favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

Protect Remover PR-3000

Protect Remover usuwa impregnaty
231,00 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant

Właściwości preparatu:
- bezpieczny podczas stosowania
- działanie samoczynne
- nie zawiera kwasów
- usuwa impregnaty pogłębiające kolor oraz hydrofobowe

Ilość

Protect Remover PR 3000

Preparat do usuwania impregnatów - skuteczne usuwa zabezpieczone powierzchnie - samoczynne działanie - nie niszczy czyszczonej powierzchni Preparat PR 3000 jest nowoczesnym rozwiązaniem przy skutecznym czyszczeniu i usuwaniu przebarwień powstałych na wskutek wadliwego nałożenia impregnatów oraz usuwania pozostałości po impregnatach również tzw. efektem mokrego kamienia. Preparat jest w postaci bezbarwnego skondensowanego płynu który poprzez nałożenie na czyszczoną powierzchnię neutralizując impregnat nie niszcząc czyszczonej powierzchni co odróżnia go od innych preparatów tego typu.

STOSOWANIE:

Środek do usuwania wszelkich impregnatów. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu twardych powierzchni polerowanych i szorstkich z wyrobów z kamienia naturalnego, granitu, piaskowca, łupka, gnejsu, bazaltu a także betonu, cegły, klinkieru oraz gresu. Preparat Protect Remover 3000 został specjalnie opracowany również do stosowania na powierzchniach wrażliwych na kwasy jak marmur, wapień. Preparat jest słabo wonnym preparatem, więc zaleca się go również do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

APLIKACJA:

Preparat nanosimy bezpośrednio bez rozcieńczania obficie na całą czyszczoną powierzchnię w temperaturze obrabianej powierzchni od 3-25 stopni Celcjusza. W przypadku nałożenia preparatu punktowo mogą wystąpić widoczne plamy i odcienie. Pozostawiamy na czas reakcji od 3-12 godzin w zależności od ilości nałożonego wcześniej impregnatu. Nałożony preparat można zabezpieczyć, przykrywając folią w celu uniknięcia kontaktu człowieka z preparatem lub narażeniem przed deszczem przy stosowaniu na zewnątrz. Preparat zmywamy czystą wodą. W przypadku zaschnięcia resztek preparatu należy go zmyć wodą lekko szorując miękką szczotką. W przypadku jeszcze widocznych plam impregnatów po pierwszej aplikacji , zabieg należy powtarzać aż do skutku. Preparat wyłącznie do użytku bezpośredniego. Narzędzia używane do aplikacji należy czyścić wodą. Ponieważ każdy kamień naturalny posiada inna strukturę preparat należy przed aplikacja sprawdzić w mało widocznym miejscu czy nie wpływa niekorzystnie na obrabianą powierzchnię.

WYDAJNOŚĆ:

od 6 – 12 m2 /1 litr w zależności od chłonności podłoża

RozwińZwiń

Opinie

2022-06-27

Preparat sprawdził się dobrze ładnie usunąć impregnat nie fachowo naniesiony przez wykonawcę.

2020-03-31

Polecam ten środek usunął zły impregnat bez problemu który był zabrudzony i wyglądał jak stary. Kamień nadal jest jak czysty.

2019-06-06

Poradził sobie z impregnatem który narobił plam po zastosowaniu.

Napisz swoją opinię

Protect Remover PR-3000

Preparat do usuwania impregnatów z powierzchni kamiennych. Usuwa każdy rodzaj impregnatów nie niszcząc powierzchni.

Napisz swoją opinię

Moje ulubione produkty

close

DEEPER TENAX...

close

Wagony diamentowe

close

Chwytak...

close

Podnośnik,...

close

Marmolux...

close

MEBA CLEAN...

close

Piła do marmuru...

close
close
close

Litery...

close

LISTWA TAŚMA...

close

Chwytak NEPTUN II

close

AP-207 Pasta...

close

AP-304...

close

Rzepy na mokro...

close

RSG Lithofin...

close
close
close
close
close

Dysza do...

close

DYNASIL RENOWAL...

close

QUARTZ PROTECT...

close

Anti-Fleck Akemi...

close

ALGES koncentrat