Zapisz do ulubionych
Musisz się zalogować
5
5

Dynasil Renowal 500 koncentrat do czyszczenia kamienia

41,82 zł (Cena z VAT)
Wybierz wariant
Skoncentrowany kwaśny płyn przeznaczony do gruntownego mycia powierzchni kamiennych typu granit i piaskowiec, bruku oraz betonu. Szczególnie przydatny do usuwania starych, trwałych zabrudzeń przed planowaną renowacją powierzchni. 
Ilość

WŁAŚCIWOŚCI I DOZOWANIE

Dynasil® Renowal 500 jest skoncentrowanym kwaśnym płynem z dodatkiem środkow powierzchniowo czynnych i modyfikujących. Preparat należy rozcieńczyć z wodą w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni:

1 : 10 - do powierzchni słabo zabrudzonych
1 : 5 - do powierzchni o dużym zabrudzeniu, np kostka brukowa po zimowej eksploatacji
1 : 3 - do zabrudzeń starych i mocno związanych z podłożem, oraz powierzchni zatłuszczonych

SPOSÓB UŻYCIA
Przeprowadzić test skuteczności oddziaływania na niewielkiej powierzchni. Rozprowadzić środek za pomocą pędzla szczotki lub gąbki. Odczekać od kilku do kilkunastu minut, ale nie dopuszczać do wyschnięcia powierzchni pokrytej roztworem roboczym. Można szorować powierzchnie za pomocą twardej szczotki. W miarę potrzeby można powtórnie zwilżyć płynem czyszczoną powierzchnię. Zebrać brudny płyn z powierzchni, spłukać czysta wodą. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.
WYDAJNOŚĆ
Wydajność z 1 litra – od 10 do 50 m2 powierzchni czyszczonej w zależności od stopnia zabrudzenia.

UWAGI
Stosować rękawice i okulary ochronne. Zabezpieczyć środek przed dziećmi. W przypadku kontaktu produktu z oczami należy obficie przemyć je woda i skonsultować się z lekarzem. Producent gwarantuje jakość wyrobu, lecz nie ma wpływu na warunki i sposób jego zastosowania 
RozwińZwiń

Opinie

2018-04-18

Moja opinia

Bardzo mocny preparat i trzeba uważać. Czyści dobrze kamień.

Napisz swoją opinię

Dynasil Renowal 500 koncentrat do czyszczenia kamienia

Napisz swoją opinię