favorite_border Zapisz do ulubionych
0

Pompa zanurzeniowa Water Quality 324

1 230,00 zł (Cena z VAT)

PARAMETRY:

Waga: 15 kg

Wydajność max: 120l/min

Wysokość podnoszenia max: 28m

Moc silnika: 0,75kW

Króciec tłoczny: 25mm

Maksymalna średnica zanieczyszczeń: 5mm

Kabel zasilający: 9,5m

Średnica / Wysokość pompy: 20x44cm

Zasilanie: 230V

Ilość

Pompa sprawdzi się na prywatnych posesjach oraz w przedsiębiorstwach. Urządzenie przystosowane do pompowania zimnej, brudnej i zanieczyszczonej wody, w której ciała stałe mają średnicę do 5 mm.

Pompę wykorzystuje się do osuszania zalanych pomieszczeń, garaży i piwnic, opróżniania wody z basenów, oczek wodnych i innych wolnostojących zbiorników, a także do oczyszczania studzienek i płynnych ścieków z szamba. Pompując czystą wodę, można napełniać zbiorniki lub podlewać grunt.

Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej oraz żeliwa. Dzięki temu wykazuje dużą odporność na korozję i zużycie. Pompa będzie służyć niezawodną pracą przez długi czas. Model Water Quality 324 wyposażony jest w kabel z wtyczką o długości 9,5 metra. Ma także rączkę, która umożliwia swobodne przenoszenie pompy oraz zawieszenie jej w razie konieczności. Aby zawiesić urządzenie, należy posiadać linę lub łańcuch.

Sterowanie pompy odbywa się za pomocą wbudowanego sterownika pływakowego. Gruszka pływaka podnosi się wraz z poziomem wody i uruchamia pompę. Kiedy poziom wody opadnie, sterownik to wykryje i wyłączy urządzenie w odpowiednim momencie, aby nie dopuścić do pracy na sucho.

Pompa ta ma silnik o mocy 0,75kW. Gwarantuje on nie tylko wydajną, ale także energooszczędną pracę bez generowania hałasu. Urządzenie może pompować do 120 litrów wody na minutę. Wysokość podnoszenia wynosi 28 metrów.


Pompa jest nowa i objęta gwarancją producenta na okres 24 miesięcy dla klientów prywatnych i 12 miesięcy dla właścicieli firm.

RozwińZwiń

Opinie

Napisz swoją opinię

Pompa zanurzeniowa Water Quality 324

Pompa przeznaczona do czystej lub brudnej wody podawanej do maszyn produkcyjnych wykorzystywanych w kamieniarstwie.

Napisz swoją opinię

Moje ulubione produkty

close

PIELĘGNACJA...

close

SOLVED krem do...

close
close

BERO Lithofin...

close
close

AP-304...

close