favorite_border Zapisz do ulubionych
0

CERAMIKA R–9 Preparat antypoślizgowy do płytek

85,80 zł (Cena z VAT)

ANTYPOŚLIZG R-9C jest preparatem na bazie wody, przeznaczonym do samodzielnego wykonania zabezpieczenia antypoślizgowego na powierzchniach wykonanych z płytek ceramicznych szkliwionych i polerowanych, z klinkieru, gresu i terakoty zarówno na zewnątrz i wewnątrz budynków, na starych i nowych powierzchniach

Ilość

Preparat antypoślizgowy do płytek i ceramiki

Preparat antypoślizgowy do ceramiki jest zrobiony na bazie wody dzięki, czemu mamy pewność, że w trakcie nakładania nie zniszczy nam żadnej powierzchni. Warto też wspomnieć, że ten preparat możemy nałożyć samodzielnie. Ważne jest jednak to, by przed aplikacją preparatu dana powierzchnia została oczyszczona z kurzu. Podłoże, na które będzie naniesiony preparat, musi być również suche. Preparat działa bardzo szybko i długo. Jest też bardzo łatwy w aplikacji.

ANTYPOŚLIZG R-9C

Ważne jest, by zabieg naniesienia preparatu na powierzchnię wykonywać w dodatniej temperaturze, która nie przekracza 25 stopni. Gdy stosujemy preparat antypoślizgowy do ceramiki, trzeba używać rękawiczek ochronnych. Dobrze jest też mieć cały zestaw ubrania ochronnego. Opakowanie takiego preparatu jest dostępne o pojemności jednego litra. Preparat jest bardzo wydajny, więc jedno opakowanie powinno nam starczyć na dużą powierzchnię. Nie można wylewać preparatu do kanalizacji ani ścieków. Preparat ma aż trzydzieści sześć miesięcy przydatności.

Przeznaczenie: ANTYPOŚLIZG R-9C  to preparat do samodzielnego zabezpieczania antypoślizgowego śliskich powierzchni wykonanych z gresu, klinkieru, płytek ceramicznych: szkliwionych i polerowanych.

Aplikacja: Podłoże przed rozpoczęciem aplikacji powinno być oczyszczone z brudu, kurzu, patyny, luźnych i sypkich fragmentów, taśm i klejów oraz resztek powłok malarskich. Podłoże powinno być suche. Zaleca się zabezpieczyć przed ewentualnymi zabrudzeniami ( np. folią malarską ) wszystkie powierzchnie drewniane, metalowe i szklane, które znajdują się w pobliżu aplikowanego miejsca

Sposób użycia:

1. Podłoże przed rozpoczęciem aplikacji powinno być oczyszczone z brudu, kurzu, patyny, luźnych i sypkich fragmentów, taśm i klejów oraz resztek powłok malarskich.

2. Powinno być suche

3. Zaleca się zabezpieczyć przed ewentualnymi zabrudzeniami (np. folią malarską) wszystkie powierzchnie drewniane, metalowe, szklane i gumowe, które znajdują się w pobliżu aplikowanego miejsca.

4. Aplikację można wykonać opryskiwaczem ręcznym, wałkiem malarskim, szczotką lub pędzlem. W każdym przypadku należy zapewnić obfite i równomierne rozprowadzenie produktu na całej powierzchni, aż do jej nasycenia (tak aby nie pozostawały puste oczka).

5. Po naniesieniu preparatu na podłoże, należy je intensywnie szczotkować odpowiednio przez ok. 1 minutę, aż do momentu uzyskania efektu niewielkich bąbelków piany na powierzchni.

6. Po odczekaniu 2 minut jeszcze raz szczotkować całą powierzchnię.

7. Po upływie  ok. 8 min. należy przerwać reakcję, zebrać preparat z powierzchni, a następnie spłukać dwukrotnie wodą. Wodę zebrać odkurzaczem na mokro lub chłonnym materiałem.

8. W przypadku nie uzyskania zadowalającego efektu, czynność należy powtórzyć.

9. Podczas aplikowania powierzchnię należy chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem i działaniem opadów atmosferycznych. Zabieg najlepiej wykonywać w temperaturze od+ 10 do +25°C.

10. Ogrzewanie podłogowe musi być wyłączone przed wykonaniem aplikacji. W przypadku nieuzyskania zadowalającego efektu czynności należy powtórzyć.

Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu.

Uwagi i zalecenia:

Przed właściwą aplikacją zaleca się wykonanie próby na małej powierzchni.

W przypadku czarnych granitów konieczna 2-3 krotna próba.

Na niektórych rodzajach granitu może występować efekt „satyny”.

Podczas stosowania należy używać rękawic nitrylowych, okularów, ubrań oraz butów ochronnych.

Preparat może podrażniać skórę i oczy.

Chronić przed dziećmi. Nie należy wyrzucać pojemnika po użyciu zanieczyszczając otoczenie.

Nie należy wylewać produktu do ścieków i kanalizacji.

Opakowanie : butelka 1L

Termin przydatności: do 36 miesięcy przechowywania w warunkach temp. >+ 5°C do < 30 °C, w oryginalnych nieotwieranych opakowaniach producenta. Produkt oparty na wodzie, ulega przemarzaniu w temp. poniżej 0°C.

RozwińZwiń

Opinie

Napisz swoją opinię

CERAMIKA R–9 Preparat antypoślizgowy do płytek

Preparat antypoślizgowy R9 do płytek i ceramiki. Pozostawia niewidoczny mikrofilm antypoślizgowy.

Napisz swoją opinię

Dane techniczne:

 wodny, bezbarwny roztwór (dopuszczalne lekko błękitne zabarwienie)

 gęstość ok. pH 3

 zapach charakterystyczny

 wydajność 4-6 m2

 trwałość efektu antypoślizgowego od 6 do 24 miesięcy

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...