favorite_border Zapisz do ulubionych
5
5

QUARTZ CLEAN czyszczenie zlewozmywaków

68,00 zł (Cena z VAT)

Specjalistyczny preparat do skutecznego czyszczenia zlewozmywaków granitowych, kwarcowych, blaszanych oraz z konglomeratu.

- szybkie i skuteczne działanie

- usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia

- długotrwały efekt odświeżenia zlewozmywaka 

Ilość

Preparat Quartz clean

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków QUARTZ clean w sprayu to wysokiej jakości preparat, który poradzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Jest to preparat o wyjątkowo mocnym działaniu, dzięki czemu sprawdza się nawet w przypadku złogów i powierzchni, które dawno nie były poddane czyszczeniu. Unikatowy skład usuwa również zaciemnienia pochodzenia organicznego, które powstają podczas codziennego użytkowania zlewozmywaka. Już po paru sekundach od użycia zobaczysz jak niesamowicie działa ten preparat. Produkt posiada właściwości rozjaśniające oraz nadaje nowy blask zlewozmywakom, których już od dawna nie mogliście się doczyścić. Czyszczenie zlewu granitowego dzięki Quartz clean staje się prostsze.

SPOSÓB UŻYCIA:

Środek do czyszczenia zlewozmywaków granitowych nanosimy bezpośrednio na zanieczyszczoną powierzchnię spryskując dokładnie, czekamy ok 15 minut po czym zruszyć zabrudzenia miękką szczotka lub gąbką i obficie spłukać wodą. W przypadku braku pełnych efektów, czyszczenie należy powtórzyć pozostawiając preparat na dłuższy czas do 60 minut. Po wyczyszczeniu i wyschnięciu zlewu zalecana jest impregnacja preparatem Quartz protect w celu ochrony przed ponownym zabrudzeniem oraz zlikwidowaniem powstałych podczas użytkowania zarysowań.

UWAGA: Ponieważ producent zmienia szatę graficzną etykiet oraz nazewnictwo na etykietach, towar może się różnić pod względem wizerunkowym. Zmiana nie wpływa w żadnym stopniu na jakość oferowanych produktów.

Czyszczenie zlewu granitowego

Każdy zlewozmywak wymaga czyszczenia. Kwestia tylko czym czyścimy zlew. Czy używamy ogólnych środków jak płyn do mycia naczyń czy mleczka do czyszczenia to zawsze trzeba zwrócić uwagę, że preparaty te nie są środkami dedykowanymi do tego celu. Czasami musimy się opracować szorując zlew a i tak nie osiągamy zadowalającego efektu końcowego.

Środek do czyszczenia zlewów 

Preparat przechowujemy w miejscu zaciemnionym w temperaturze powyżej +5 stopni Celsjusza przez okres 24 miesięcy od daty produkcji znajdującej się na etykiecie preparatu. Pojemność 250 ml spray. Jest jedynym tak skutecznym preparatem na rynku gwarantującym usunięcie i wywabienie plama ze struktury zlewu kwarcowego.

Środek do czyszczenia zlewozmywaków granitowych

Łatwe czyszczenie zlewu granitowego. Skuteczne czyszczenie zlewu z konglomeratu. Quartz Clean to odpowiedni preparat do gruntownego czyszczenia zlewów z zabrudzeń pochodzenia naturalnego a przecież wyłącznie takie produkty są używane w kuchni do przygotowywania posiłków.

Płyn do czyszczenia zlewów granitowych

Preparat do mycia zlewów Quartz Clean to preparat o działani samoczynnym bez konieczności szorowania. Preparat nanosimy poprzez aplikacje spray na całą powierzchnie zlew i pozostawiamy na ok 20 minut. Po tym czasie zlew spłukujemy wodą i pozostawiamy do wyschnięcia w celu nałożenia impregnatu Quartz Protect.

Czyszczenie zlewu

Zlewozmywaki granitowe, fragranituowe, kompozytowe czy kwarcowe czyścimy skutecznym środkiem Quartz Clean. Natomiast zlewozmywaki stalowe, chromoniklowe czy metalowe są bardziej trudne w utrzymaniu na których widać co chwilę odbici palców, mazaki i smugi które są ciężkie do usunięcia płynami. Dlatego bardzo dobrze do takich zlewów sprawdza się delikatny krem Solved, który posiada wszechstronne zastosowanie usuwając wiele domowych problemów. Po użyciu tego kremu zlewozmywaki stalowe nabierają połysku oraz lwica czystością.

Czym czyścić zlew granitowy franke?

Zlewozmywaki znanej firmy Franke jak i innych renomowanych firm również ulegają zabrudzeniom. Nie ma tak, że jedne się brudzą a drugie nie. Przy użytkowaniu kuchni występują tam różne produkty mniej lub bardziej barwiące. Dlatego preparaty zarówno do czyszczenia jak i impregnacji doskonale sprawdza się przy każdym rodzaju zlewozmywaków nie zależnie od ich producenta. Większość producentów bazuje na żywicach epoksydowych oraz piasku kwarcowym i mączki granitowej które wymagają impregnacji oraz podlegają zabrudzeniom.

Trwałość preparatu:Przechowywać w miejscu zaciemnionym w temperaturze powyżej +5 stopni Celsjusza przez okres 24 miesięcy od daty produkcji znajdującej się na etykiecie preparatu.

pojemność 250 ml spray

RozwińZwiń

Opinie

2022-09-19

Kupiłam ten środek razem z impregnatem i cieszę się że je znalazłam w tym sklepie. Dobrze się sprawiły i zlew wygląda bardzo ładnie.

2022-08-18

Środek szybko usunął czarne przebarwienia na białym zlewie. Oczom nie wierzyliśmy jak może tak łatwo usunąć brud bez szorowania a my tyle czasu próbowaliśmy wszelakich domowych sposobów.

2021-02-15

Preparat pomimo mocnego zapachu działa doskonale. Nigdy wcześniej się spotkałam tak działającego środka chemicznego.

2020-08-31

Dobry produkt, polecam.

2020-08-10

Niesamowicie skuteczny środek w przypadkach gdy inne pozostają nieskuteczne

2020-03-28

Jestem pod wrażeniem działań tego środka. idealni wygląda zlew po użyciu płynu. Polecam

2020-01-04

Środek czyści pięknie. Nawet nie przypuszczałem że uda się aż tak wyczyścić.

Napisz swoją opinię

QUARTZ CLEAN czyszczenie zlewozmywaków

Płyn do czyszczenia zlewozmywaków granitowych - spray.

Napisz swoją opinię

W ZESTAWIE KORZYSTNIEJ

+
139,00 zł
150,00 zł
Oszczędzasz 11 zł

Moje ulubione produkty

close

CTS SG -2...

close
close

Klej APOLLON...

close

FLEX CS 60 WET

close

Impregnat do...

close

Litery...

close
close

Hydrostone NANO...

close

Zestaw do...

close

HYDROSTONE WET...

close

Tenax Solido

close

AP-303 Mocny...

close

KLAR

close
close

klej i szczeliwo...

close

KLEJ I SZCZELIWO...

close

Zestaw do...

close

Chwytak NEPTUN II

close

DAYSTONE COVER...

close

AP-103 WET LOOK...

close
close

Flex GRS 1600

close

DYNASIL FX...

close

Protect Remover...

close
close

Zestaw przeciw...

close