favorite_border Zapisz do ulubionych
4
4

AP-307 Silny środek alkaliczny do usuwania past, wosków, smoły, sadzy.

60,00 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant

• MARMUR

• GRANIT

• KAMIEŃ NATURALNY

• CERAMIKA I PŁYTKI

• KAMIEŃ POROWATY

• WAPIEŃ

• BETON

• MOZAIKA

Ilość

AP-307 to potężny, skoncentrowany detergent alkaliczny, zaprojektowany z myślą o bezpiecznym i skutecznym czyszczeniu powierzchni wrażliwych na działanie kwasów. Jego zaawansowana formuła jest idealna do usuwania trudnych zanieczyszczeń, takich jak tłuste plamy, oleje, sadza, nagromadzone tłuszcze, a także ogólne zabrudzenia, woski, akryle, plamy mydlane, organiczne plamy i resztki tytoniu. Idealnie sprawdza się przy usuwaniu okopceń przy kominkach i grillach.

AP-307 jest wyjątkowo wszechstronny – nadaje się do użycia na szerokiej gamie powierzchni, w tym na kamieniu naturalnym, marmurze, cementowych posadzkach, piaskowcu, chłonnych płytkach, ceramice, mozaice, granitach oraz polerowanym gresie. Dzięki swojej alkalicznej bazie, ten produkt skutecznie radzi sobie z zanieczyszczeniami, które mogłyby oprzeć się innym, mniej intensywnym środkom czyszczącym.

Stosowanie AP-307 nie tylko przywraca powierzchniom ich pierwotny blask, ale także pomaga w utrzymaniu ich w czystości i dobrym stanie na dłużej. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie powierzchnie są narażone na ciężkie warunki użytkowania, jak np. w kuchniach, garażach, halach przemysłowych, warsztatach, czy też w miejscach publicznych.

Przygotowanie i aplikacja AP-307 są proste i wygodne. Produkt należy rozcieńczyć zgodnie z zaleceniami na etykiecie, a następnie aplikować na czyszczoną powierzchnię. Można go stosować manualnie lub za pomocą maszyny czyszczącej, co czyni go odpowiednim zarówno do dużych, jak i mniejszych przestrzeni. Po nałożeniu, należy pozostawić środek na kilka minut, aby mógł zadziałać, a następnie dokładnie spłukać czystą wodą.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Preparat odtłuszczający 
Preparat odtłuszczający to skuteczny środek czyszczący, który jest przeznaczony do usuwania tłustych zabrudzeń z różnych powierzchni. Został specjalnie sformułowany, aby radzić sobie z trudno usuwalnymi tłuszczami, olejami oraz innymi substancjami organicznymi, które mogą gromadzić się w kuchniach, warsztatach, na narzędziach, maszynach oraz innych powierzchniach przemysłowych.
Jak zmyć sadzę?
Aby usunąć sadzę należy użycz preparat  AP-307, należy zacząć od odpowiedniego rozcieńczenia produktu z wodą zgodnie z zaleceniami producenta, które dostosowane są do stopnia zabrudzenia powierzchni. Następnie roztwór nanosi się równomiernie na obszar pokryty sadzą, używając do tego spryskiwacza, szmatki lub gąbki. Pozostawia się preparat na kilka minut, aby składniki aktywne mogły zadziałać na zabrudzenia. W przypadku bardziej uporczywych plam warto delikatnie przetrzeć powierzchnię miękką szczotką lub gąbką, co pomoże w usunięciu zanieczyszczeń. Po dokładnym oczyszczeniu należy spłukać powierzchnię dużą ilością wody, aby usunąć resztki preparatu oraz rozpuszczoną sadzę. Dla najlepszych rezultatów cały proces można powtórzyć, szczególnie w miejscach, gdzie sadza mocno się przywarła. AP-307 jest skuteczny w usuwaniu sadzy zarówno z powierzchni twardych jak i z tkanin, co sprawia, że jest to uniwersalne rozwiązanie w utrzymaniu czystości po wystąpieniu zadymienia lub w regularnym czyszczeniu miejsc narażonych na gromadzenie się sadzy, takich jak kominki, piece czy grille.
RozwińZwiń

Opinie

2023-10-14

Środek skutecznie usunął rozlany, zaschnięty wosk z powierzchni nagrobka (przed zastosowaniem pasty do usuwania plam po wosku Dynasil OIL ABSORBER).

2023-04-30

Środek, który mi doradzono do wyczyszczenia kamienia z bardzo lepkiej substancji zdziałał cuda. Po substancji nie ma ani śladu, kamień jest nieuszkodzony, tak samo fugi itd. Polecam czyścić w rękawicach z grubej gumy.

2022-09-26

Preparat dobrze sprawdził się przy usuwaniu zabrudzeń po remoncie domu.

2021-03-26

Oprócz silnego zapachu to nie widzę żadnych silnych właściwości myjących, nie poradził sobie z plamami po silikonie, nawet po sosie pomidorowym i to nie rozcieńczając preparatu.

Odpowiedź sklepu
Dzień dobry, Preparat AP-207 jest preparatem działającym powierzchniowo czyli czyści zabrudzenia z powierzchni kamienia i robi to bardzo dobrze. W Pana przypadku plamy po silikonie to nic innego jak tłuste plamy, które wniknęły w głąb kamienia i takie plamy wyczyścić można tylko specjalnymi pastami, które nakładamy na plamy i czekamy do wyschnięcia. Środki zawarte w tych pastach rozpuszczają tłuszcze, które zostają zaabsorbowane przez resztę pasty na powierzchni np. pasta OIL FREE. Kolorowe plamy na kamieniach to plamy które również wnikają w głąb kamienia i tez potrzebują specjalnego, dedykowanego do takich plam produktu. Tutaj polecam specjalny odplamiacz FLEKK OUT, którym należy nasączyć plamę , zakleić folią i pozostawić dopóki plama nie zniknie. Preparat skutecznie usuwa plamy po winie, herbacie, kolorowych barwnikach jak również po sosie pomidorowym. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pana dyspozycji.

Napisz swoją opinię

AP-307 Silny środek alkaliczny do usuwania past, wosków, smoły, sadzy.

Silny skoncentrowany alkaliczny detergent, odpowiedni do powierzchni wrażliwych na kwasy. Mocno odtłuszczający.

Napisz swoją opinię

ZUŻYCIE:

Intensywne czyszczenie lub usuwanie wosku: Rozcieńczyć produkt w stosunku 1: 5 wodą.

Czyszczenie średnio zabrudzonych powierzchni: Rozcieńczyć produkt w stosunku 1: 10 wodą.

Czyszczenie lekko zabrudzonych powierzchni: Rozcieńczyć produkt w stosunku 1: 20 wodą.

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

75,00 zł
75,00 zł
105,00 zł
60,00 zł
60,00 zł

Moje ulubione produkty

close

Pigmenty...

close

Dynasil WET...

close
close

PRZECIW PLAMOM...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

TONER (dawniej...

close
close
close

Projekt nagrobka...

close

Wet&Strong WS...

close

BLOCKER FLEKK...

close

CLEANER (dawniej...

close

ADEX środek do...

close

AP-312 Pasta do...

close

AP-303 Mocny...

close

Dynasil OIL...