favorite Zapisz do ulubionych
4
4

KONIG

64,00 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant
 Farbka Konig przeznaczona do malowania napisów na kamieniu.
Ilość

Farbka niemieckiej firmy Konig to produkt wysokiej jakości przeznaczony do malowania napisów na kamieniu. Wysoce wytrzymała na warunki atmosferyczne, promenowanie UV, deszcz, śnieg i mróz. Trwałość farbki w skrajnych warunkach zewnętrznych min. 8 lat.
Dostępne kolory : złoty, srebrny, biały, czarny. Poj. 100ml.

Farba do malowania liter w kamieniu

Malowanie liter na pomnikach powinno sprawiać dobry efekt wizualny. Nieodłącznym elementem malowania - jest wybór odpowiedniej farby do nagrobków. Wielu klientów zastanawia się jaką farbę wybrać. Warto poświęcić chwilę uwagi na zapoznanie się z ofertą marki Konig, która proponuje świetny produkt, służący do malowania liter na nagrobkach.

Farba do nagrobków

 Jeśli szukasz farby do malowania liter na kamieniu - farba do nagrobków Konig może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jest to wysokiej jakości produkt niemieckiej marki, stworzony do liternictwa nagrobnego. Farba jest dostępna w czterech kolorach. Konkurencyjna cena oraz wysoka jakość produktów zachęca do zapoznania się z ofertą farby Konig.

Farba do liter na pomniku 

   Farba Konig cechuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i promienie UV, więc świetnie sprawdza się na zewnątrz. Śnieg, deszcz czy mróz nie są jej straszne. Trwałość farby w niekorzystnych warunkach określa się na minimum 8 lat. To świetne rozwiązanie dla osób, które przede wszystkim cenią sobie jakość. 
   Konig - czyli farba do malowania liter w kamieniu, stworzona jest z najwyższej jakości surowców. W idealny sposób spełnia zadanie malowania liter na nagrobkach. To świetna inwestycja, która przełoży się na trwały efekt wizualny. Farba dostępna jest w kolorach:
• srebrnym
• złotym
• białym
• czarnym
   Pojemność farby Konig to 100ml. Cena jest bardzo korzystna i wynosi 64 zł. Farba jest rekomendowana i polecana przez klientów, którzy zaufali niemieckiej marce Konig. To idealny produkt, który zapewni satysfakcję z wykonanej pracy.
RozwińZwiń

Opinie

2021-09-15

Farba bardzo dobrze kryła stare wykute litery. Bardzo szybko wysychała co pozwalało sprawnie malować bez zamazywania. Efekt odnowionego nagrobka przeszedł nasze najśmielsze oczekiwana. Polecam farba super.

2018-04-27

Dobrej jakości farbka , szybka wysyłka , polecam

2017-11-10

Farba bardzo droga, zasugerowałem się 8-letnią gwarancją, więc warto dopłacić, ale okazało się inaczej.
Malowany był nią nagrobek konkretnie litery niestety nawet nie pokryła dobrze starej farby, ścieranej wcześniej papierem.
Moim zdaniem źle dobrana jest mieszanka farby za dużo jest w niej bezbarwnej cieczy, a za mało składnika podobnego do brokatu.
Za tą cenę można kupić 6 opakowań popularnego złotolu który jest o wiele lepszą farbą.
Nie polecam.

Odpowiedź sklepu
Farbkę przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć i wymieszać aby zrobiła się jednolita konsystencja. Farbka posiada dwa składniki które oddzielają się od siebie i w przypadku nie wymieszania przed użyciem farbka nie będzie kryła a nawet może nie wysychać.
2017-05-11

Dobrej jakości farbka do liter. Przeprowadzałem próby myjką ciśnieniową i nawet jej nie ruszyło.

Napisz swoją opinię

KONIG

 Farbka przeznaczona do malowania napisów na kamieniu: złota,srebrna,biała,czarna.

Napisz swoją opinię

Moje ulubione produkty

close

WORKI FILTRACYJNE

close

Marmolit Solid...

close

Zdjęcie na...

close

Szczotka do...

close
close

DYNASIL BETON

close

Pasta R52

close

DAYSTONE (...

close

! ZESTAW DO...

close

SOLVED krem do...

close
close

WEXA Lithofin

close

KONIG

close

GREASY OUT...

close
close
close

Zestaw do...

close

GRAVESTONE...

close

Głowa Jezusa

close

HYDROSTONE WET...

close

AP-303 Mocny...

close

FLEX CS 60 WET

close

LISTWA...

close

STOJAK, KOBYŁKA...

close

UCHWYT DO PŁYT...

close

ADEX Koncentrat

close

LISTWA...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

HI-3000

close

Rzepy do...

close

QUARTZ...