favorite_border Zapisz do ulubionych
4
4

Blocker Flekk WET impregnat pogłębiacz koloru

Hydrostone Gold impregnat
76,00 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant
Właściwości preparatu: 
- Podkreśla i wyostrza strukturę kamienia
- Bardzo dobre właściwości ochronne 
- Do powierzchni polerowanych i szorstkich
- Zabezpiecza przed wodą i olejami


Ilość

 Impregnat doskonale pogłębia kolor  kamienia naturalnego jak i wyrobów kamienio podobnych.
 Impregnat pogłębiający kolor kamienia jest odpowiednikiem impregnatu AGER.


 

Impregnat do kamienia naturalnego efekt mokrego kamienia 

BlockerFlekkWET  dzięki łatwemu łączeniu się z podłożem szybko wysycha nie pozostawiając smug, jednocześnie poprawiając wygląd poprzez pogłębienie koloru. Powierzchnie impregnowane wykazują właściwości ochronne przed wodą, zabrudzeniami, porastaniem mchów, glonów oraz rozwojem mikroorganizmów. Preparat posiada właściwości oleofobowe przed wnikaniem tłuszczy i olejów. Jest odporny na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Pogłębienie koloru jest trwałe i nieodwracalne. Impregnat nie tworzy powłoki na powierzchni, pozwala na oddychanie powierzchni i jest paroprzepuszczalny.  być stosowany zarówno
ZASTOSOWANIE

Impregnat do kamienia naturalnego efekt mokrego kamienia BlockerFlekkWET znajduje zastosowanie na blatach kuchennych i łazienkowych, posadzkach, elewacjach, murach, schodach, tarasach i podjazdach czy nagrobkach. Preparat doskonale sprawdza sie na wszelkich powierzchniach kamiennych  gładkich, polerowanych jak i szorstkich płomieniowanych, groszkowanych czy łamanych.
.Nadaje się również do wyrobów z betonu,gipsu, ceramiki i klinkieru. Impregnat można stosować wewnątrz budynku bez obaw o jego szkodliwe działanie.Impregnat zachowuje powierzchnię o pogłębionej barwie z jednoczesną ochroną hydro i oleofobową na długie lata.
 
SPOSÓB  UŻYCIA
Impregnat do kamienia naturalnego pogłębiający kolor BlockerFlekkWET nanosimy na powierzchnię natryskowo, pędzlem lub szmatką w zależności od podłoża. Preparat nanosimy grubo tak aby środek pokrył całą jego powierzchnię. Pozostawiamy na min. 20 minut do całkowitego wyschnięcia preparatu. Na powierzchniach mało chłonnych i polerowanych czas schnięcia może się wydłużyć. Na powierzchniach szorstkich w celu zwiększenia intensywności efektu mokrej powierzchni zaleca się nanoszenie preparatu dwukrotnie w celu wyeliminowania nierównomiernego wchłonięcia w obrabiany materiał. W przypadku stosowania na powierzchni gładkiej lub polerowanej preparat po wyschnięciu należy wypolerować suchą i czystą szmatką. Narzędzia czyścić rozpuszczalnikiem nitro.
Dużą zaletą tego impregnatu jest łatwość polerowania praktycznie bez wysiłku.
 
WYDAJNOŚĆ
Na powierzchniach szorstkich i chłonnych  od 6-10m2 / litr
Na powierzchniach gładkich i polerowanych mało chłonnych  od 10-25m2 / litr  
UWAGA: Ponieważ producent zmienia szatę graficzną etykiet oraz nazewnictwo na etykietach, towar może się różnić pod względem wizerunkowym. Zmiana nie wpływa w żadnym stopniu na jakość oferowanych produktów.
ZOBACZ DZIAŁANIE IMPREGNATU 


 

Impregnat do kamienia naturalnego efekt mokrego kamienia

Impregnat do kamienia naturalnego, który zapewnia efekt mokrego kamienia to impregnat potęgujący kolor. Takie impregnaty zwykle zawierają mocne polimery, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni kamienia i jednocześnie zapewniają ochronę kamienia. Dzięki temu kamień wygląda na mokry, a jego naturalne barwy są podkreślone.

