favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

QUARTZ PROTECT impregnat do zlewozmywaków

90,00 zł (Cena z VAT)

Specjalistyczny preparat do skutecznej impregnacji zlewozmywaków granitowych, kwarcowych oraz z konglomeratu.

- skuteczne działanie

- konserwuje i niweluje niewielkie zarysowania 

- długotrwały efekt odświeżenia zlewozmywaka 

Ilość

Impregnat do zlewozmywaków Quartz Protect Specjalistyczny impregnat do skutecznego zabezpieczenia oraz pielęgnacji zlewozmywaków z konglomeratów granitowych, kwarcowych, a także blaszanych i ceramicznych. Preparat Quartz Protect konserwuje, odświeża i nadaje nowy blask. Niweluje drobne zarysowania oraz wyostrza kolor zlewozmywaka. W znaczący sposób ułatwia utrzymanie zlewu w czystości bez konieczności ponownego czyszczenia.
Stosując impregnat Quartz protect zapomnisz o brudnym i brzydkim zlewie, którego się do tej pory wstydziłeś.

SPOSÓB UŻYCIA: Preparat nanosimy na zanieczyszczoną powierzchnię dokładnie spryskując. Nadmiar preparatu wytrzeć miękką szmatką. Pozostawić do wyschnięcia. Przechowywać w miejscu zaciemnionym w temperaturze powyżej +5 stopni Celsjusza przez okres 24 miesięcy od daty produkcji znajdującej się na etykiecie preparatu.

pojemność 250 ml

Impregnat do zlewozmywaków 

Impregnat do zlewozmywaków Quartz Protect ma długotrwałe działanie. Zabezpiecza zlewozmywaki z granitu, kwarcu i konglomeratu przed przywieraniem zabrudzeń oraz wnikaniem ich w strukturę zlewozmywaka. Warto wypróbować ten środek i impregnować zlew preparatem Quartz Protect aby zlew ciagle był odświeżony i pięknie się eksponował.

Impregnacja zlewów granitowych

Do zlewów granitowych, fragranitowych, z konglomeratu, blaszanych i ceramicznych można stosować powyższe zabezpieczenie. Jednak trzeba mieć na uwadze że zlewozmywaki blaszane i ceramiczne mają zmniejszona higroskopijność do zera a więc użyty impregnat pozostanie całkowicie na ich powierzchni bez wniknięcia w ich strukturę.

Czym impregnować zlew granitowy?

Każdy zlewozmywak wymaga konserwacji tym bardziej jeżeli jest wykonany z granitu. Granit jako twarda skała jest odporny na zmiany temperatur, jest odporny na zarysowania lecz jak każdy kamień nie jest odporny na zaplamienia. Dlatego chcąc zachować piękny i estetyczny wygląd zlewu zawsze wymagana jest jego konserwacja aby zapobiegać brudzeniu się.

Impregnat do zlewu granitowego

Impregnatów na rynku jest bardzo dużo tylko który wybrać. Dobry impregnat do zlewozmywaków taki który dobrze się wchłania eksponując barwę kamienia z którego zrobiony jest zlew a także który chroni dłuższy czas przed wnikaniem zabrudzeń. Preparat Quart Protect doskonale sprawdza się przy zlewozmywakach szczególnie tam gdzie są intensywnie użytkowane.

Impregnat do zlewu granitowego czarnego

Zlewozmywaki kolorze czarnych są szczególnym utrapieniem w kuchniach. Granit czarny jest ładny pod warunkiem, że jest czysty. Każdy choćby najmniejszy brud pozostały na powierzchni zlewu jest od razu widoczny i rzucający się w oczy. DLatego oferowany impregnat pozostawia na powierzchni komory zlewy mikrofilm zabezpieczający przed przywieraniem zabrudzeń oraz uwydatniający głębię koloru zlewozmywaka.

Impregnacja zlewu granitowego Castorama

Wykonanie zabezpieczenia komory zlewu jest bardzo proste. Wystarczy po wyczyszczeniu zlewu preparatem Quartz Clean osuszyć komorę a następnie na sucha powierzchnię spryskać impregnat Quartz Protect i pozostawić na około kwadrans. Po tym czasie można suchym ręcznikiem papierowym przetrzeć równomiernie komorę zlewu i pozostawić do wyschnięcia. Żaden impregnat dostępny w sieciach marketów nie jest w stanie dorównać właściwościom proponowanego impregnatu oraz jego atutom.

Impregnat do zlewozmywaków granitowych

Impregnat do wysokich właściwościach ochronnych do zlewozmywaków kamiennych powinien być kaloryczny. Ponieważ zlewozmywaki posiadają niska skłonność do absorpcji wody to impregnat musi być mocno wchłanialny i ingerujący w strukturę zlewu aby jego wniknięte pozostałości sprawdzały się pod katem jego ochrony. Oznacza to że im bardziej impregnat jest tłusty tym jego ochrona będzie lepsza. Nie należy jednak mylić impregnatu do oleju jadalnego ponieważ olej jadalny posiada właściwości przyciągające zabrudzenia i często się zdarza, ze zamiast czystego zlewu mamy bardziej zabrudzony.

RozwińZwiń

Opinie

2023-05-07

Perfekcyjny preparat nablyszczyl zlewozmywak . Profesjonalne doradztwo i podejście do klienta. Serdecznie polecam

2022-09-19

Impregnat ładnie przylega do komory zlewu i dobrze się trzyma.

2021-10-19

Polecam dobrze zabezpiecza zlew. Brud się nie łapie i kolor świeżo wygląda

2021-04-20

Bez niego nie funkcjonuje.Moj zlewozmywak byl szar a nie czarny.Po zastosowaniu preparatu jest znowu piekny.Cala woda splywa szybko. A jak się zabrudzi tylko ciepła woda i znowu jest czysty. Po dobrym pokryciu preparatem starcza na tydzień czystego zlewozmywaka w kuchni Ładnie tez nabłyszcza kran, ale uwaga poznikają napisy lub oznaczenia ciepła zimna woda.

2020-01-19

Działa bardzo skutecznie woda ani brud teraz nie przywiera

2019-12-29

Impregnat faktycznie konserwuje zlew bardzo dobrze. Opis zgodny ze stanem faktycznym. Pomimo ceny warto zainwestować. Nie plami się w ogóle teraz.

Napisz swoją opinię

QUARTZ PROTECT impregnat do zlewozmywaków

Impregnat do zlewozmywaków granitowych  - spray.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

68,00 zł
+
148,00 zł
158,00 zł
Oszczędzasz 10 zł

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

HYDROSTONE WET...

close

GRAVESTONE płyn...

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

ROMANO litery ze...

close
close

Wełna wata...

close

Diamentowe dyski...

close

LÖSEFIX Lithofin

close

Piaskarka...

close

Lithofin ASR Pro...

close

Protect Remover...

close

WEXA Lithofin

close

Dysza do...

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

RENOWAL ODR...

close

AP-103 WET LOOK...

close

CLEANER (dawniej...

close

Zestaw do...

close
close

AP-312 Pasta do...

close
close

Dynasil OIL...