• Obniżka
favorite Zapisz do ulubionych
5
5

P-600 Podnośnik podciśnieniowy, przyssawka próżniowa

tag_faces 304 pkt w Programie Lojalnościowym (1 pkt = 1 zł)
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 6 600,00 zł brutto
Stara cena: 6 400,00 zł (brutto)
6 080,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 6 600,00 zł brutto
6 400,00 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant

- posiada sygnalizator dźwiękowy i świetlny spadku ciśnienia powietrza
- łatwy w obsłudze
- posiada certyfikat CE
- wymienna uszczelka ssąca
- do każdego rodzaju kamienia, szkłam metalu
- transportuje powierzchnie gładkie i szorstkie 

Ilość

tag_faces 304 pkt w Programie Lojalnościowym (1 pkt = 1 zł)

Chwytak

Chwytak podciśnieniowy przystosowany do płyt transportowania, przenoszenia pomiędzy stanowiskami pracy polerowanych, szorstkich płomieniowanych płyt kamiennych a także szkła czy metalu. Urządzenie o symbolu P-600 jest w wersji podstawowej, posiada zasilanie na sprężone powietrze, które wytwarza podciśnienie zasysając płytę gotową do transportu.

Podnośnik

Sprężone powietrze podłącza się i otwiera zaworek, który spowoduje wytworzenie próżni pomiędzy płytą a uszczelką– zasysanie płyty. Nowoczesna forma przyssawki pozwala na samodzielną wymianę zużytej uszczelki bez konieczności wymiany całej przyssawki jak ma to miejsce przy starszych modelach.

Przyssawka próżniowa do przenoszenia płyt kamiennych model P-600 lub z pompką ręczną o symbolu P-600U


Podnośnik spełnia wszelkie wymogi bhp, wyposażony jest w system ostrzegawczy ( akustyczny oraz świetlny ) informujący o niskim poziomie próżni w podnośniku. Model chwytaka o symbolu P-600 lub P-600  posiada wymiary przyssawki 600x250 mm

Pozwala na podnoszenie elementów o maksymalnym ciężarze do 600 kg w poziomie.

Model podnośnika P-600 U posiada ręczną pompkę do ręcznego wykonania próżni w przypadku braku posiadania zasilania sprężonym powietrzem.

Produkt na zamówienie.
Wymagana przedpłata.
Termin realizacji do 7 dni.

Chwytaki próżniowe

Chwytaki tego typu nie posiadają szczęk samozaciskowych, które trzymają materiał. Materiał jest przyssane do podnośnika podczas transportu. Dopiero zwolnienie próżni w postaci wpuszczenia powietrza pod uchwyt doprowadza do zwolnienia materiału. Chwytaki oferowane w naszym sklepie posiadają dodatkowo system ostrzegania dźwiękowego oraz sygnalizator świetlny przed niskim ciśnieniem próżniowym co zwiększa bezpieczeństwo a obecni użytkownicy sobie bardzo chwalą.  

RozwińZwiń

Opinie

2025-08-26

Sprzęt solidny i profesjonalny. Tak samo jak obsługa sklepu. Sklep i produkt godny polecania.

2024-10-13

Doskonale sprawdził się przy granicie płomieniowanym na budowie

2024-05-14

Kupiłem już drugie takie urządzenie. Nie znalazłem lepszego na rynku. Trzyma solidnie i mega przyspiesza pracę.

2024-04-09

Polecam ten podnośnik. Teraz praca to przyjemność a nie męka. Samo urządzenie jest rewelacyjne i bardzo pewne w użytkowaniu. Czujnik i sygnalizator to rozwiązanie super. Polecam.

2023-08-15

Urządzenie rewelacyjne dla mnie przy montażu dużych płyt chodnikowych. Pompka sprawdza się-idealnie bez konieczności używania sprężonego powietrza. Polecam

2023-04-11

Podnośnik doskonale się sprawdza podczas pracy. Odciążył pracowników niesamowicie. Zdecydowanie polecam.

Napisz swoją opinię

P-600 Podnośnik podciśnieniowy, przyssawka próżniowa

Podnośnik służy do przenoszenia elementów i płyt kamiennych na stanowisku pracy oraz na budowie.