Impregnat do kamienia pogłębiający kolor

Impregnat do kamienia pogłębiający kolor to specjalny preparat, który zwiększa intensywność naturalnych barw kamienia, jednocześnie zabezpieczając go przed zabrudzeniami i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. W zależności od rodzaju kamienia, dostępne są różne rodzaje impregnatów do pogłębiania koloru, które zawierają odpowiednie składniki dostosowane do właściwości danego kamienia. Przed użyciem impregnatu zawsze warto przetestować jego działanie na niewielkiej powierzchni kamienia, aby upewnić się, że uzyskany efekt jest zgodny z oczekiwaniami.

Efekt mokry kamień

Efekt mokrego kamienia to efekt, który po nałożeniu specjalnego preparatu na kamień naturalny sprawia, że kamień wygląda na mokry i nabiera intensywności kolorów. Ten efekt może być szczególnie pożądany w przypadku marmuru, granitu, łupków i innych kamieni o interesującej i ciemnej strukturze, gdyż po nałożeniu preparatu ich wzory i kolory są bardziej widoczne i wyraziste. Preparat do uzyskania efektu mokrego kamienia jest rodzajem impregnatu, który może również chronić kamień przed wilgocią, zabrudzeniami i plamami.

Pogłębiający kolor

Efekt potęgujący kolor to sposób na uzyskanie intensywniejszego koloru kamienia naturalnego, takiego jak granit czy marmur. Aby uzyskać ten efekt, stosuje się impregnaty lub woski, które penetrują strukturę kamienia i uwydatniają jego naturalne barwy. Impregnaty i woski z efektem potęgującym kolor są zazwyczaj bezbarwne i nie zmieniają odcienia kamienia, ale dzięki nim kamień wydaje się bardziej nasycony i głęboki w kolorze. Warto jednak pamiętać, że przed zastosowaniem impregnatu lub wosku z efektem potęgującym kolor, należy dokładnie oczyścić powierzchnię kamienia i sprawdzić, czy impregnat lub wosk jest odpowiedni dla danego rodzaju kamienia.

Impregnat przeciw plamom

Impregnacja kamienia przeciw plamom to proces, który ma na celu ochronę kamienia przed zabrudzeniami i plamami. Istnieje wiele różnych impregnatów, które mogą chronić kamień przed plamami, w tym impregnaty na bazie silikonu, wosku, żywicy i inne.
Najczęściej stosowane impregnaty przeciw plamom zawierają substancje hydrofobowe i oleofobowe, które zmniejszają zdolność kamienia do wchłaniania wody i substancji organicznych. Impregnaty te sieciując tworzą barierę ochronną w strukturze kamienia, która zapobiega wnikaniu zabrudzeń i plam.

Przy wyborze impregnatu przeciw plamom należy wziąć pod uwagę rodzaj kamienia, jego kolor i strukturę oraz oczekiwany efekt końcowy. Warto także pamiętać, że impregnacja nie jest niezawodnym sposobem ochrony przed plamami, dlatego należy ją powtarzać co jakiś czas lecz nie dłuższy niż jeden raz do roku.

 

 

RozwińZwiń

Opinie

2024-03-05

Impregnat świetni spisał się na granicie ułożonym na posadzkach. Efekt mokrego kamienia bardzo ładny .

2023-08-29

Impregnat rewelacyjnie się sprawdził na błyszczącym kamieniu na elewacji. Wyrównał koloryt i odcienie po parunastu latach użytkowania.

2022-08-07

Preparat w pełni odpowiedni do granitu polerowanego. Efekty naprawdę przerosły moje oczekiwania.

2022-07-18

Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie i dostawę.

