Zapisz do ulubionych
Musisz się zalogować
0

Płynna folia izolacyjna do wnętrz GREINPLAST IC

72,00 zł (Cena z VAT)
IZOLACJA GREINPLAST IC służy do wykonywania powłok uszczelniających przed mocowaniem płytek ceramicznych. Produkt szczególnie polecany do wykonywania hydroizolacji na tynkach, jastrychach, płytach G-K w pomieszczeniach narażonych na okresowe zawilgocenie takich jak: łazienki, natryski, kuchnie, itp. wewnątrz pomieszczeń.
Ilość

IZOLACJA GREINPLAST IC służy do wykonywania powłok uszczelniających przed mocowaniem płytek ceramicznych. Produkt szczególnie polecany do wykonywania hydroizolacji na tynkach, jastrychach, płytach G-K w pomieszczeniach narażonych na okresowe zawilgocenie takich jak: łazienki, natryski, kuchnie, itp. wewnątrz pomieszczeń. Izolację zaleca się pod płytki ceramiczne i kamien naturalny.
 
Produkt gotowy do użycia, nie rozcieńczać wodą. Bezpośrednio przed nałożeniem wymieszać do jednolitej konsystencji. Pierwszą warstwę aplikować pędzlem lub wałkiem. Czas schnięcia pierwszej warstwy ok. 3 [h]. Każdej kolejnej ok. 4-5 [h]. Kolejne warstwy aplikować krzyżowo w stosunku do poprzedniej (wałek, pędzel, paca). Zalecana grubość utworzonej izolacji wynosi min. 1,0 [mm], co w zależności od aplikacji odpowiada minimum 2-3 warstwom. Uszczelnienia połączeń ścian, ścian i podłóg, szczelin dylatacyjnych, przejść rur i ewentualnych  wpustów podłogowych – wykonywać z użyciem odpowiednich  taśm i narożników uszczelniających oraz ściennych i podłogowych kołnierzy uszczelniających. W tym celu nanieść obficie pierwszą warstwę folii , w niej zatopić taśmę, a całość pokryć drugą warstwą folii.  Do klejenia i układania okładzin ceramicznych przystąpić po upływie ok. 18-24 [h] (zalecany klej typ GREINPLAST PE).
 Opakowanie 4 kg
 
RozwińZwiń

Opinie

Napisz swoją opinię

Płynna folia izolacyjna do wnętrz GREINPLAST IC

Napisz swoją opinię