Napisz swoją opinię

Nie, podnośnik posiada pompkę, którą można wytworzyć próżnię wówczas podłączenie sprężonego powietrza nie jest wcale wymagane.

Podnośnik próżniowy wyposażony jest w sygnalizator świetlny jak i dźwiękowy. Jeżeli ciśnienie w próżni spadnie automatycznie system ostrzegawczy zaczyna działać sygnalizując operatorowi migających światełkiem oraz syreną dźwiękową.

Tak, podczas przeprowadzonych prób podnośnik bez problemu transportował tablicę nagrobkową oklejona folią 0,4 mm dopiastowania liter.
Dodatkowo sprawdziliśmy jego stabilność podczas przenoszeni atbalicy po wypiaskowaniu liter i efekt również był w pełni zadowalający.

Nie, nie ma potrzeby zasilania prądem elektrycznym podnośnika podczas pracy. Zasilanie potrzebne jest wyłącznie do naładowania baterii przy systemie ostrzegania o spadku ciśnienia w próżni wyłącznie raz na jakiś czas.

Tak, podnośnik posiada stalowy uchwyt do mocowania na każdym sprzęcie transportowym począwszy od wózków widłowych, koparek, ładowarek itp.

Szybkość zużycia się uszczelki zależy od warunków pracy oraz materiału jaki transportujemy. Na materiałach gładkich, polerowanych uszczelka wytrzymuje parę lat. Natomiast na materiałach szorstkich, płomieniowanych uszczelka może wytrzymać parę miesięcy. Najcięższymi warunkami dla uszczelek tych podnośników są warunki mokre i materiał ostry (szorstki).

Tak, przyssawka próżniowa należy do bardzo bezpiecznych urządzeń podczas wykonywanego transportu. Posiada bardzo dobry system ostrzegania oraz dobrze przylegające (zasysające) uszczelnienia.

Zdecydowanie tak. Urządzenie to jest wystarczające dla jednej osoby podczas załadunku suwnicami, wysięgnikami czy żurawiami hds. Urządzenie w parę sekund jest gotowe do przenoszenia ciężkich ładunków w jedna osobę gdzie do tej pory bez tego urządzenia prace ta musiało wykonywać od 4-6 osób. Wszyscy klienci, którzy zakupili takie urządzanie nie widzą teraz pracy bez niego.

Podnośnik podciśnieniowy nie może transportować materiał w pionie.  jednak istnieje możliwość podniesienia materiału do pozycji pod katem 45 stopni.
Do transportu materiały całkiem w pionie służą chwytaki samozaciskowe.

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

+ +
173,80 zł
173,80 zł
+ + + +
8 600,00 zł
8 600,00 zł

Moje ulubione produkty

close

Klej...

close

Marmolux...

close

Granolux...

close

SurfaPore™ Wet...

close

TIX E PLUS 1,5kg...

close

AP-304...

close
close

Dynasil WET...

close

STONE DOCTOR -...

close

Wiertło do...

close

Kucie liter w...

close

WS-3000 Wet &...

close
close

P-900/450...

close

Pompa...

close

SLAB TRANSPORTER...

close

NANOPHOS...

close

Klej do granitu...

close

GRAVESTONE płyn...

close

Zestaw do...

close

QUARTZ...

close

BERO Lithofin...

close
close
close

AP-110...

close
close

Otwornica z...

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

Zestaw do...

close

PODSTAWKA POD...

close

DYNASIL EPS –...

close

Tablica...

close
close

Litery na pomnik...

close

Kod QR na nagrobku

close

AP-312 Pasta do...

close

ADEX środek do...

close

AP-302 Łagodny...

close

AP-207 Pasta...

close

POLITURA KREM...

close

POLITURA PASTA...

close
close

CLEANER...

close

Blocker Flekk...

close

P-600 Podnośnik...

close

PRO STONE -...

close

AP-K2 Płyn do...

close

klej do kamienia...

close

AKEMI...

close

DYNASIL BETON...

close
close

DYNASIL FX...

close

BETAWAX...

close
close

Pasta OIL FREE...