w temperaturze powyżej +5 stopni Celsjusza przez okres 24 miesięcy od daty produkcji znajdującej się na etykiecie preparatu.

pojemność 250 ml spray

RozwińZwiń

Opinie

2023-10-17

Rewelacyjny i bardzo wydajny produkt. Mam biały, granitowy zlew - wciąż wygląda jak nowy. Ten środek radzi sobie z każdym zabrudzeniem, wystarczy spryskać i odczekać 15min. Jedno opakowanie wystarczyło mi na ok. 5 miesięcy. Na YouTube jest filmik jak działa, ale najlepiej sprawdzić samemu ;)

2023-09-20

Rewelacyjny. Plamy ze zlewozmywaka zeszły!

2023-08-10

Sprawnie, szybko i skutecznie tak można opisać ten preparat jak zadziałał na zlewie w kuchni. Jedyny minus to zapach ale bardziej na działaniu mi zależało.

2023-04-18

Preparat SZOK. Na moich oczach w ciągu paru sekund zlew się rozjaśnił a ciemne plamy trudne do usunięcia wcześniej zniknęły. To jakieś cuda.

2022-09-19

Kupiłam ten środek razem z impregnatem i cieszę się że je znalazłam w tym sklepie. Dobrze się sprawiły i zlew wygląda bardzo ładnie.

2022-08-18

Środek szybko usunął czarne przebarwienia na białym zlewie. Oczom nie wierzyliśmy jak może tak łatwo usunąć brud bez szorowania a my tyle czasu próbowaliśmy wszelakich domowych sposobów.

2021-02-15

Preparat pomimo mocnego zapachu działa doskonale. Nigdy wcześniej się spotkałam tak działającego środka chemicznego.

2020-08-31

Dobry produkt, polecam.

2020-08-10

Niesamowicie skuteczny środek w przypadkach gdy inne pozostają nieskuteczne

2020-03-28

Jestem pod wrażeniem działań tego środka. idealni wygląda zlew po użyciu płynu. Polecam

2020-01-04

Środek czyści pięknie. Nawet nie przypuszczałem że uda się aż tak wyczyścić.

Napisz swoją opinię

QUARTZ CLEAN czyszczenie zlewozmywaków

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków granitowych - spray.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

+
148,00 zł
158,00 zł
Oszczędzasz 10 zł

Moje ulubione produkty

close

PRZECIW PLAMOM...

close

Uchwyt, nosidło...

close

Zestaw do...

close

Szlifierka do...

close

POLITURA PASTA...

close

Wiertło do...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

Piaskarka...

close

DAYSTONE COVER...

close

Dynasil WET...

close

Szczotka do...

close

klej i szczeliwo...

close

Kamienie...

close

WEXA Lithofin

close

SUPER MAR pasta...

close

HYDROSTONE MAX...

close

Hydrostone NANO...

close
close

SEA B-CHEM

close

Blocker Flekk...

close

Zestaw przeciw...

close

Lampion nagrobkowy

close

QUARTZ PROTECT...

close

Róża

close

WORKI FILTRACYJNE

close

Lithofin FVE...

close

Stół obrotowy...

close

AP-101 Impregnat...

close

Zestaw do...

close

Filc polerski do...

close

BERO Lithofin...

close

AP-102 Impregnat...

close

AP-103 WET LOOK...

close

BETAWAX impregnat

close
close

HYDREX TENAX...

close

AP-104 NANO...

close

ZESTAW do...

close

Marmolit Solid...

close

Zestaw do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

MEBA PROTECT...

close

Klej-szpachla...

close

ODLEW JEZUSA...

close

QUARTZ CLEAN...

close

QUARTZ...

close

POLITURA KREM...

close

Uchwyt, chwytak,...

close

Pasta R52

close

wizerunek Jezusa...

close

Ławeczka składana

close

AP-206 Samo...

close

Klej APOLLON...

close

TIX E PLUS 1,5kg...

close

Impregnat efekt...

close
close
close

Litery CYRYLICA...

close

Wet&Strong WS...

close

PODSTAWOWA...

close

AP-209 Pasta...

close

Zestaw do...

close
close

Klej poliestrowy...

close
close

BLOCKER FLEKK

close

Daystone FLOOR...

close

AGER impregnat

close

DEEPER TENAX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

DAWID Piaskarka...

close

CTS SG -2...

close
close

TENAX BLACK 67

close

Diamentowe dyski...