favorite Zapisz do ulubionych
0

Lithofin LEV mocny odtłuszczacz do kamienia, betonu, ceramiki, metalu, drewna.

149,00 zł (Cena z VAT)

Preparat do użytku profesjonalnego.
- szybki i skuteczny w działaniu 
- czyszczenie bez spłukiwania 
- unikalna formuła 

Ilość

Lithofin LEV to wyjątkowo skuteczny środek odtłuszczający stworzony z myślą o profesjonalistach z branży kamieniarskiej, snycerskiej, budowlanej i metalowej. Jest idealnym narzędziem do szybkiego i efektywnego odtłuszczania oraz czyszczenia różnych powierzchni, w tym kamienia naturalnego, kompozytu i ceramiki, bez konieczności używania wody.
Główne cechy produktu to: Szybkie Czyszczenie: Lithofin LEV błyskawicznie usuwa zanieczyszczenia, takie jak warstwy folii, oleje, smary, smoły, bitumy, świeża farba organiczna, bejce, lakiery, a także pozostałości stwardniałych środków konserwacyjnych atarze do czyszczenia piekarników.

Przygotowanie Powierzchni: Doskonale sprawdza się jako narzędzie do przygotowania powierzchni przed dalszymi pracami, takimi jak impregnacja. Uniwersalne Zastosowanie: Nadaje się również do szybkiego czyszczenia i odtłuszczania elementów podczas montażu różnych konstrukcji. Lithofin LEV to niezbędny sprzymierzeniec dla profesjonalistów, którzy cenią sobie szybkość, skuteczność i precyzję w codziennej pracy. Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych, gwarantujący perfekcyjne rezultaty na różnych powierzchniach odpornych na działanie rozpuszczalników, takich jak kamień naturalny, beton, ceramika, płytki podłogowe, a także wiele innych.

Wydajność: ok. 3-5 m²/L
Opakowanie: 1L

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czyszczenie pieca ze smoły

Odkładająca się smoła w piecu może być uciążliwym problemem, ale z naszym skutecznym środkiem do czyszczenia pieca ze smoły, możesz przywrócić mu pełną sprawność bez trudu. Nasz specjalny preparat do usuwania smoły został stworzony z myślą o skutecznym i bezpiecznym usuwaniu zabrudzeń z kominków, kominów, pieców czy palenisk. Jego unikalna formuła penetruje zeschłe warstwy smoły, skutecznie rozpuszczając i ułatwiając ich usunięcie.Odtłuszczanie powierzchni
Ten profesjonalny środek do odtłuszczania powierzchni to kluczowy element w przygotowaniu elementów do dalszej obróbki np. Przed klejeniem czy malowaniem. Formuła tego produktu została starannie opracowana, aby efektywnie usuwać tłuszcze, oleje i zanieczyszczenia z różnych powierzchni, sprawiając, że są one czyste i suche bez konieczności wykonania dodatkowych prac. 


Odtłuszczanie powierzchni przed klejeniem
U
życie środek do odtłuszczania powierzchni przed klejeniem Lithofin LEV to kluczowy element procesu przygotowywania podłoża, który gwarantuje trwałą i skuteczną adhezję kleju. Formuła tego produktu została starannie opracowana, aby skutecznie usuwać wszelkie ślady tłuszczu, olejów czy innych zanieczyszczeń, tworząc optymalne warunki dla idealnego przylegania kleju. Tym samym zwiększajac trwałość klejonych elementów.

Odtłuszczanie metalu.

Wysokiej jakości preparat do odtłuszczania metalu to niezbędny element w procesie przygotowywania powierzchni metalowej do prac wykończeniowych. Formuła tego środka została stworzona z myślą o efektywnym usuwaniu tłuszczu, olejów i innych zanieczyszczeń, przygotowując metal do działań takich jak malowanie, spawanie czy nakładanie powłok ochronnych.

Odtłuszczanie przed malowaniem

Odtłuszczanie przed malowaniem jest kluczowym krokiem w procesie przygotowywania powierzchni przed nałożeniem farby. Usuwanie zabrudzeń poprawia przyczepność farby, co z kolei zapewnia trwałość i estetykę malowanej powierzchni. Bez odtłuszczania może dojść do nieprawidłowego utwardzenia farby, jej łuszczenia się, czy nawet zupełnego oderwania od powierzchni. Odtłuszczanie przed malowaniem jest szczególnie istotne w przypadku metalu, drewna, plastiku czy innych materiałów, które mogą zawierać substancje oleiste lub zanieczyszczenia. Preparaty do odtłuszczania pomagają w usunięciu tych substancji, zapewniając lepsze warunki dla farby do wiązania się z podłożem.


