favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

QUARTZ CLEAN czyszczenie zlewozmywaków

68,00 zł (Cena z VAT)

Specjalistyczny preparat do skutecznego czyszczenia zlewozmywaków granitowych, kwarcowych, blaszanych oraz z konglomeratu.

- szybkie i skuteczne działanie

- usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia

- długotrwały efekt odświeżenia zlewozmywaka 

Ilość

Preparat Quartz clean

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków QUARTZ clean w sprayu to wysokiej jakości preparat, który poradzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Jest to preparat o wyjątkowo mocnym działaniu, dzięki czemu sprawdza się nawet w przypadku złogów i powierzchni, które dawno nie były poddane czyszczeniu. Unikatowy skład usuwa również zaciemnienia pochodzenia organicznego, które powstają podczas codziennego użytkowania zlewozmywaka. Już po paru sekundach od użycia zobaczysz jak niesamowicie działa ten preparat. Produkt posiada właściwości rozjaśniające oraz nadaje nowy blask zlewozmywakom, których już od dawna nie mogliście się doczyścić. Czyszczenie zlewu granitowego dzięki Quartz clean staje się prostsze.

SPOSÓB UŻYCIA:

Środek do czyszczenia zlewozmywaków granitowych nanosimy bezpośrednio na zanieczyszczoną powierzchnię spryskując dokładnie, czekamy ok 15 minut po czym zruszyć zabrudzenia miękką szczotka lub gąbką i obficie spłukać wodą. W przypadku braku pełnych efektów, czyszczenie należy powtórzyć pozostawiając preparat na dłuższy czas do 60 minut. Po wyczyszczeniu i wyschnięciu zlewu zalecana jest impregnacja preparatem Quartz protect w celu ochrony przed ponownym zabrudzeniem oraz zlikwidowaniem powstałych podczas użytkowania zarysowań.

UWAGA: Ponieważ producent zmienia szatę graficzną etykiet oraz nazewnictwo na etykietach, towar może się różnić pod względem wizerunkowym. Zmiana nie wpływa w żadnym stopniu na jakość oferowanych produktów.

Czyszczenie zlewu granitowego

Każdy zlewozmywak wymaga czyszczenia. Kwestia tylko czym czyścimy zlew. Czy używamy ogólnych środków jak płyn do mycia naczyń czy mleczka do czyszczenia to zawsze trzeba zwrócić uwagę, że preparaty te nie są środkami dedykowanymi do tego celu. Czasami musimy się opracować szorując zlew a i tak nie osiągamy zadowalającego efektu końcowego.

Środek do czyszczenia zlewów 

Preparat przechowujemy w miejscu zaciemnionym w temperaturze powyżej +5 stopni Celsjusza przez okres 24 miesięcy od daty produkcji znajdującej się na etykiecie preparatu. Pojemność 250 ml spray. Jest jedynym tak skutecznym preparatem na rynku gwarantującym usunięcie i wywabienie plama ze struktury zlewu kwarcowego.

Środek do czyszczenia zlewozmywaków granitowych

Łatwe czyszczenie zlewu granitowego. Skuteczne czyszczenie zlewu z konglomeratu. Quartz Clean to odpowiedni preparat do gruntownego czyszczenia zlewów z zabrudzeń pochodzenia naturalnego a przecież wyłącznie takie produkty są używane w kuchni do przygotowywania posiłków.

Płyn do czyszczenia zlewów granitowych

Preparat do mycia zlewów Quartz Clean to preparat o działani samoczynnym bez konieczności szorowania. Preparat nanosimy poprzez aplikacje spray na całą powierzchnie zlew i pozostawiamy na ok 20 minut. Po tym czasie zlew spłukujemy wodą i pozostawiamy do wyschnięcia w celu nałożenia impregnatu Quartz Protect.

Czyszczenie zlewu

Zlewozmywaki granitowe, fragranituowe, kompozytowe czy kwarcowe czyścimy skutecznym środkiem Quartz Clean. Natomiast zlewozmywaki stalowe, chromoniklowe czy metalowe są bardziej trudne w utrzymaniu na których widać co chwilę odbici palców, mazaki i smugi które są ciężkie do usunięcia płynami. Dlatego bardzo dobrze do takich zlewów sprawdza się delikatny krem Solved, który posiada wszechstronne zastosowanie usuwając wiele domowych problemów. Po użyciu tego kremu zlewozmywaki stalowe nabierają połysku oraz lwica czystością.

Czym czyścić zlew granitowy franke?

Zlewozmywaki znanej firmy Franke jak i innych renomowanych firm również ulegają zabrudzeniom. Nie ma tak, że jedne się brudzą a drugie nie. Przy użytkowaniu kuchni występują tam różne produkty mniej lub bardziej barwiące. Dlatego preparaty zarówno do czyszczenia jak i impregnacji doskonale sprawdza się przy każdym rodzaju zlewozmywaków nie zależnie od ich producenta. Większość producentów bazuje na żywicach epoksydowych oraz piasku kwarcowym i mączki granitowej które wymagają impregnacji oraz podlegają zabrudzeniom.

Trwałość preparatu:Przechowywać w miejscu zaciemnionym w temperaturze powyżej +5 stopni Celsjusza przez okres 24 miesięcy od daty produkcji znajdującej się na etykiecie preparatu.

pojemność 250 ml spray

RozwińZwiń

Opinie

2023-10-17

Rewelacyjny i bardzo wydajny produkt. Mam biały, granitowy zlew - wciąż wygląda jak nowy. Ten środek radzi sobie z każdym zabrudzeniem, wystarczy spryskać i odczekać 15min. Jedno opakowanie wystarczyło mi na ok. 5 miesięcy. Na YouTube jest filmik jak działa, ale najlepiej sprawdzić samemu ;)

2023-09-20

Rewelacyjny. Plamy ze zlewozmywaka zeszły!

2023-08-10

Sprawnie, szybko i skutecznie tak można opisać ten preparat jak zadziałał na zlewie w kuchni. Jedyny minus to zapach ale bardziej na działaniu mi zależało.

2023-04-18

Preparat SZOK. Na moich oczach w ciągu paru sekund zlew się rozjaśnił a ciemne plamy trudne do usunięcia wcześniej zniknęły. To jakieś cuda.

2022-09-19

Kupiłam ten środek razem z impregnatem i cieszę się że je znalazłam w tym sklepie. Dobrze się sprawiły i zlew wygląda bardzo ładnie.

2022-08-18

Środek szybko usunął czarne przebarwienia na białym zlewie. Oczom nie wierzyliśmy jak może tak łatwo usunąć brud bez szorowania a my tyle czasu próbowaliśmy wszelakich domowych sposobów.

2021-02-15

Preparat pomimo mocnego zapachu działa doskonale. Nigdy wcześniej się spotkałam tak działającego środka chemicznego.

2020-08-31

Dobry produkt, polecam.

2020-08-10

Niesamowicie skuteczny środek w przypadkach gdy inne pozostają nieskuteczne

2020-03-28

Jestem pod wrażeniem działań tego środka. idealni wygląda zlew po użyciu płynu. Polecam

2020-01-04

Środek czyści pięknie. Nawet nie przypuszczałem że uda się aż tak wyczyścić.

Napisz swoją opinię

QUARTZ CLEAN czyszczenie zlewozmywaków

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków granitowych - spray.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

+
148,00 zł
158,00 zł
Oszczędzasz 10 zł

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

LÖSEFIX Lithofin

close

WEXA Lithofin

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

Zestaw do...

close
close

Klej epoksydowy...

close
close

Blocker Flekk...

close

QUARTZ TONER...

close
close

MEBA CLEAN...

close
close
close

LISTWA, SZYNA...

close

Wet&Strong WS...

close

AP-307 Silny...

close

AP-302 Łagodny...

close

LATIO silny...

close

ALGES koncentrat

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

Klej do granitu...

close

klej do kamienia...

close
close
close

Konsultacje o...

close

DYNASIL FX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Ekspertyza...

close

czcionka ROMANO...

close

AP-110...

close
close

GRAVESTONE płyn...

close
close
close
close
close

Protect Remover...

close

Pasta R52