- Obniżka
5
do-kamienia
Zestaw do usuwania plam na czarnym blacie kuchennym
Zestaw do usuwania takim plam szczególnie z ciemnego kamienia, granitu to niezbędne narzędzie do utrzymania wspaniałego wyglądu oraz estetyki blatu kuchennego. Dzięki odpowiednio dobranym i testowanym preparatom w zestawie, usuwanie nieestetycznych śladów staje się łatwe i efektywne.
W skład zestawu wchodzi specjalistyczny środek do usuwania pozostałości impregnatu z kamienia, który skutecznie usuwa odbicia pozostawione przez szklanki. Dodatkowo, preparat do ponownej impregnacji kamienia nadający efekt przyciemnienia i głębi kamienia. Natomiast zawarty zawarty w zestawie płyn do mycia pielęgnacji zapewni wydłużenie wykonanej impregnacji oraz uchroni przed matowieniem powierzchni blatu, nadając jej nowoczesny i elegancki wygląd.
Skład zestawu:
Preparat do usuwania i zmywania impregnatów PROTECT REMOVER - PR-3000
Preparat PR 3000 to skuteczne rozwiązanie do usuwania impregnatów, cechujące się samoczynnym działaniem, przy jednoczesnym zachowaniu integralności czyszczonej powierzchni. Formuła tego preparatu sprawia, że doskonale radzi sobie z usuwaniem zabezpieczonych powierzchni, usuwając także przebarwienia spowodowane błędnym nałożeniem impregnatów oraz pozostałości po impregnatach, znane jako tzw. efekt mokrego kamienia.
Opakowanie 0,25 litr
WET & STRONG - WS 3000 mocny impregnat przyciemniający Preparat sprawdza się na ciemnych i czarnych kamieniach, gdzie uzyskanie trwałego kolorytu jest wyjątkowo trudne. Ten innowacyjny impregnat nie tylko wzmacnia barwę powierzchni, ale także skutecznie zabezpiecza przed wnikaniem plam i zabrudzeń. Jest to impregnat do zastosowań specjalnych, utrzymujący unikalne właściwości Wet & Strong. Jego parametry wytrzymałościowe należą do najlepszych na rynku, a trwałość sięga nawet 5 lat. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną długotrwałej ochrony i podkreślenia piękna ciemnych kamieni.
Opakowanie 0,25 ltr
DAYSTONE płyn do blatów kuchennych z kamienia
Środek do codziennego mycia i pielęgnacji blatów z kamienia naturalnego i konglomeratów. Umożliwia szybką i łatwą pielęgnacje bez powstawania smug. Myta powierzchnia staje się łatwiejsza w utrzymaniu czystości oraz sprawia, że blaty wyglądają starannie wypielęgnowane. Delikatne w dotyku.
Wzmacnia barwę kamienia oraz posiada właściwości impregnujące dzięki zawartości impregnatu w swoim składzie wydłuża żywotność wcześniejszych impregnacji.
Opakowanie 0,75 litr.
Sposób użycia zestawu:
Nanieś preparat Protect Remover PR-3000 na miejsce wystąpienia plamy na blacie w promieniu około 40 cm. Pozostaw nałożony preparat na czas reakcji przez około 6 godzin. Po tym czasie zmyj preparat wodą i pozostaw blat do wyschnięcia. Po wyschnięciu oceń, czy obszar, na którym zastosowano preparat, stał się jaśniejszy, a plama jest mniej widoczna. Jeśli plama ujednoliciła się w powierzchni blatu, gdzie był użyty preparat PR-3000, możemy nałożyć impregnat Wet & Strong WS-3000. Najpierw na obszar wyłącznie jaśniejszy. Poczekaj 20 minut, a następnie froteruj blat ręcznie suchą i czystą szmatką.
Po wykonaniu czynności froterowania, oceń, czy blat wizualnie wyrównał się. Jeśli tak, przystąp ponownie do impregnacji całego blatu, a następnie powtórz czynność froterowania po odczekaniu kolejnych 20 minut. Pzosotaw blat do wyschnięcia impregnatu na ok 2 godziny. Po tym czasie możesz użytkować blat bez obaw. Do mycia blatów używaj płynu Daystone, który zapewni Ci odpowiednią pielęgnację i utrzymanie blatu.