Odpowiedź sklepu
Panie Karolu w Pana przypadku faktycznie czas realizacji się wydłużył z powodu dłuższego oczekiwania niż zwykle na dostawę preparatów. W przyszłości zwrócimy uwagę aby skrócić czas dostawy. Dziękujemy za rzetelną opinię.
2020-03-29

Dobrze wyciągnął kolor kamienia i dobrze odpycha wodą. Polecam produkt zgodny z opisem.

2019-09-25

Super impregnuje blat i nadaje mu piękny odcień i połysk. Po pierwszych dniach użytkowania blatu granitowego antykowanego, który był wcześniej "czymś" zaimpregnowany przez kamieniarza, byłam trochę załamana, ale po użyciu tego środka jestem już dobrej myśli. Blat wygląda bardzo dobrze. Polecam ten środek. Obsługa ze strony sklepu również bez zarzutu. Ekspresowa wysyłka i profesjonalne doradztwo.

2018-03-29

Do blatu polerowanego star galaxy się nie nadaje, nie wchłania się, rozmazuje nawet po odczekaniu kilku godzin.
-------------------------------------------------------------------
Odpowiedź administratora sklepu: Przy polerowaniu impregnatu prosimy używać czystej szmatki często przekręcając ją na czystą stronę. W przeciwnym wypadku impregnat będzie się mazał.

2017-12-10

Doskonale przyciemnia kamień. Sprawdził się tylko cena dość wysoka.

2017-08-10

Impregnat SUPER. Nasze blaty są nadal piękne. A już nie miałam nadziei.

2017-08-10

Impregnat SUPER. Nasze blaty są nadal piękne. A już nie miałam nadziei.

2017-08-10

Impregnat SUPER. Nasze blaty są nadal piękne. A już nie miałam nadziei.DZIĘKUJĘ

2017-06-14

Impregnat szczególnie pomocny, kiedy wymagany jest efekt pogłębienia koloru w kamieniu. Konsystencja bardzo ułatwiająca pracę. Impregnat po nałożeniu nie pozostawia żadnych trudnych do usunięcia powierzchni w postaci chemicznych pozostałości. POLECAM

2017-05-07

Dobrze wyciąga koloryt kamienia na schodach. Są różne na rynku ale ten w stosunku do ceny jest dobry.

2017-03-31

Bardzo dobry impregnat, zaimpregnowałem blat i łazienkę i pogłębił się bardzo fajnie kolor.

Napisz swoją opinię

Blocker Flekk WET impregnat pogłębiacz koloru

Do kamienia naturalnego z efektem mokrego kamienia zabezpieczający przed plamami.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

59,00 zł
59,00 zł
+
105,00 zł
115,00 zł
Oszczędzasz 10 zł
+
125,00 zł
135,00 zł
Oszczędzasz 10 zł
82,00 zł

Moje ulubione produkty

close

Impregnat do...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

AP-207 Pasta...

close

Klej-szpachla...

close

Klej...

close

AP-104 NANO...

close
close

LÖSEFIX Lithofin

close

WEXA Lithofin

close
close
close

OCZYSZCZALNIA...

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-206 Samo...

close

SOLVED krem do...

close

AP-105 Impregnat...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

SurfaPore™ Wet...

close

Zestaw do...

close
close

Klej epoksydowy...

close
close

Blocker Flekk...

close

QUARTZ TONER...

close
close

MEBA CLEAN...

close
close
close

LISTWA, SZYNA...

close

Wet&Strong WS...

close

AP-307 Silny...

close

AP-302 Łagodny...

close

LATIO silny...

close

ALGES koncentrat

close

DO GRUNTOWNEGO...

close

Klej do granitu...

close

klej do kamienia...

close
close
close

Konsultacje o...

close

DYNASIL FX...

close

BLOCKER FLEKK do...

close

Ekspertyza...

close

czcionka ROMANO...

close

AP-110...

close
close

GRAVESTONE płyn...

close
close
close
close
close

Protect Remover...

close

Pasta R52