Usuwanie powłok

Preparat Lithofin LEV jest skutecznym środkiem odtłuszczającym, który może być używany do usuwania różnych powłok i zanieczyszczeń z powierzchni, takich jak kamień naturalny, kompozyty i ceramika. 
Niektóre powłoki przylegają bardzo mocno do posadzki szczególnie na powierzchniach z lastryko. Preparat ten doskonale sobie poradzi nawet z najtrudniejszymi powłokami z past, mleczek czy lazurów.

Czyszczenie piekarnika
Czyszczenie może być stosunkowo proste, jeśli podejdziesz do tego zadania z odpowiednią metodą i narzędziami używając płynu Lithofin LEV. 
W piekarniku mogą występować różne rodzaje zabrudzeń, w zależności od tego, co przygotowujesz w nim do jedzenia. Najtrudniejsze do usunięcia zawsze są tłuszcze oraz przypalenia. Preparat do czyszczenia piekarnika

Preparat do czyszczenia piekarnika Lithofin Lev to profesjonalny środek odtłuszczający, który skutecznie usuwa tłuszcze, oleje, smołę, farby, bejce i inne trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni piekarnika. Działa szybko i efektywnie, a jego formuła jest bezpieczna dla większości powierzchni piekarnika, takich jak metal, szkło, emalia czy ceramika. Zastosowanie preparatu Lithofin Lev ułatwia utrzymanie piekarnika w czystości, usuwając trudne do usunięcia zabrudzenia i pozostawiając powierzchnię świeżą i higieniczną.

RozwińZwiń

Opinie

Napisz swoją opinię

Lithofin LEV mocny odtłuszczacz do kamienia, betonu, ceramiki, metalu, drewna.

Mocny środek odtłuszczający do powierzchni odpornych na rozpuszczalniki.

Napisz swoją opinię

Moje ulubione produkty

close

PRZECIW PLAMOM...

close

Uchwyt, nosidło...

close

Szlifierka do...

close

POLITURA PASTA...

close

DYNASIL® EFFECT...

close

DAYSTONE COVER...

close

klej i szczeliwo...

close

Kamienie...

close

SUPER MAR pasta...

close

HYDROSTONE MAX...

close

Hydrostone NANO...

close

Blocker Flekk...

close

Zestaw przeciw...

close

Lampion nagrobkowy

close

QUARTZ PROTECT...

close

Róża

close

Lithofin FVE...

close

Zestaw do...

close

AP-103 WET LOOK...

close

BETAWAX impregnat

close

HYDREX TENAX...

close

Marmolit Solid...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

MEBA PROTECT...

close

Klej-szpachla...

close

ODLEW JEZUSA...

close

QUARTZ...

close

POLITURA KREM...

close

wizerunek Jezusa...

close

Ławeczka składana

close

AP-206 Samo...

close

Klej APOLLON...

close

Litery CYRYLICA...

close

Wet&Strong WS...

close

PODSTAWOWA...

close

AP-209 Pasta...

close

Zestaw do...

close
close

Klej poliestrowy...

close

Daystone FLOOR...

close

CTS SG -2...

close
close

TENAX BLACK 67

close

Diamentowe dyski...

close

LÖSEFIX Lithofin

close
close

Lithofin LEV...

close

Pady diamentowe...

close

Lithofin ASR Pro...

close

Dynasil Renowal...

close

QUARTZ TONER...

close

BLOCKER FLEKK

close

NANOPHOS...

close

DYNASIL FX...

close
close

Piła wypukła...

close

Tarcza FICINA -...

close
close

Filc polerski do...

close

Impregnat do...

close

DAWID Piaskarka...

close

ADEX środek do...

close

Litery...

close

WORKI FILTRACYJNE

close

HYDROSTONE WET...

close

AP-304...

close

FLEKK OUT...

close

ALGES koncentrat

close

DYNASIL RENOWAL...

close

GRAVESTONE płyn...

close

Zestaw do...

close

AP-102 Impregnat...

close

Coat Remover...

close

AP-207 Pasta...