Blog

Kategorie

Blog

Czym wyczyścić kostkę brukową z cementu

Pozostałości po pracach budowlanych Zabrudzenia budowlane to bardzo częsta przyczyna niszczenia kostki. Przeprowadzenie jakichkolwiek prac budowlanych tam, gdzie znajduje się kostka brukowa to ogromne ryzyko zanieczyszczenia. Dobra ekipa budowlana stara się dbać o przestrzeń wokół działań. Ale nie zawsze na wymagany termin...(czytaj dalej)
Powrót do listy

Czym wyczyścić kostkę brukową z cementu

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, kostka brukowa jest świetnym i uniwersalnym rozwiązaniem na zagospodarowanie powierzchni wokół domu. Często podpowiadamy jak pielęgnować czy czyścić kostkę oraz jakiś jakich  sprawdzonych środków używać do tego celu. Może się jednak zdarzyć, że zabrudzenia nie są wynikiem warunków atmosferycznych, a prac budowlanych. Mowa tutaj o plamach z cementu. Jak sobie z nimi poradzić.

Pozostałości po pracach budowlanych

Zabrudzenia budowlane to bardzo częsta przyczyna niszczenia kostki. Przeprowadzenie jakichkolwiek prac budowlanych tam, gdzie znajduje się kostka brukowa to ogromne ryzyko zanieczyszczenia. Dobra ekipa budowlana stara się dbać o przestrzeń wokół działań. Ale nie zawsze na wymagany termin udaje się uzyskać najlepszą firmę. Specjaliści powtarzają, że dobrego fachowca poznać po tym, że miejsce pracy wygląda tak samo przed ich rozpoczęciem jak i po zakończeniu. Co zatem zrobić z cementem na kostce?

Natychmiastowe działanie.

Na całe szczęście są na rynku dostępne środki o błyskawicznym działaniu, dzięki którym pozbędziesz się bez problemu wszelkich pozostałości po pracach budowlanych. Smugi i naloty z cementu, zaprawy, kleje, a także osady mineralne, białe wykwity i naloty usuwa skutecznie preparat Adex. Powierzchnie kamienne, betonowe i ceramiczne. Jest to koncentrat więc odpowiedni stężony rozprawi się z każdym zabrudzeniem.

Moje ulubione produkty

Brak produktów