favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

BLOKKER SLIP preparat antypoślizgowy

75,00 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant

Właściwości preparatu:
- długotrwała ochrona
- nie niszczy posadzki nawet z delikatnego kamienia
- łatwa aplikacji
- całkowicie bezpieczny dla człowieka

 

Ilość

preparat BLOKKER SLIP to rewolucyjny produkt, który powoduje wytworzenie ochrony anty-poślizgowej, która nie tylko jest skuteczna i długotrwała, ale pozostawia praktycznie nienaruszone podłoże. Preparat ponadto nie zawiera kwasów które niszcza powierzchnie nieodwracalnie. BLOKKER SLIP to także całkowicie bezpieczny produkt, który nie wymaga zastosowania specjalnych środków ostrożności. Jego przyjemny zapach umożliwia bezproblemowe zastosowanie środka także w zamkniętych pomieszczeniach.

Ponadto środek może być używany jako dodatek do codziennej pielęgnacji posadzek, który będzie przedłużał żywotność preparatu antypoślizgowego wcześniej naniesionego.
Preparat spełnia warunki bezpieczeństwa określonej symbolem R9
 

STOSOWANIE:

Preparat BLOKKER SLIP można stosować wewnątrz i na zewnątrz na nieorganicznych powierzchniach  takich jak kamień naturalny, beton, terakota, płytki oraz powierzchnie emaliowane. Jest on stosowany na powierzchniach w lokalnych urzędach, domach spokojnej starości, korytarzach, obiektach sportowych, basenach, chodnikach, w kuchni, kabinach prysznicowych oraz wszędzie tam, gdzie znajdują się śliskie i mokre podłogi. 

Nakładać produkt stężony, nie rozcieńczać

 • Spryskaj lub nałóż środek na podłoże. Sprawdź, czy na całej powierzchni znajduje się jednolita warstwa produktu. Jeśli jest to konieczne nałóż więcej produktu.

 • Podczas nakładania należy nie dopuścić do wyschnięcia produktu.

 • Pozostawić produkt na 40 do 60 minut.

 • Następnie dokładnie umyć i spłukać wodą.

  WYDAJNOŚĆ
  Podane przeciętne zużycie ma charakter wyłącznie orientacyjny:
  15 do25 m2/l

  KONSERWACJA
  Wymagana jest regularna konserwacja w celu zapewnienia zabezpieczenia anty-poślizgowego za pomocą rozcieńczonego preparatu BLOKKER SLIP w wodzie do mycia podstawowego.

  Preparat nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia.

  WYMAGANE NARZĘDZIA

  Nakładać za pomocą natrysku,wałkiem lub miękką szmatką.

Preparat antypoślizgowy do płytek

Płytki ceramiczne nie raz pokazywały, że trzeba zwracać uwagę pod kątem śliskości już przy ich zakupie. Kto tego nie zrobił to teraz musi naprawdę uważać ponieważ chodzi tutaj o zdrowie swoje jak i wszystkich domowników. Preparat antypoślizgowy jest idealnym rozwiązaniem po to aby chronić wszystkich użytkowników. Ta niewidoczna bariera doskonale sprawdza się w mokrych warunkach chronić przed upadnięciem. Ponadto płyn ten może być używany do rodzinnego mycia jako preparat do rozpuszczania w wodzie. Posiada przyjemny zapach a jego właściwości wspomagają wcześniejszą aplikację antypoślizgu nie zmywając go z zabezpieczonej powierzchni.

Kamień, beton, terakota

Płyn antypoślizgowy Blocker Slip jest stosowany z powodzeniem na każdym polerowanym, błyszczącym kamieniu ni zależnie od jego rodzaju. Doskonale przylega do powierzchni nie powodując odchodzenia od niej ani też żółknięcia z czasem. Tak samo zastosowanie go na beton polerowany w domach czy halach produkcyjnych jest całkowicie bezpieczne. Terakota jest materiałem szczególnie śliskie jeżeli jest jeszcze polerowana i błyszcząca. Zastosowanie wtedy w łazienkach, strefach spa, kuchniach czy wejściach do domu jest szczególnie uzasadnione i doskonale się prawda. Jest to jedyny produkt na rynku, który jest całkowicie niewidoczny na powierzchni nie tracąc wyrazistości na wzorach kamienia czy kafelkach.

Antypoślizgowość r9

Antypoślizgowość to jeden z najważniejszych parametrów, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze wykończenia posadzki na podłogę. Określają go klasy od R9 najniższy opór i kąt poślizgu do R13 najwyższa odporność na poślizg i kąt poślizgu. Odpowiedni kat poślizgu, który często występuje podczas poślizgu to kąt pomiędzy 6-10°. 

Sposób na śliskie płytki zewnętrzne

Jeżeli już mamy śliskie płytki ułożone na schodach, balkonie czy tarasie i chcemy zmienić ich śliskość wówczas mamy dwa sposoby. Pierwszy sposób to wykonanie antypoślizgu stałego preparatem który posiada mocne kwasy. Podczas nanoszenia tego preparatu powierzchni śliska zostaje wytrawiona przez kwasy i pozostaje chropowata co czyni ją bezpieczną. Trzeba jednak pamiętać, ze stan ten staje się nieodwracalny. Drugi sposób chcąc nie chropowaci płytek jest nałożenie preparatu w formie mikrofilmu który jest antypoślizgowy. Jednak proces ten należy powtarzać i trzeba o tym pamiętać.

RozwińZwiń

Opinie

2022-12-12

Nawet nie myślałem, że pomoże na płytkach przy wejściu z zewnątrz. Można teraz bezpiecznie chodzić. Polecam.

2022-08-09

Polecam doskonale sprawdził się pod prysznicem.

2021-02-15

Polecam rewelacyjnie sprawdził się na płytkach gresowych błyszczących. Niewidoczna a działa :)

2020-01-19

w przedpokoju do płytek ceramicznych idealny

2019-10-09

Sprawdził się bardzo dobrze na płytkach kamiennych

2019-04-23

Miałem na posadzce strasznie śliskie płytki. Preparat ten zniwelował śliskość w bardzo dużym stopniu. Bardzo dobry środek w przystępnej cenie.

2018-07-29

Doskonale sprawdził się na śliskiej płytkach. Dziękuję za polecenie,

2018-06-25

Perfekcyjnie się sprawdził na śliskim marmurze. Cena również przyzwoita.

2018-02-17

Polecam, sprawdził się.

2017-05-07

dobry preparat i jego cena również.

2017-04-13

Super sprawa raz nałożyłem i już efekty są widoczne od razu. Polecam.

Napisz swoją opinię

BLOKKER SLIP preparat antypoślizgowy

Preparat antypoślizgowy zapewniający
bardzo dobrą ochronę przed poślizgiem.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

59,00 zł
59,00 zł
60,00 zł
60,00 zł
+ +
201,00 zł
216,00 zł
Oszczędzasz 15 zł
66,00 zł
66,00 zł

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat