favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

SUPER MAR pasta polerska do kamienia w płynie

97,00 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant

DO ZASTOSOWANIA NA:

• MARMUR

• GRANIT

• KAMIEŃ NATURALNY I SZTUCZNY

• KAMIEŃ POROWATY

• WAPIEŃ

• BETON

• MOZAIKA

Ilość

Płynna mieszanka wosków do polerowania każdego rodzaju kamienia. Można używać ręcznie lub za pomocą automatycznych maszyn do polerowania. Nadaje się do polerowania narożników i krawędzi marmurów, granitów, trawertynu, płytek i mozaiki, przy których użycie maszyny ściernej jest trudne. Podkreśla kolor kamienia. Dzięki łatwej aplikacji może być stosowany na ścianach i na nierównych powierzchniach, takich jak rzeźbiony kamień i inne konstrukcje kamienne. Produkt można nakładać na każdy rodzaj kamienia, który został wypolerowany powyżej #400, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Powierzchnia staje się wodoodporna. Tworzy trwałą powłokę która nie żółknie i nie łuszczy się.

APLIKACJA:

Przeczytaj uważnie etykietę. Nakładaj produkt na małą powierzchnię przed każdym użyciem, aby określić łatwość aplikacji i czy przynosi pożądane rezultaty. Upewnij się, że powierzchnia jest czysta i wolna od wosków lub innych powłok. Upewnij się, że obszar aplikacji jest dobrze wentylowany. Nanieś płyn na czystą, suchą powierzchnię za pomocą niepylącej szmatki . Nałożyć produkt równomiernie na powierzchnię (powierzchnia powinna być czysta i wolna od kurzu). Pozostaw do wyschnięcia na 5 do 10 minut, w zależności od temperatury. Jeśli kamień jest zbyt porowaty lub niewystarczająco wypolerowany, drugą warstwę można nałożyć 20 minut po pierwszej warstwie w kierunku przeciwnym do pierwszej warstwy. Aby osiągnąć bardzo wysoki poziom polerowania, przetrzyj powierzchnię cienką stalą (nr 1) lub szczotką, a w razie potrzeby suchą miękką ściereczką. Możliwe jest również polerowanie kamienia za pomocą maszyny do polerowania (maks. 2000 obr / min) wyposażonej w tackę do polerowania. Po nałożeniu produktu na podłogę można go wypolerować za pomocą maszyny ściernej wyposażonej w stalowy pad.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasta polerska do konglomeratu
Pasta polerska do konglomeratu to specjalistyczny produkt przeznaczony do pielęgnacji i odnawiania powierzchni wykonanych z konglomeratów kwarcowych, marmurowych czy granitowych. Jest to wysoce efektywny środek, który służy do usuwania drobnych zarysowań, plam czy innych defektów powierzchniowych, jednocześnie przywracając oryginalny połysk i głębię koloru materiału.

Formuła pasty polerskiej zawiera mieszankę mikrościeralnych substancji i specjalnych dodatków, które delikatnie i skutecznie polerują powierzchnię konglomeratu bez ryzyka uszkodzenia. Pasta może być stosowana ręcznie lub z użyciem maszyny polerskiej, co ułatwia aplikację i zwiększa efektywność polerowania, szczególnie na większych powierzchniach.

Pasta polerska do granitu
Pasta do granitu to wysokoefektywny produkt przeznaczony do konserwacji i renowacji powierzchni granitowych. Stosowana jest głównie do przywracania blasku, usuwania drobnych zarysowań oraz zmatowień, które mogą pojawić się na granitowych blatach, podłogach, schodach czy innych elementach wykończeniowych wykonanych z tego kamienia.

Produkt ten jest idealny dla osób szukających szybkiego i efektywnego sposobu na odnowienie i ochronę swoich granitowych powierzchni bez ryzyka uszkodzenia. Regularne stosowanie pasty polerskiej nie tylko zwiększa estetyczny wygląd granitu, ale także zabezpiecza kamień przed działaniem szkodliwych substancji i ułatwia jego codzienne czyszczenie.

Pasta polerska do kamienia
Pasta polerska do kamienia to uniwersalny produkt, zaprojektowany do polerowania i konserwacji różnego rodzaju powierzchni kamiennych. Jest skuteczna w przywracaniu blasku i usuwaniu drobnych zarysowań, dzięki czemu znakomicie sprawdza się w pielęgnacji marmuru, granitu, kwarcu, wapienia oraz innych rodzajów kamienia naturalnego. Pasta polerska jest szczególnie ceniona za swoją wszechstronność i efektywność w odnawianiu oraz ochronie kamieni stosowanych w różnych warunkach.

Pasta polerska do polerowania kamienia
Pasta polerska jest szczególnie ceniona za swoją wszechstronność i efektywność w odnawianiu oraz ochronie kamieni stosowanych w różnych warunkach. Marmur, będący stosunkowo miękkim i porowatym kamieniem, odzyskuje dzięki niej naturalny połysk, podczas gdy trwały i odporny granit zyskuje z powrotem swoją oryginalną głębię kolorów. Pasta jest także idealna do delikatnych powierzchni kwarcowych, które wymagają ostrożnej pielęgnacji oraz do wapienia, którego miękka, porowata struktura wymaga szczególnie delikatnego traktowania. Łatwa w aplikacji, pasta szybko daje widoczne rezultaty zarówno przy użyciu ręcznym, jak i maszynowym, co czyni ją odpowiednią dla profesjonalistów oraz użytkowników domowych. Regularne stosowanie pasty nie tylko poprawia wygląd kamienia, ale również tworzy na jego powierzchni warstwę ochronną, która pomaga chronić przed dalszymi uszkodzeniami i ułatwia codzienne czyszczenie.

RozwińZwiń

Opinie

2020-03-28

Na posadzce marmurowej sprawdził się bardzo dobrze. Piękny połysk się zrobił.

Napisz swoją opinię

SUPER MAR pasta polerska do kamienia w płynie

Płynna mieszanina wosków do nabłyszczania powierzchni. Do zastosowań profesjonalnych.

Napisz swoją opinię

ZUŻYCIE:

25 - 35 m2/ L w zależności od chłonności powierzchni. Zużycie ma charakter orientacyjny i odnosi się do pojedynczej powłoki produktu.

Przechowywać w temperaturze od 3 ° C do 30 ° C.

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

105,00 zł
+
115,00 zł
125,00 zł
Oszczędzasz 10 zł
+
175,00 zł
185,00 zł
Oszczędzasz 10 zł

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...